نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1065 از 1150 نخستنخست ... 6556596510151055105610571058105910601061106210631064106510661067106810691070107110721073107410751115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,641 تا 10,650 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

نقل قول نوشته اصلی توسط LHVIA نمایش پست ها
    من از دوستانی که ایران هستند و یا از کسانی که اقوامشون تهران هستند درخواست دارم به اداره امور دانشجویان برن و پیگیر این قضیه باشند که با توجه به این دستورالعملی که صحبت میشه وضع کسانی که زمان دریافت ارزشون مهر و یا آبان هست چی میشه.

من دستورالعمل را خوندم، گرچه این دستورالعمل گنگ هست ولی موردی که بیشتر میشه برداشت کرد این هست که ارز ترم جاری داده بشه و حداکثر تا شهریور داده بشه که این هم خودش یه نوع بی عدالتی حتی بین افرادی هست که برای یک ترم درخواست و هزینه و... دادن و به هر حال گناه ما نیست که سیستم برای اون تاریخ زمان داده.

حداقل اگه قراره دیگه داده نشه و فقط این ترم داده بشه (که انشالله با اعتراضات دانشجویان مجددا برقرار میشه) حداقل کسانی که درخواست دادن و هزینه کارشناسی را پرداخت کردند بتونن این ارز را تحویل بگیرن.

یکی از دوستان اشاره کرده بودند که زمان همه به شهریور تغییر پیدا میکنه ولی نگفتن از کجا شنیدن و در چه حدی موثق هست.

البته همه این موارد برای زمانی هست که ارزی بر اساس این دستورالعمل داده بشه.
    گویا قراره تمام پرونده های مربوط به این ترم تا آخر شهریور بررسی و به بانک فرستاده بشه. یکی از دوستام پروندش مربوط به آبان بود، که چند روز پیش خودشون کردن شهریور.

Junior Member

سلام
    دوستان کسانی که پاس رکوئست شدن هم میتونن درخواست ارز بدن؟ دو هفته طول میکشه تا پاسپورتم برگرده. ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moshirian نمایش پست ها
    سلام
    دوستان کسانی که پاس رکوئست شدن هم میتونن درخواست ارز بدن؟ دو هفته طول میکشه تا پاسپورتم برگرده. ممنون میشم راهنمایی کنید
    اصلا دیگه نمیشه ثبت نام کرد در نشا. من که حتی یک ترم هم درس خوندم و همه مدارک لازم رو دارم و یک ماه منتظر تایید تاک بودم از حدود 10 روز پیش میخوام مدارک رو آپلود کنم نمیشه چون فیلد تاریخ بررسی درخواست که اجباریه غیرفعال شده. این واقعا نامردیه چون تا پایان شهریور وقت برای ارسال مدارک بود. من حتی تشکیل پرونده هم داده بودم و منتظر تایید در سامانه تاک بودم یک ماه.

Junior Member

دوستان امروز درخواست ارز من پذیرفته شد و تاریخ مراجعه به بانک که آبان بوده و تغییر نکرده. گواهی اشتغال به تحصیلم نوشته شده بود از ترم تابستان 2017 تا تابستان 2018 دانشجو هستم و 3 ترم ثبت نام شدم. حالا ارز 3 ترم گذشته رو میدن یا فقط ترم آخر؟
    در غیر این صورت باید جداگانه ثبت درخواست کرد بابت هر ترم 34000 تومان رو دوباره پرداخت کرد؟ یا میشه فقط گواهی های ترم های قبل رو آپلود کرد بدون ثبت درخواست مجدد؟ مثلا در قسمت وظایف دانشجو گزینه گواهی اشتغال به تحصیل 6 ماهه داره که امکان آپلود رو میده اما مشخص نیست بررسی میشه یا نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nazi1361 نمایش پست ها
    دوستان امروز درخواست ارز من پذیرفته شد و تاریخ مراجعه به بانک که آبان بوده و تغییر نکرده. گواهی اشتغال به تحصیلم نوشته شده بود از ترم تابستان 2017 تا تابستان 2018 دانشجو هستم و 3 ترم ثبت نام شدم. حالا ارز 3 ترم گذشته رو میدن یا فقط ترم آخر؟
    در غیر این صورت باید جداگانه ثبت درخواست کرد بابت هر ترم 34000 تومان رو دوباره پرداخت کرد؟ یا میشه فقط گواهی های ترم های قبل رو آپلود کرد بدون ثبت درخواست مجدد؟ مثلا در قسمت وظایف دانشجو گزینه گواهی اشتغال به تحصیل 6 ماهه داره که امکان آپلود رو میده اما مشخص نیست بررسی میشه یا نه؟
    ارز ترم های گذشته رو نمیدن. شما کی ثبت درخواست کرده بودید؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

"با توجه به بورس دریافتی ارز تعلق نمیگیرد".

این جوابی بود که امروز برای درخواست ارز دارشجویی 26 شهریور، دادن.. فکر نمیکردم داشتن فاند دلیل رد ارز دانشجویی باشه..
    امیدوارم باقی دوستان بتونن ارز بگیرن..

Junior Member

سلام دوستان
    من 2 روز پیش کد رهگیریم اومده برای درخواست ترم تابستون , ولی تاریخ بانکم که مهرماه بوده تغییر نکرده به شهریور! با وجود اینکه سازمان امور دانش اموختگان (میدون فردوسی) که هفته پیش حضورا رفتم گفت کد رهگیری بیاد تاریخ بانک هم جلوتر میفته! چقدر زمان میبره این تاریخ و عوض کنن؟ کسی تجربه مشابه داره؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of science Polymer Teechnlogy er From UTM malaysia

نقل قول نوشته اصلی توسط tecra نمایش پست ها
    "با توجه به بورس دریافتی ارز تعلق نمیگیرد".

این جوابی بود که امروز برای درخواست ارز دارشجویی 26 شهریور، دادن.. فکر نمیکردم داشتن فاند دلیل رد ارز دانشجویی باشه..
    امیدوارم باقی دوستان بتونن ارز بگیرن..
    برای من که هنوز جوابی نزدن

از کجا میدونن که بورس گرفتی؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of science Polymer Teechnlogy er From UTM malaysia

من کلا تو این چند سال ارز نگرفتم.. دانشگاه اشتغال به تحصیلم رو از 4 سال پیش زدن... الان برای یه ترم میدن یا 4 سال یا یک سال؟ اگه یه ترم میدن که من تعهدنامه 4 ساله پر کردم چی میشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط achool نمایش پست ها
    برای من که هنوز جوابی نزدن

از کجا میدونن که بورس گرفتی؟
    تو نامه اشتغال به تحصیل دانشگاه همه جزئیاتو نوشته بودن.