نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1051 از 1150 نخستنخست ... 5155195110011041104210431044104510461047104810491050105110521053105410551056105710581059106010611101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,501 تا 10,510 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi028 نمایش پست ها
    به نظرم بهتره يك ارتباطي با شبكه خبر يا شبكه هاي ديگر گرفت و ان روز جمع شويم و خواسته هايمان را بگوييم
    من براي پذيرشم حدود ٦-٧ ماه مكاتبه با دانشگاه داشتم و مدارك زيادي ارايه كردم و حتي هزينه بررسي پرونده را نيز پرداخت كردم. دانشگاهم جز ركينك عالي در وزارت علوم هست، از طرف ديگر من اين چند سال شغلم جوري بود كه براي كشور ارز اوري داشتم، مستقيم و غير مستقيم ولي حالا اينكار رو انجام ميدند درست نيست، البته من قبلا گفتم كه ميخواهند ارز دانشجويي را بردارند ولي فكر نميكردم به اين نرخ برسه دلم براي دانشجوها ميسوزد ولي بيشتر براي بيماراني كه بايد عازم بشند كه بايد با اين نرخ ارز بگيرند.
    انهايي كه نامه بانك دارند ميتوانند زنگ بزنند شعبه مركزي تا ببينند كه اعلام ميكنند كه از اين به بعد صرافيها اينكار را انجام ميدهند.واقعا هم معلوم نيست اين ارز ٩ هزار تومان باقي بماند.
    باید هممون جمع شیم دره وزارت علوم، تا صدامون بلند نشه کسی اهمیت نمیده.

Junior Member Sirvan87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Studying Master of Information and Communication Technology in Wollongong University, Australia

دیروز 16 ام ، بعد پرداخت پول به پدر من هم زنگ زدن که بیا پولتو پس بگیر و هفته بعد بیا .
    ویرایش توسط Sirvan87 : August 8th, 2018 در ساعت 03:58 PM
    Visa Subclass : 573 , Lodgement Date : June, 15th , Grant Date : June, 23rd, 2016

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kourosh1991 نمایش پست ها
    من تاریخ بررسیم 16 ام بود ، ولی یکشنبه بهم ایمیل زدند که تایید شده ، خانواده رفتند بانک(15 ام) ، گفتند منتظر ابلاغیه جدید باشید، شعبه مرکزی بانک سامان تو تهران هم امروز زنگ زدند و همین رو بهشون گفتند که منتظر باشید!!!
    ولی چیزی هم که هست الان تو نشا با اینکه کد رهگیری رو بهم داده، ولی اگه بخوام دوباره ثبت نام کنم ، میگه نامه ی قبلی هنوز صادر نشده ، ابتدا صبر کنید تا نامه ی قبلی صادر شود.
    تا جایی که من میدونم بعد از اینکه خانواده شما مدارکتون را تحویل دادن و پول را ریختن به حساب، بانک درخواستی میفرسته برای بانک مرکزی که این مقدار ارز به شما تعلق میگیره بعد از جواب بانک مرکزی به بانک میتونید ثبت نام جدید انجام بدین، بعد از پرداخت پول مرتب نشا را چک کنید برای ثبت نام جدید باز میشه. یک مورد من دیدم 3 روز بعد از پرداخت پول باز شد (البته با وضعیت الان نمیدونم چطوری میشه، امیدوارم که بتونید ارزتون را بگیرید)

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Mechanical Engineering at EPFL

امروز یک هفته بعد از واریز کردن پول به حساب بانک تجارت به خانواده من هم زنگ زدن که بیا پولتو پس بگیر من واقعاً موندم چی بگم ما حتی پول قرض کرده بودیم

