نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1048 از 1150 نخستنخست ... 4854894899810381039104010411042104310441045104610471048104910501051105210531054105510561057105810981148 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,471 تا 10,480 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

دوستان ممنونم بابت راهنماییتون
    ولی به نظر ارز دانشجویی دیگه پروسه اش عوض خواهد شد و باید از طریق صرافی ها خرید اون هم نه به راحتی باید مدارک ارائه داد.اگر اینجور باشه که با گفته های مسئولین وزارت علوم کاملا در تناقض هست
    منبع

من نامه‌ای که قرار هست بهم بدن برای آبان‌ماه بود، احتمالا با تغییر قوانین، دیگه نامه نمیدن، ارز دانشجویی هم از ۴۲۰۰ پرید به حدود ۸۰۰۰ تومان.

اون پولی که برای گرفتن نامه‌ی ارز به حساب سایت نشا ریختیم هم احتمالا خوردن.
    تاریخ ساخت پروفایل و ورود به پول: 18/04/2019
    تاریخ دریافت (ITA) دعوتنامه: 01/05/2019
    مدیکال و بایومتریک: 04/07/2019

چه وضعیته آخه واقعا!!! زورشون به ارز دانشجویی و درمانی رسیده فقط؟! واقعا باعث خجالته..

دوستان من تقریبا ۲۰ صفحهٔ اخر رو مطالعه کردم و با توجه به پست‌های اخیر ابهامات بیشتر هم شد

۱. من پذیرش فول فاند دارم ولی برای یکی دوماه اول به ارز نیاز دارم چون پرداخت حقوق نیاز به یه روال اداری داره و برای ما ایرانیا بین ۱ تا ۲ ماه طول میکشه متاسفانه. حالا با توجه به این مسئله و تجربیات متناقض دوستان من میتونم به عنوان فول‌فاند ارز دانشجویی بگیرم؟

۲. من ویزا رو ندارم و وقتی هم ندارم و مجبورم احتمالا ارز رو خودم تهیه کنم اما میتونیم به یکی وکالت بدم که در اسرع وقت پیگیر بشه و بعد از گرفتن ویزای من اقدام کنه؟ مشکلی پیش نمیاد؟

۳. کسی اطلاعات بیشتری راجع به تغییر قانون جدید راجع به گرفتن ارز از صرافی‌ها نداره؟ همون روال هست؟ بعیده سامانهٔ نشا رو کنار بذارن.

Junior Member

سلام دوستان
    چهار ماه پیش برای ارز دانشجویی اقدام کردم. همان موقع که خرید و فروش ارز خارج از سیستم بانکی قاچاق بود. گفتن دانشجویان ثبت نام کنن ما بهشون ارز میدیم. امروز موعد ارزم بود پدرم رفته بانک گفتن سیستم عوض شده. موقع ثبت نام هم 36 هزارتومان سامانه نشا از ما پول گرفت که اونم خوردن. چهار ماه قبل موقع ثبت نام دلار در بازار آزاد نزذیک 6 هزار بود الان چرا باید 9هزار بخرم آن هم از صرافی. باید حداقل ارز دانشجویانی که قبل از سیستم جدید ارزی ثبت نام کرده اند را با همان قیمت قبلی بدهند. وقتی سیستم جدید میاد باید بگن از این به بعد نه اینکه همه رو شامل قوانین بی خودشان کنن.

با تشکر

دوستان اگه جریان اعتراضی برای برگردوندن ارز دانشجویی شکل گرفت لطفا حتما اینجا به اشتراک بگذارید.

Junior Member

دوستان و همراهان گرامی
    از امروز دلار 4200 تومانی فقط برای ارزاق عمومی و ضروری داده میشه و من بعد ارز دانشجویی از صرافی خریداری میشه. میخام بگم همین قدر این کشور تباهه که یه شبه برنامه ریزی هزاران جوان رو میریزن تو جوی آب و خلااااص هرچی بیشتر این چیزا رو میبینم بیشتر انگیزه فرار پیدا میکنم

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

باید ساز و کار و جزییات این بخشنامه بیاد بیرون و ببینم اوضاع به چه ترتیب هست ولی نکته عجیب تر از نرخ این موضوع هست که الان باید دیگه به جای بانک با صرافی سر و کار داشت واقعا من دوست دارم بدونم برای این نرخ هم باز میخواهن تعهد بگیرن یا نه(واقعا اگر بگیرن که خنده داره) و اصلا باز باید به امور دانشجویان مراجعه کرد برای دریافت ارز؟و اینکه چطور وزارت علوم از این موضوع بی اطلاع هست که تا ساعت یک ظهر امروز معاون وزیر علوم و رییس امور دانشجویان میگه ما همچنان ارز میدهیم بعد ساعت 5 بعد از ظهر بانک مرکزی این بخشنامه رو میده

نقل قول نوشته اصلی توسط R0SE نمایش پست ها
    دوستان اگه جریان اعتراضی برای برگردوندن ارز دانشجویی شکل گرفت لطفا حتما اینجا به اشتراک بگذارید.
    فکر میکنم فقط خودمون باید به فکر خودمون باشیم. بالاخره یه عکس العملی باید به این تصمیم نشون داد. فکر هم نمیکنم دیگه جزئیات خاص دیگه ای باشه که بخوان اضافه کنن. همه چی مشخصه دیگه.

Junior Member

دوستان من خواهش میکنم ازتون پیگیر این ارزدانشجویی باشید!
    ارز دانشجویی با نرخ دلار ۸۰۰۰ یا ۹۰۰۰ تومم که دیگه ارز دانشجویی نیست!
    یعنی فاجعه برای خانواده ها
    دوستانی که وزارت علوم هستن یا وزارت بهداشت حتما اعتراض کنید تا دیر نشده!
    باید اعتراض به بانک مرکزی باشه خیابان میرداماد
    واقعا خیلی ظلمه دلاری که تا قبل عید بازار ازاد ۴۵۰۰ تومن بود الان با کلی مدرک ۸۰۰۰ یا ۹۰۰۰ حداقل بخوایم تهیه کنیم