نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 105 از 1150 نخستنخست ... 55595969798991001011021031041051061071081091101111121131141151552056051105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,041 تا 1,050 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

Senior Member Ghahraman2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EMU FINANCE

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی

دوستان من پذیرشم به صورت PDF هست و نمیتونم حجمش رو کم کنم و هر کار هم می کنم اپلود نمیشه تو نشا چی کاااااااار کنم ؟؟؟؟؟؟
    من یک هموطن هستم دوستان میتونید رو کمک من حساب کنید.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Mathematics

ارائه صورتحساب دانشگاه مربوطه به میزان مبلغ مندرج در آن و حداکثر در سقف پانزده هزاردلار سالانه در وجه موسسه دانشگاه مربوطه با اعلام کتبی متقاضی مبنی بر صحت هزینه انتقال یافته به نرخ رسمی انجام می‌گیرد.
    این بند یعنی اینکه دیگه قبل ورود به دانشگاه و با فرم پذیرش نمیدن ارز؟ هزینه زندگی رو چطور میشه صورتحساب کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ershad_412 نمایش پست ها
    سلام. خواهش می کنم جواب من رو بدهید.

من برای ترم اولی است که می خواهم بروم. هنوز از دانشگاه خارج نامه اشتغال به تحصیل ندارم. آیا قبل از رفتن می تونم ارز دانشجویی برای شهریه دریافت کنم و یکی دو ماه دیگه نامه اشتغال به تحصیل رو به بانک برسونم؟ یا فقط ارز رو برای هزینه های زندگی می دن؟
    سلام
    طبق اطلاعات داخل سایت نشا که توصیه می کنم برین داخلش و مطالعه کامل کنین .... http://nesha.msrt.gov.ir/ برای دانشجویانی که تازه پذبرش دارن و می خوان برن ... نامه پذیرش ، ویزا، مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه ..کفایت میکنه ..... شما باید برین داخل این سایتی که ذکر شده ثبت نام کنین تشکیل پرونده بدید اگر مدارک رو داشتین اسکنشو آپلود کنین و حضوری برین وزارت علوم اقدام کنین .

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam1986 نمایش پست ها
    من تو تبریز هر جا میرم صرافی میگن یورو نداریم... من نمیدونم این یورو بازار که میگن قیمتشو اگه نداریم از کجا میدن پس؟
    دوست گرامی شایعه درست نکن، برو صرافی عبدالله زاده، چرا شایعه پراکنی میکنین؟ اگر هم پیدا نکردی به من بگو برات بفرستم، والله به خدا

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghahraman2012 نمایش پست ها
    دوستان من پذیرشم به صورت PDF هست و نمیتونم حجمش رو کم کنم و هر کار هم می کنم اپلود نمیشه تو نشا چی کاااااااار کنم ؟؟؟؟؟؟
    تبدیل کنین به فرمت عکس و حجمشو هم کم کنین یا با فوتوشاپ یا با paint

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghahraman2012 نمایش پست ها
    اولا در انجمن مربوطه سوال خودت را مطرح کن، ثانیا َadobe acrobat reader professional 6 رو نصب کن قسمت tools->optimization برو و حجم رو کم کن، حتی می تونی export کنی به picture و بعد فرمت اونو عوض کن و دوباره pdf کن

نقل قول نوشته اصلی توسط violet11 نمایش پست ها
    این بند یعنی اینکه دیگه قبل ورود به دانشگاه و با فرم پذیرش نمیدن ارز؟ هزینه زندگی رو چطور میشه صورتحساب کرد؟
    هزینه زندگی 1000 دلار در ماه هستش، اینها رو در فروم های دیگه مفصل توضیح دادن، اینجا قسمت از فروم رو نباید زیاد شلوغ کنیم، تشریف ببرید ویکی همه سوالهای شما پاسخ داده شده

از چیزی خبر نداره حرف نزنین لطفا. من هر صرافی رفتم طرفای بازار و بانک ملی مرکزی، گفتن یورو نداریم. حالا من نمیدونم شما از کجا این حرف و میگین اونم انقدر قاطعانه
    نقل قول نوشته اصلی توسط arash2guitar نمایش پست ها
    دوست گرامی شایعه درست نکن، برو صرافی عبدالله زاده، چرا شایعه پراکنی میکنین؟ اگر هم پیدا نکردی به من بگو برات بفرستم، والله به خدا

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration
    Winners are simply willing to do what losers won't

Junior Member

كسي ديروز يا امروز تونسته ارز دانشجويي بگيره؟