به نظرم بهتره يك ارتباطي با شبكه خبر يا شبكه هاي ديگر گرفت و ان روز جمع شويم و خواسته هايمان را بگوييم
    من براي پذيرشم حدود ٦-٧ ماه مكاتبه با دانشگاه داشتم و مدارك زيادي ارايه كردم و حتي هزينه بررسي پرونده را نيز پرداخت كردم. دانشگاهم جز ركينك عالي در وزارت علوم هست، از طرف ديگر من اين چند سال شغلم جوري بود كه براي كشور ارز اوري داشتم، مستقيم و غير مستقيم ولي حالا اينكار رو انجام ميدند درست نيست، البته من قبلا گفتم كه ميخواهند ارز دانشجويي را بردارند ولي فكر نميكردم به اين نرخ برسه دلم براي دانشجوها ميسوزد ولي بيشتر براي بيماراني كه بايد عازم بشند كه بايد با اين نرخ ارز بگيرند.
    انهايي كه نامه بانك دارند ميتوانند زنگ بزنند شعبه مركزي تا ببينند كه اعلام ميكنند كه از اين به بعد صرافيها اينكار را انجام ميدهند.واقعا هم معلوم نيست اين ارز ٩ هزار تومان باقي بماند.
    با پیشنهادتون کاملا موافقم. انعکاس این مسئله در شبکه های اجتماعی و اخبار میتونه اثر خوبی داشته باشه و صدامون به گوش همه برسه، و باعث میشه دیگه مسئولین عزیز نتونن خودشون رو به نشنیدن بزنن و بی اعتنایی کنن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط R0SE نمایش پست ها
    با پیشنهادتون کاملا موافقم. انعکاس این مسئله در شبکه های اجتماعی و اخبار میتونه اثر خوبی داشته باشه و صدامون به گوش همه برسه، و باعث میشه دیگه مسئولین عزیز نتونن خودشون رو به نشنیدن بزنن و بی اعتنایی کنن.
    سپاس
    جسارت مرا ببخشيد ولي در اين مورد بايد متحد باشيم ولي اكثرا ميگويند اعتراض كنيم ولي موقع عمل كه مي شود ....
    ميخواهيد صحبت اوليه را بكنم ولي فكر نميكنم بچه ها بيايند ، ضمنا بهتره با مجلس هم ارتباط برقرار كنيم و همچنين امضا جمع كنيم بابت اعتراضمان
    البته يك نفر كه نوشتارش خوب هستيد بنويسد و بقيه امضا كنند و به نمايندگان تهران و رييس مجلس بدهيم و نمايندگان مربوط به مسايل ارزي مجلس

Junior Member

تمام برنامه ریزی و آینده مردم یک روزه خراب میکنن و با بی شرمی جوابگو نیستن...2 ماه صبر کردیم تا نوبتمون بشه الان هم که بستن...نابود بشین که دلار استرالیا تو 1 سال از 2800 تومن به 7500 رسوندید...چه گرفتاری شدیم با این مملکت آخه...الان تکلیف کسی که شهریه دانشگاهو با هزار بدبختی قسطی کرده تا پول دستش برسه چی میشه...روزی که من اودم برا کل ارشدم 140 میلیون پول میخواستم الان باید برا 1 ترم 112 میلیون پول بدم...فقط میتونم بگم لعنت به شما که نسل مارو نابود کردید.

سپاس
    جسارت مرا ببخشيد ولي در اين مورد بايد متحد باشيم ولي اكثرا ميگويند اعتراض كنيم ولي موقع عمل كه مي شود ....
    ميخواهيد صحبت اوليه را بكنم ولي فكر نميكنم بچه ها بيايند ، ضمنا بهتره با مجلس هم ارتباط برقرار كنيم و همچنين امضا جمع كنيم بابت اعتراضمان
    البته يك نفر كه نوشتارش خوب هستيد بنويسد و بقيه امضا كنند و به نمايندگان تهران و رييس مجلس بدهيم و نمايندگان مربوط به مسايل ارزي مجلس
    من با اینکه تهران نیستم ولی برای اینکار اعلام آمادگی میکنم. اگه یک نفر مسئول این قضیه بشه میتونیم متوجه بشیم دقیقا چند نفر اهل عمل هستن! البته بعضی دوستان میگن بانکها بهشون گفتن منتظر ابلاغیه جدید بمونید. میشه کارهای اولیه مثل نوشتن نامه رو انجام داد و بعد اگه همه چی قطعی شد شما زحمت تماس با کانالهایی که گفتید رو بکشید.

عزیزان باید نماینده های مجلس را هم مد نظر قرار بدن.

دست نماینده ها در خیلی از موارد از وزرا هم بازتر هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahbod_heidari نمایش پست ها
    امروز یک هفته بعد از واریز کردن پول به حساب بانک تجارت به خانواده من هم زنگ زدن که بیا پولتو پس بگیر من واقعاً موندم چی بگم ما حتی پول قرض کرده بودیم
    سلام
    با بازرسی بانک تجارت تماس بگیرید و اطلاع بدید، بگید چطور ممکنه قانون عطف به ما سبق بشه ؟

رییس اداره بازرسی بانک تجارت : ۸۸۹۰۴۶۹۳
    بانک مرکزی : ۲۹۹۵۱

بانک مرکزی هم تماس بگیرید و با بازرسی صحبت کنید، خود رییس بانک مرکزی گفت ( برای ارز مسافرتی ) : کسانی که پول واریز کردن و حواله دریافت ارز دارن، بهشون ارز رو میدیم.