نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1045 از 1150 نخستنخست ... 4554594599510351036103710381039104010411042104310441045104610471048104910501051105210531054105510951145 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,441 تا 10,450 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

نقل قول نوشته اصلی توسط R0SE نمایش پست ها
    بانک چیزی به اسم گواهی سلف فاند نمیخواد از شما. فقط بعد از مشغول شدن به تحصیل باید گواهی اشتغال به تحصیلتون رو به بانک ارائه بدید تا وثیقه رو آزاد کنن.
    گواهی اشتغال به تحصیل رو مگه باید به بانک نشون بدیم؟ مگه نباید توی سامانه تاک آپلود کنیم؟

و سوال بعد اینکه برای دانشجویان کانادا آیا آپلودش توی سایت تاک کافیه، یا اینکه حتما باید پست شه تهران تا یه نفر در ایران بره حضوری نشون بده به ستاد اوتاوا در وزارت امور خارجه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hmd1366 نمایش پست ها
    گواهی اشتغال به تحصیل رو مگه باید به بانک نشون بدیم؟ مگه نباید توی سامانه تاک آپلود کنیم؟

و سوال بعد اینکه برای دانشجویان کانادا آیا آپلودش توی سایت تاک کافیه، یا اینکه حتما باید پست شه تهران تا یه نفر در ایران بره حضوری نشون بده به ستاد اوتاوا در وزارت امور خارجه؟
    ما بحث ارز اولیه رو میکردیم که قبل از خروج از ایران میدن، که یه نفر بالاخره باید اینجا در ایران بره بانک تا وثیقه رو آزاد کنه، که احتمالا از همون فرد هم گواهی رو میخوان. برای ارز دانشجویی که مدنظر شماست (و نه ارز اولیه ) نمیدونم روالش دقیقا چیه. من خودم هنوز ارز اولیه رو نگرفتم و ایران هستم. بهتره از دوستانی که دانشجو هستن و ارز دانشجویی گرفتن بپرسین.

نقل قول نوشته اصلی توسط shurideh2002 نمایش پست ها
    ببخشید من یه سئوال داشتم، چقدر دادن این تعهد مهمه؟! واقعاً باید برگردیم؟ و اگر برنگردیم چی میشه؟
    دادن تعهد که ضروری هست والا درخواستتون قبول نمیشه،‌ ولی اینکه چه مقدار از نظر حقوقی ارزش داره و یا چه عواقبی را داره من نمیدونم و علی الخصوص برای این تعهد جدید هم فکر نکنم بشه از الان نظر داد.

كسي از دوستان ميدوني تحت چه شرايطي ميشه عوارض خروج از كشور ديگه پرداخت نكرد؟ منظورم اينه كه چجوريه روندش؟
    برای مهر خروج باید بری و مشغول به تحصیل بشید بعد در سامانه تاک پرونده ایجاد کنید و سفارت و... پرونده را تایید کنه و بعد وزارت علوم هم پرونده را تایید کنه بعد مهر را بزنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط yosra_991 نمایش پست ها
    تا جایی که یادم میاد تو متنی که من امضا کردم حرفی از بازگشت به ایران نبود. شما متن قبلی رو هم دارید؟ من اصن یادم نمیاد چیو امضا کردم!
    متن قبلی:
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

ما بحث ارز اولیه رو میکردیم که قبل از خروج از ایران میدن، که یه نفر بالاخره باید اینجا در ایران بره بانک تا وثیقه رو آزاد کنه، که احتمالا از همون فرد هم گواهی رو میخوان. برای ارز دانشجویی که مدنظر شماست (و نه ارز اولیه ) نمیدونم روالش دقیقا چیه. من خودم هنوز ارز اولیه رو نگرفتم و ایران هستم. بهتره از دوستانی که دانشجو هستن و ارز دانشجویی گرفتن بپرسین.
    البته بازم تاکید میکنم من نمیدونم در کل روال برا آزاد کردن وثیقه ارز اولیه چجوریه. و اینو فقط حدس زدم و مطمئن نیستم که مراجعه حضوری به بانک برا آزاد کردن وثیقه واقعا لازمه یا نه. بانک فقط به من گفت باید گواهی اشتغال به تحصیل رو ارائه بدید، ولی چجوریش رو نگفت. شاید بانکها هم به سیستم تاک دسترسی داشته باشن و فقط آپلود گواهی در تاک کافی باشه تا وثیقه خودبخود آزاد بشه. بازم دوستانی که تجربه ش رو داشتن لطف کنن به اشتراک بگذارن.
    ویرایش توسط R0SE : August 7th, 2018 در ساعت 03:04 AM

