نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1046 از 1150 نخستنخست ... 4654694699610361037103810391040104110421043104410451046104710481049105010511052105310541055105610961146 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,451 تا 10,460 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

دوستان سلام
    درخواست ارز من قبول نشده و باید درخواستمو ویرایش کنم. منتها برای ویرایش در قسمت "تاریخ صدور پذیرش یا گواهی اشتغال به تحصیل"، یک منوی باز شونده وجود داره که از سال 2017-2016 به قبل رو فقط داره ولی من میخوام واسه 2018 رو ثبت کنم. کسی میدونه باید چیکار کرد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

نقل قول نوشته اصلی توسط R0SE نمایش پست ها
    اگه مدرکی دال بر اینکه ویزاتون یکشنبه میاد دارید با همون میتونید مراجعه کنید به امور دانشجویان. حدود ده روز اینا طول میکشه تا بگن به بانک مراجعه کنید. بانک هم تا ارز رو بده حدود ده روز تا جایی که شنیدم طول میکشه.
    بله یه رسید دارم که سفارت روش مهر زده نوشته 12 آگوست پیک آپ ویزا هست.پس من الان ثبت نام کنم و فردا مراجعه کنم امور دانشجویان و اون رسید رو نشون بدم به نظرتون قبول میکنند؟
    خیلی ممنونم از راهنماییتون

نقل قول نوشته اصلی توسط advanced نمایش پست ها
    بله یه رسید دارم که سفارت روش مهر زده نوشته 12 آگوست پیک آپ ویزا هست.پس من الان ثبت نام کنم و فردا مراجعه کنم امور دانشجویان و اون رسید رو نشون بدم به نظرتون قبول میکنند؟
    خیلی ممنونم از راهنماییتون
    بله. اگه قوانین از چند هفته پیش تاحالا عوض نشده باشه رسیدتون براشون کاملا معتبره و قبول میکنن. من جای شما بودم حتما امروز وقت میگرفتم و فردا میرفتم. البته بقیه مدارکتون رو هم چک کنین که مدارکتون کامل باشه و کارتون راه بیفته حتما فردا، با توجه به تایم کمی که دارین.

Junior Member

ما بحث ارز اولیه رو میکردیم که قبل از خروج از ایران میدن، که یه نفر بالاخره باید اینجا در ایران بره بانک تا وثیقه رو آزاد کنه، که احتمالا از همون فرد هم گواهی رو میخوان. برای ارز دانشجویی که مدنظر شماست (و نه ارز اولیه ) نمیدونم روالش دقیقا چیه. من خودم هنوز ارز اولیه رو نگرفتم و ایران هستم. بهتره از دوستانی که دانشجو هستن و ارز دانشجویی گرفتن بپرسین.
    منم سوالم واسه همون ارز اولیه س. واسه پس گرفتن 40% وثیقه، چیکار باید کر دقیقا؟ از دانشگاه گواهی اشتغال به تحصیل که گرفتیم، توی سامانه تاک آپلود کنیم و کد رهگیری بگیریم؟ و آیا ارسال پستی اصل گواهی به ایران لازمه برای اینکه یه نفر توی ایران ببره به ستاد اوتاوا در وزارت امور خارجه (برای دانشجویان کانادا)؟

یا اینکه به گفته شما، مستقیم باید گواهی رو ببریم بانک و اصلا ربطی به سامانه تاک نداره؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط hmd1366 نمایش پست ها
    منم سوالم واسه همون ارز اولیه س. واسه پس گرفتن 40% وثیقه، چیکار باید کر دقیقا؟ از دانشگاه گواهی اشتغال به تحصیل که گرفتیم، توی سامانه تاک آپلود کنیم و کد رهگیری بگیریم؟ و آیا ارسال پستی اصل گواهی به ایران لازمه برای اینکه یه نفر توی ایران ببره به ستاد اوتاوا در وزارت امور خارجه (برای دانشجویان کانادا)؟

یا اینکه به گفته شما، مستقیم باید گواهی رو ببریم بانک و اصلا ربطی به سامانه تاک نداره؟!
    والا منم تجربه ش رو ندارم. بهتره دوستانی که روند رو طی کردن بیان بگن چجوری بوده دقیقا. بعد از این پستم که روش ریپلای کردین یه پست دیگه هم گذاشتم، اون رو هم ببینید لطفا.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی بیوالکتریک- دانشگاه آزاد اسلامی

سلام دوستان

من دانشگاهم مورد تاییده وزارت علوم هست اما تو لیست نشا نیست. ایمیل هم دادم جواب نمیدن. چیکار باید بکنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_shb نمایش پست ها
    سلام دوستان

من دانشگاهم مورد تاییده وزارت علوم هست اما تو لیست نشا نیست. ایمیل هم دادم جواب نمیدن. چیکار باید بکنم؟

تو سایت نشا نوشته اگر دانشگاتون تو لیست نیست سایر رو انتخاب کنید

Junior Member

برای ترمهایی که گذشته دیگه ارز نمیدن بهتون.
    سفارت ایران در آلمان گفت میدن .شما از کجا این اطلاعات رو دارید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط yvo نمایش پست ها
    دوستان سلام
    درخواست ارز من قبول نشده و باید درخواستمو ویرایش کنم. منتها برای ویرایش در قسمت "تاریخ صدور پذیرش یا گواهی اشتغال به تحصیل"، یک منوی باز شونده وجود داره که از سال 2017-2016 به قبل رو فقط داره ولی من میخوام واسه 2018 رو ثبت کنم. کسی میدونه باید چیکار کرد؟
    اون قسمت کلا ایراد داره. تاریخ را دستی وارد کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi028 نمایش پست ها
    درود بر دانشجويان گرامي
    جهت اطلاعاتان حداكثر تا ١٥ روز ديگر نرخ ارز دانشجويي تغيير خواهد كرد ، به همين منظور تمام سعيتان را بكنيد تا ارزتان مخصوصا ارز اوليتان را دريافت كنيد. البته قبلا اين موضوع را در همين گروه اعلام كرده بودم
    با سپاس
    همانطور که دوستمون خبر را گذاشتن دیروز وزیر علوم گفتن که همچنان ادامه داره ولی در هر صورت اگه قرار باشه تغییری اعمال بشه به نظرم هیئت دولت و یا مجلس تصمیم گیری میکنه نه بانک مرکزی.

نقل قول نوشته اصلی توسط nazi1361 نمایش پست ها
    سفارت ایران در آلمان گفت میدن .شما از کجا این اطلاعات رو دارید؟
    دوست عزیز اگه اشتباه نکنم فقط برای یکسال اخیر را میشه اقدام کرد و در این زمینه من و دوستانی که دیدم همه با ترتیب اقدام کردن یعنی اول ترم مربوط به یکسال قبل را مدارکش را من جمله اشتغال به تحصیلی که از اون زمان نگه داشتن را آپلود کردن و...

الان نمیدونم شما که ترم حاضر را ثبت نام کردین میتونید برگردین ترمهای قبل را هم بگیرین یا نه. فکر کنم بهتره یکی را حضوری بفرستین بپرسن.

Junior Member

شما يكشنبه وقت بگيريد و صبح دوشنبه ساعت ٧ سازمان امور دانشجويي باشيد. تا ويزا نداشته باشيد نامه را نميدهند و بهتر است ويزايتان باشد اينجوري خيالتان راحت است،