نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1041 از 1150 نخستنخست ... 4154194199110311032103310341035103610371038103910401041104210431044104510461047104810491050105110911141 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,401 تا 10,410 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    نرخ ارز4400 حواهد بود اما 10 درصد کل مبلغ به عنوان ضمانت در حسابتون در بانک خواهد ماند تا گواهی دال بر سلف فاند بودن به بانک ارائه بدید.
    اما چیز جالبی که من امروز متوجه شدم اینه که ظاهرا 6000 تا رو انور گیت میدن یعنی ویزا میگیری بعد بلیط میگیری وقت پیک آپ بعد گیت حواله بانکی رو ارائه میدی 6000 دلار بهتون تعلق خواهد گرفت.

کی گفته ایران سیستم فرسوده اداری داره خدایش هر 10 دقیقه یه بار یه آپدیت میاد که همه فکشون میوفته.

مسئول کاردان و گشاده نظرم آرزوست.

موفق باشید
    شما از کجا میگید همون 4 تومن خواهد بود؟ هنوز که اعلام عمومی نشده قضیه.
    بعدش قضیه 10 درصد چیه؟!! تا جایی که من میدونم 40 درصد مبلغ رو بانک بصورت نقد بعنوان وثیقه میگیره تا زمانیکه گواهی اشتغال به تحصیل رو ارائه بدیم تا بشه وثیقه رو آزاد کرد. 10 درصد و گواهی سلف فاند بودن(!!) دیگه چیه؟؟ تاحالا همچین چیزی نشنیده بودم! وقتی امور دانشجویی اوکی داده بانک واسه چی باید بیاد دونه دونه چک کنه که کی سلف فانده کی نیست؟!!
    میشه لطفا منبع اطلاعاتی که اینجا میذارید رو دقیق بیان کنید؟
    ویرایش توسط R0SE : August 4th, 2018 در ساعت 03:48 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jahan_moosavi نمایش پست ها
    سلام. ارز اولیه داده نمیشه برای انگلستان (میگن در حال پیگیری هستن اما تا الان نتیجه ای نگرفتن) اما ارز دانشجویی داده میشه. پیگیری کنید اگر ارز اولیه داده شد اینجا اعلام کنید. خودشون میگن هر هفته سوال کنید شاید تغییر کنه.
    خیلی ممنون...فقط اینکه من تهران نیستم و مجبورم زنگ بزنم که پیگیر بشم ولی متاسفانه گوشی رو جواب نمیدن. از شما و دوستان دیگه خواهش میکنم اگر دیدن ارز اولیه میدن به دانشجویان انگلیس، به ما هم اطلاع بدن تا دیر نشده سریع اقدام کنیم. مرسی

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط R0SE نمایش پست ها
    شما از کجا میگید همون 4 تومن خواهد بود؟ هنوز که اعلام عمومی نشده قضیه.
    بعدش قضیه 10 درصد چیه؟!! تا جایی که من میدونم 40 درصد مبلغ رو بانک بصورت نقد بعنوان وثیقه میگیره تا زمانیکه گواهی اشتغال به تحصیل رو ارائه بدیم تا بشه وثیقه رو آزاد کرد. 10 درصد و گواهی سلف فاند بودن(!!) دیگه چیه؟؟ تاحالا همچین چیزی نشنیده بودم! وقتی امور دانشجویی اوکی داده بانک واسه چی باید بیاد دونه دونه چک کنه که کی سلف فانده کی نیست؟!!
    میشه لطفا منبع اطلاعاتی که اینجا میذارید رو دقیق بیان کنید؟
    عذر میخوام منظورم 10 میلیون بود که ظاهرن با نرخ 4400 میشه 12 تا 13 تومن.
    امروز امور دانشجویی بودم به سلف فاندها با قیمت دولتی ارز میدن. و نامه رو با بانک داشتم هماهنگ میکردم که گفت ما این مبلغ رو توی حساب شخصیتون بلاک میکنیم.
    در ضمن در مورد اینکه امور دانشجویی چی میگه برا پول گرفتن زیاد مهم نیست اونی که سر کیسه رو شل میکنه مهمه. بانک ذینفعه و حتما نظر اساسی خواهد داد.

موفق باشید
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

امروز امور دانشجویی بودم به سلف فاندها با قیمت دولتی ارز میدن. و نامه رو با بانک داشتم هماهنگ میکردم که گفت ما این مبلغ رو توی حساب شخصیتون بلاک میکنیم.
    در ضمن در مورد اینکه امور دانشجویی چی میگه برا پول گرفتن زیاد مهم نیست اونی که سر کیسه رو شل میکنه مهمه. بانک ذینفعه و حتما نظر اساسی خواهد داد.