Junior Member

درود بر دانشجويان گرامي
    جهت اطلاعاتان حداكثر تا ١٥ روز ديگر نرخ ارز دانشجويي تغيير خواهد كرد ، به همين منظور تمام سعيتان را بكنيد تا ارزتان مخصوصا ارز اوليتان را دريافت كنيد. البته قبلا اين موضوع را در همين گروه اعلام كرده بودم
    با سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi028 نمایش پست ها
    درود بر دانشجويان گرامي
    جهت اطلاعاتان حداكثر تا ١٥ روز ديگر نرخ ارز دانشجويي تغيير خواهد كرد ، به همين منظور تمام سعيتان را بكنيد تا ارزتان مخصوصا ارز اوليتان را دريافت كنيد. البته قبلا اين موضوع را در همين گروه اعلام كرده بودم
    با سپاس
    دیروز گویا یه اعلان عمومی شد برا یه سری مواردی که قراره با ارز ثانویه ارائه بشه، اما حرفی از ارز دانشجویی نشد. یعنی یه بار دیگه فقط برا ارز دانشجویی قراره تصمیم بگیرن؟ میشه منبع خبرتون رو بگین؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi028 نمایش پست ها
    درود بر دانشجويان گرامي
    با سپاس
    دیروز گویا یه اعلان عمومی شد برا یه سری مواردی که قراره با ارز ثانویه ارائه بشه، اما حرفی از ارز دانشجویی نشد. یعنی یه بار دیگه فقط برا ارز دانشجویی قراره تصمیم بگیرن؟ میشه منبع خبرتون رو بگین؟
    درود
    من قبلا هم اين موضوع را گفته بودم
    سري قبل همكارم كه رفته بود بانك مركزي براي كار ارزي خودش ، كارمندهاي انجا گفتند و اين مورد هم شخصي است كه با بانك مركزي كار ميكند
    ايشان گفتند ١٥ روز ديگه ولي معلوم نيست تصميم قطعي بابت تغيير بخشنامه گرفته شودو همچنين تصميمي هم بابت نرخ ان هنوز گرفته نشده ولي ممكنه ١٥ روز ديگر تصميم گيري شود، به نظرم بهتره زودتر ارز رو بگيريد الانم كه دوباره ارز شد ٤٢٠٠ تومان

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

این خبر مال دیروزه
    تغییری در پرداخت ارز دانشجویی نداریم
    وزیر علوم همچنین در خصوص آخرین تصمیمات ارزی دولت در حوزه آموزش عالی و دانشجویی نیز گفت: با توجه به اینکه از گذشته در مورد تامین ارز به صورت ارز ۴ هزار و چند صد تومنی با بانک مرکزی هماهنگ کرده بودیم، لذا پرداخت این ارز برای دانشجویان تغییری صورت نگرفته و با توجه به اینکه اگر نرخ جدید ارز اعلام شود، نظر وزارت علوم این است که ارز دانشجویی به همان برنامه و سیاست گذشته پرداخت شود و البته اگر شرایط جدیدی نیز در این حوزه به وزارت علوم تحمیل شود، متناسب آن تصمیم‌گیری‌های لازم را انجام می‌دهیم.
    منبع

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

سلام دوستان
    من پذیرش قطعی از روسیه دارم.ویزام رو روز یکشنبه میگیرم.به نظرتون الان توی سامانه نشا ثبت نام کنم برای ارز اولیه؟یا بزارم بعد از اینکه ویزا رو گرفتم همون روز ثبت نام کنم تو سیستم فردا صبحش مراجعه کنم به امور دانشجویان؟بعد از اون چقدر طول میکشه تا امور دانشجویان نامه رو بزنه به بانک؟و بانک چقدر طول میکشه؟
    چون من کلا از دریافت ویزا تا پروازم 15 روز بیشتر وقت ندارم به نظرتون امکان پذیر هست تو این فرصت ارز اولیه رو بگیرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط advanced نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پذیرش قطعی از روسیه دارم.ویزام رو روز یکشنبه میگیرم.به نظرتون الان توی سامانه نشا ثبت نام کنم برای ارز اولیه؟یا بزارم بعد از اینکه ویزا رو گرفتم همون روز ثبت نام کنم تو سیستم فردا صبحش مراجعه کنم به امور دانشجویان؟بعد از اون چقدر طول میکشه تا امور دانشجویان نامه رو بزنه به بانک؟و بانک چقدر طول میکشه؟
    چون من کلا از دریافت ویزا تا پروازم 15 روز بیشتر وقت ندارم به نظرتون امکان پذیر هست تو این فرصت ارز اولیه رو بگیرم؟
    اگه مدرکی دال بر اینکه ویزاتون یکشنبه میاد دارید با همون میتونید مراجعه کنید به امور دانشجویان. حدود ده روز اینا طول میکشه تا بگن به بانک مراجعه کنید. بانک هم تا ارز رو بده حدود ده روز تا جایی که شنیدم طول میکشه.