نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1044 از 1150 نخستنخست ... 4454494499410341035103610371038103910401041104210431044104510461047104810491050105110521053105410941144 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,431 تا 10,440 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

منم تجربه خودم رو میگم امیدوارم به درد دوستان بخوره. من پذیرش فول فاند دارم. اوایل تیرماه بود که درخواست ارز اولیه دادم، ویزام هنوز نیومده بود و صرفا متن ایمیلی که دانشگاه داده بود که برای ویزام اقدام کرده رو به سازمان دادم. 10 روز بعدش اس ام اس دادن که نامه رو زدن بانک. رفتم بانک مبلغ 12میلیون ونیم (برای دوهزار دلار، 40درصد وثیقه و کارمزد) پرداخت کردم. بعد از حدود دوهفته امروز بانک پیام داد که ارز آمادست و رفتم تحویل گرفتم. من بانک تجارت رو انتخاب کردم و واقعا هم راضی بودم، هم کارکناشون برخورد خوبی داشتن و سنگ اندازی نمیکردن هم اینکه خیلی خلوت بود و کار راه می انداختن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی بیوالکتریک- دانشگاه آزاد اسلامی

سلام دوستان وقتتون بخير. من از دانشگاه Kaunas university of technology ليتواني پذيرش گرفتم كه جديدا مورد تاييد وزارت علوم قرار گرفته اما توي سامانه نشا ثبت نشده. ايميل هم دادم جوابي ندادن. كسي ميدونه بايد چيكار كنم؟

من كه نتونستم واسه ترم اولم ارز بگيرم چون دو هفته ديگه دارم ميرم، احيانا ميشه ارز اوليه دريافت كرد؟ (همون 2000 تا رو)

كسي از دوستان ميدوني تحت چه شرايطي ميشه عوارض خروج از كشور ديگه پرداخت نكرد؟ منظورم اينه كه چجوريه روندش؟

مرسي

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shurideh2002 نمایش پست ها
    ممنون از اطلاعاتتون، اگر فقط نامه پذیرش رو داشته باشیم بهمون تعلق نمیگیره؟ با توجه به شلوغی سفارت آلمان خیلی زمان میبره که آدم بتونه ویزا بگیره....
    تا جایی که من اطلاع دارم , اداره دانشجویان ویزا رو نیاز داره , ولی از خوده اداره بپرسید بهتره چون هر روز قوانین تغیر میکنن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_shb نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخير. من از دانشگاه Kaunas university of technology ليتواني پذيرش گرفتم كه جديدا مورد تاييد وزارت علوم قرار گرفته اما توي سامانه نشا ثبت نشده. ايميل هم دادم جوابي ندادن. كسي ميدونه بايد چيكار كنم؟

من كه نتونستم واسه ترم اولم ارز بگيرم چون دو هفته ديگه دارم ميرم، احيانا ميشه ارز اوليه دريافت كرد؟ (همون 2000 تا رو)

كسي از دوستان ميدوني تحت چه شرايطي ميشه عوارض خروج از كشور ديگه پرداخت نكرد؟ منظورم اينه كه چجوريه روندش؟

مرسي
    در مورده عوارض من پرسیدم گفت به کسایی که هنوز دانشجو نشدن نمیدن , والی اگه سربازی نکرده باشه فک کنم چون خروجی دانشجوی داران نیاز نیست پرداخت کنن

Junior Member

سلام
    من به تازگی برای اولین بار برای ارز دانشجویی اقدام کردم.ترم 3 هستم و برای ترم 3 اپلای کردم.چطور می تونم بابت دو ترم قبل ارز بگیرم؟کجا باید گواهی ها رو آپلود کرد؟

سلام مجدد خدمت دوستان فول فاندی که انتظار ارز اولیه رو داشتن

من امروز برای چندمین بار به امور دانشجویان رفتم تا یه راهی برای هزینه های ماه اول زندگی فول فاند ها پیش روی ما بذارن، با تدبیر درخشانشون که ارز مسافرتی رو هم حذف کردن، به من گفتن فردا صرافی ها باز میشه برید آزاد بخرید. به همین سادگی، به همین خوشمزگی!!

Junior Member winsow آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط F_O نمایش پست ها
    سلام مجدد خدمت دوستان فول فاندی که انتظار ارز اولیه رو داشتن

من امروز برای چندمین بار به امور دانشجویان رفتم تا یه راهی برای هزینه های ماه اول زندگی فول فاند ها پیش روی ما بذارن، با تدبیر درخشانشون که ارز مسافرتی رو هم حذف کردن، به من گفتن فردا صرافی ها باز میشه برید آزاد بخرید. به همین سادگی، به همین خوشمزگی!!
    سلام دوست عزیز،
    من توی نامه ی ادمیشنم صحبتی از فاند نشده. امروز با یکی از بچه های فول فاند صحبت میکردم میگفت بعد از گرفتن ارز، برای آزاد کردن وثیقه تنها نامه اشتغال به تحصیل بانک میخواد، آیا این درسته؟ اگه درسته میشه الان برای گرفتن ارز اولیه اقدام کرد؟
    چون من امیدم به ارز مسافرتی بود برای هزینه های اولیه. اگه اونم بردارند که دیگه هیچی!

نقل قول نوشته اصلی توسط nazi1361 نمایش پست ها
    سلام
    من به تازگی برای اولین بار برای ارز دانشجویی اقدام کردم.ترم 3 هستم و برای ترم 3 اپلای کردم.چطور می تونم بابت دو ترم قبل ارز بگیرم؟کجا باید گواهی ها رو آپلود کرد؟
    برای ترمهایی که گذشته دیگه ارز نمیدن بهتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط winsow نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،
    من توی نامه ی ادمیشنم صحبتی از فاند نشده. امروز با یکی از بچه های فول فاند صحبت میکردم میگفت بعد از گرفتن ارز، برای آزاد کردن وثیقه تنها نامه اشتغال به تحصیل بانک میخواد، آیا این درسته؟ اگه درسته میشه الان برای گرفتن ارز اولیه اقدام کرد؟
    چون من امیدم به ارز مسافرتی بود برای هزینه های اولیه. اگه اونم بردارند که دیگه هیچی!
    بانک به من هم گفت که برا آزاد کردن وثیقه گواهی اشتغال به تحصیل لازمه. و اینکه ارز مسافرتی هم که گفتید اگه بردارن برداشتن الان!

نقل قول نوشته اصلی توسط winsow نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،
    بله، من هم همچین چیزی شنیدم. ولی حقیقتش خود من جرئت این کارو ندارم، چون نوعی جعل سند بحساب میاد. بنابراین از خیرش گذشتم.
    یه تعهد جدید اضافه کردن که عملا چک سفید امضاس. به هردلیلی از ماجرا بو ببرن، ممکنه اینکار عواقب خوبی نداشته باشه (هرچند خیلیا میگن تعهدا فرمالیته س و ...)