موفق باشید
    خب به فرض اصن گواهی سلف فاند بودن هم ارائه نشه، نرخ دلار حدود 6200 میشه. تنها عاقبه اینکار ضبط وثیقه س یا به نظر شما محدودیت دیگه ای هم میتونن اعمال کنن؟

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط F_O نمایش پست ها
    خب به فرض اصن گواهی سلف فاند بودن هم ارائه نشه، نرخ دلار حدود 6200 میشه. تنها عاقبه اینکار ضبط وثیقه س یا به نظر شما محدودیت دیگه ای هم میتونن اعمال کنن؟
    دوستان حقیقتا من این خبر رو جهت مطلع کردن دوستان به اشتراک گذاشتم و هدفم خدایی نکرده ناامید کردن نیست. اتفاقا نظر شخصیه من اینه که هرچی اونا سختگیر تر و الکی گیرتر میشن ما بیاد صدچندان مصرتر بشیم.
    خوب بله این مبلغ هم اگر بر نگرده باز هم نسبت به بازار برد کردیم ولی اینا به مرگ بستن که به تب راضی شدیم.
    راجب به سوالاتون والا از روزی که من دنبال ارز افتادم تا خود امروز همیشه تغییرات بوده و متاسفانه اکثرا در جهت کارشکنی و سختگیری بوده نه سهولت و کنترل منطقی. باید متاسفانه بگم بله احتمال دارد ولی از طرف دیگر احتمال هم دارد تغییر نکند. فقط باید دید زمان چی پیش میاره.
    ولی برای خیلیا که قرض میکنن تا بتونن پول ارز رو تهیه کنند این مقدار حیاتیه.

موفق باشید.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

دوستان

من پذیرش با بورسیه دارم، ولی سه ماه اول بی فاند خواهم بود احتمالا، چیکار کنم با این وضع بازار!
    خودمون هم خیلی مشکل مالی داریم و تهیه ارز با این وضع بازار، و مشکلات خانواده خیلی خیلی سخته!

ترم از نوامبر شروع میشه، منم تا برم و کارت اقامت بگیریم، بورسیه ماه اول رو نمیتونم بگیرم، دانشگاه بورسیه ماه دسامبر رو گفته ماه ژانویه 2016 میده. من اینجوری سه ماه باید پول خودم داشته باشم!
    منم 3000 یورو میخام حداقل.

یک راهکاری کسی داره؟

موفق باشید
    مبلغ وثیقه حدود 11 تومن میشه که بله بانک گرو نگه میداره و شما تا 6 ماه مهلت دارید تا با ارائه "گواهی اشتغال به تحصیل" اون رو آزاد کنید.. این "گواهی سلف فاند"! رو من واقعا متوجه نمیشم از کجا اومده! فکر میکنم بهتره در دادن اطلاعات به بقیه دوستان در اینجا دقت و وسواس بیشتری به خرج بدیم چون گاهی با دادن اطلاعات نادرست ممکنه بقیه که این اطلاعات خیلی براشون حیاتیه به اشتباه بیفتن و سر در گم یا نا امید بشن.. تنها چیزی که بانک میخواد برا اینکه وثیقه رو آزاد کنه گواهی اشتغال به تحصیله، که وقتی شخص ارر اولیه رو گرفت و در دانشگاه مقصد مشغول به تحصیل شد به راحتی این گواهی رو میگیره و با ارائه به بانک وثیقه ش رو آزاد میکنه. و دیگه بانک با اینکه فاند شما چه مدلیه کار نداره، بلکه این وظیفه کارشناس امور دانشجوییه که مشخص میکنه با توجه به نوع فاند آیا ارز به شما تعلق میگیره یا نه، و اسمتون رو به بانک برا ارز معرفی میکنه یا نمیکنه.
    ویرایش توسط R0SE : August 4th, 2018 در ساعت 11:55 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط F_O نمایش پست ها
    بانک چیزی به اسم گواهی سلف فاند نمیخواد از شما. فقط بعد از مشغول شدن به تحصیل باید گواهی اشتغال به تحصیلتون رو به بانک ارائه بدید تا وثیقه رو آزاد کنن.
    ویرایش توسط R0SE : August 4th, 2018 در ساعت 11:45 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط arshia2020 نمایش پست ها
    دوستان

من پذیرش با بورسیه دارم، ولی سه ماه اول بی فاند خواهم بود احتمالا، چیکار کنم با این وضع بازار!
    خودمون هم خیلی مشکل مالی داریم و تهیه ارز با این وضع بازار، و مشکلات خانواده خیلی خیلی سخته!

ترم از نوامبر شروع میشه، منم تا برم و کارت اقامت بگیریم، بورسیه ماه اول رو نمیتونم بگیرم، دانشگاه بورسیه ماه دسامبر رو گفته ماه ژانویه 2016 میده. من اینجوری سه ماه باید پول خودم داشته باشم!
    منم 3000 یورو میخام حداقل.

یک راهکاری کسی داره؟
    سلام دوست عزیز .من هم شرایط شما رو دارم نامه فرستادم دانشگاه گفتن میتونی قسط بندی بکنی.شما هم نامه بفرست براشون.امید به خدا بکن درست میشه.

Junior Member

نرخ ارز4400 حواهد بود اما 10 درصد کل مبلغ به عنوان ضمانت در حسابتون در بانک خواهد ماند تا گواهی دال بر سلف فاند بودن به بانک ارائه بدید.
    اما چیز جالبی که من امروز متوجه شدم اینه که ظاهرا 6000 تا رو انور گیت میدن یعنی ویزا میگیری بعد بلیط میگیری وقت پیک آپ بعد گیت حواله بانکی رو ارائه میدی 6000 دلار بهتون تعلق خواهد گرفت.

کی گفته ایران سیستم فرسوده اداری داره خدایش هر 10 دقیقه یه بار یه آپدیت میاد که همه فکشون میوفته.

مسئول کاردان و گشاده نظرم آرزوست.

موفق باشید
    این برای ارز اولیه است یا ارز بابت هزینه زندگی؟