نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1053 از 1150 نخستنخست ... 5355395310031043104410451046104710481049105010511052105310541055105610571058105910601061106210631103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,521 تا 10,530 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

دوستان توییتر و اینستاگرام مسئولین هم فراموش نشه، نمایندگان هم هم چنین

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

دوستانی که ایمیل میزنن یا با مسئولی چیزی صحبت میکنند خواهش میکنم ازشون بخواهید که ما نرخ ثابتی برای ارز دانشجویی میخواهیم تا امکان برنامه ریزی و برآورد هزینه برای فرد دانشجو وجود داشته باشد و گرنه توی این شرایط چطور یک نفر میتونه بدون تمرکز دوره تحصیلی موفقیت آمیزی رو داشته باشه.و نکته دیگه که باید گفته بشه اینه که با ساز و کاری که وزارت علوم در نظر گرفته تا حالا هیچ گزارش سوء استفاده ای از این ارز که ثابت بشه وجود نداشته و تمامی افراد برای اینکه بتونن ارز بگیرن باید از دانشگاهی که توسط خود وزارت علوم کشور ارزشیابی شده و مورد قبول بوده پذیرش گرفتن و نکته بعدی اینکه این ارز دانشجویی برای کشور در برابر هزینه های واردات کالاهای عجیب و غریب واقعا ناچیز هست.

Junior Member bhr آواتار ها

بچه ها باید مثل سال ۲۰۱۲ که ارز رو قطع کردن ، پتیشن امضا کنیم و به نماینده های مجلس ایمیل بزنیم.
    ! Don't hate what you Don't understand

Junior Member bhr آواتار ها

متنی که در پایین میارم، متن ایمیلی است که در سال ۲۰۱۲ تواسته عده ای از دانشجویان آماده و به کمیسیون اقتصادی و مرکز پژوهشهای مجلس , نمایندگان و خبرگزاری ها ارسال شد و البته نتیجه هم داد. دوستان دقت کنین که این فقط یک نمونه پیشنهادی است برای اطلاع شما و هر شخصی میتونه فرمت خودش رو برای این ایمیل داشته باشه. ادرس ایمیل کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی به قرار زیر است: mrc@majles.ir

با سلام
    در روزهای اخیر مصاحبات و مقالات متعددی با محوریت حذف ارز دانشجویی از جانب نمایندگان مجلس و یا خبرگزاری ها انتشار یافته است.به فراخور تکذیبه و تاییدیه های متعددی هم منتشر شده که سرگردانی دوچندانی را برای قشر دانشجو به دنبال داشته است.من به عنوان یک جوان ایرانی که پس از 2سال برنامه ریزی،تلاش و پیگیری مجدانه و همچنین صرف هزینه های مادی و معنوی بسیار موفق به گرفتن پذیرش از یکی از دانشگاههای سرشناس بین المللی شده ام،اکنون با وضعیتی مواجهم که تمام تلاشها و 2 سال عمرِ صرف شده ام در این راه را بر باد رفته می بینم.چراکه که تمام برنامه ریزیهای من و امثال من(که با مراجعه به آمارها متوجه خواهید شد که جمعیت کثیری هستیم رو به افزایش) بر مبنای ارز با نرخ دولتی بوده و اگر هم احتمال را بر ارز آزاد گذاشته بودیم هرگز تصور افزایش 2برابری در کمتر از یک سال برایمان متصور نبود

حیرت من بیش از هرچیز از این موضوع است که چرا فقط در کشور ما ایران است که قوانین یک شبه تصویب می شوند و هیچ اطلاع رسانی قبلی وجود ندارد!آیا مسوولان ما به وضع اسفناکی که در نتیجه این تصمیم ممکن است گریبانگیر دانشجویان ایرانی خارج از کشور شود حتی لحظه ای نمی اندیشند؟آیا فشار وارده بر خانواده های این دانشجویان که اکثرا از جمعیت نخبه های کشور می باشند برای مسوولان قابل تصور است؟آیا مسوولین نباید آرامش و امنیت را برای ملتشان تا حدی فراهم کنند؟ آیا احساسی بدتر و کشنده تر از نتیجه اقدامات اینچنینی که حس عدم امنیت و حمایت نشدن ملت از طرف کشورشان است برای هیچ ملتی وجود دارد؟

به عنوان یک ایرانی از مسئولین کشورم انتظار حمایت و پشتیبانی دارم.خواهشمندم در باب این موضوع از آنجاییکه جنبه حیاتی برای عده بسیاری از دانشجویان این مرز و بوم دارد تجدید نظر کنید و ما دانشجویان را همراهی بفرمایید.

با تشکر،
    یک دانشجوی ایرانی
    ! Don't hate what you Don't understand

Junior Member

دوستان من به این آدرس mrc@majles.ir
    هم ایمیل زدم. لطفا همگی این کار رو انجام بدین.

Senior Member kran آواتار ها

من هم با چندتا ایمیلی که داشتم فرستادم.
    فقط اگزر دوستان موافق باشند برای یکدست شدن درخواست همه با سابجکت ارز دانشجویی ایمسل بدبد که اثر گذاری و مفهوم بیشتر بشه.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

Junior Member

واقعا نمیدونم بخندم یا گریه کنم.
    من که با این وضعیت انتقال دادم گرجستان که زحمتم به باد نره لیسانسو بگیرم. از اونورم یه ترم اراسموس المان شاید بتونم اونجا بمونم و کار کنم تا درسم تموم شه. شرایط به قدری بده که حتی با 50 درصد بورسی هم نمیتونم ادامه بدم.
    1000 یورو شده 12 میلیون تومن به کی بگیم.

Junior Member

نه پول واریز نکرده بودم فقط برام sms اومده بود که برم بانک وقتی رفتم گفتن بخشنامه اومده دیگه ارز دانشجویی نمی دیم

سلام
    من درخواست ارز دانشجویی رو در فروردین ماه ثبت کرده بودم (آخرین باری که قرار بود ارز بگیرم) و ۲۶ تیر ماه نوبت مراجعه به بانک بود، اگر چه چند روز دیرتر به بانک مراجعه کردن
    پول رو هم واریز کرده بودیم، منتهی امروز طی تماس با بانک گفتن که ارز دانشجویی قطع شده
    بیایم با عنوان پرسش هایمان در عمومی و عدم طرح آن ها در خصوصی، دیگران را از شنیدن نقطه نظرهایمان محروم نسازیم.

Junior Member

دوستان عزيز اين ادرس پل ارتباطي برنامه حالا خورشيد در تلگرام هست . لطفا از طريق اين ادرس و يا ساير راههاي ارتباطي برنامه مثل صفحه ايستاگرام حالا خورشيد پيام بفرستيدو مشكل ارز دانشجويي را مطرح كنيد، حتما عنوان كنيد كه يك هفته پيش رييس سازمان دانشجويان گفته بود كه ارز دانشجويي قطع نمي شود. هرچه بيشتر پيام بديد بازتابش بيشتر هست و سريع تر جواب مي گيريم .
    ادرس پل ارتباطي حالا خورشيد در تلگرام : halakhorshid_sima3@