نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1090 از 1150 نخستنخست ... 9059099010401080108110821083108410851086108710881089109010911092109310941095109610971098109911001140 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,891 تا 10,900 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

امروز از سازمان به من زنگ زدن تاریخ شروع ترمت کی هست گفتم یک اکتبر.گفتن یعنی چند شهریور گفتم نه مهرمیشه.گفتن پس متاسفانه طبق بخشنامه نمیشه بهتون ارز بدیم.گفتم بعدا میشه درخواست بدم گفت اره حتما.من خیلی صادقم بچه ها.مثل من باشینهیچی گیرتون نمیاد.

Junior Member

دوستان من الان پستها رو میخونم بدتر گیج میشم
    یه سوال کلی دارم الان من مقطع لیسانس هستم مهر پارسال دانشگاه ثبت نام کردم، الان این ارزی که میدن برای ترم بهار ۲۰۱۸ میدن؟ ترمی که رفتیم تموم شده؟ منظورشون اینه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط barbie نمایش پست ها
    امروز از سازمان به من زنگ زدن تاریخ شروع ترمت کی هست گفتم یک اکتبر.گفتن یعنی چند شهریور گفتم نه مهرمیشه.گفتن پس متاسفانه طبق بخشنامه نمیشه بهتون ارز بدیم.گفتم بعدا میشه درخواست بدم گفت اره حتما.من خیلی صادقم بچه ها.مثل من باشین������������� ����������هیچی گیرتون نمیاد.
    بچه ها به بفیه هم زنگ زدن؟؟؟

Junior Member bhr آواتار ها

دوستان من یه مشکلی دارم در ثبت درخواستم توی سامانه ی نشا. وقتی میرم برای ثبت درخواست، پیغام میده که مجاز به ثبت درخواست جدید نیستم چون درخواست قبلیم در دست بررسی هستش؛ در حالیکه که درخواست قبلیم بررسی شده، نامه اش صادر و پولش دریافت شده. ایمیل زدم جواب ندادن. چجوری میتونم پیگیری کنم تا حل بشه؟
    ! Don't hate what you Don't understand

اگر ترم ما قبل از مهر شروع بشه میتونن خانوادمون کارهای مربوط به دریافت و تشکیل پرونده رو در سازمان امور دانشجویان انجام بدن؟
    چون خودمون که ایران نیستیم تا اون موقع

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط follower نمایش پست ها
    دوستان من الان پستها رو میخونم بدتر گیج میشم
    یه سوال کلی دارم الان من مقطع لیسانس هستم مهر پارسال دانشگاه ثبت نام کردم، الان این ارزی که میدن برای ترم بهار ۲۰۱۸ میدن؟ ترمی که رفتیم تموم شده؟ منظورشون اینه؟
    به دانشجویان لیسانس ارز دانشجویی دیگه تعلق نمیگیره ولی گفتن میتونین انتقالی بگیرین و در ایران ادامه تحصیل بدین.

سلام دوستان
    من اخیرا ارز مسافرتی با ویزای دانشجویی گرفتم (باید از امور دانشجویان برای بانک نامه میگرفتم میبردم که تایید میکرد امسال ارز دانشجویی نگرفتم). آیا دیگه بهم ارز دانشجویی نمیدن؟ کسی بوده برای این دلیل پرونده ش در نشا رد شده باشه یا در مراجعه به بانک بهش ارز نداده باشن؟
    همچنین یرای کسی که کانادا مشغول به تحصیله:
    1- اگر ویزا منقضی شده باشه، ویزای منقضی همراه استادی پرمیت غیرمنقضی (!) کفایت میکنه؟ چون ویزا فقط برای ورود به کانادا لازمه و داخل کانادا نیاز نیست
    2- گواهی اشتغال به تحصیل رو باید در سامانه تاک هم تایید کنن یا فقط تایید ستاد اتاوا در تهران کافیه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of manitoba

سلام دوستان، تاریخ مراجعه به بانکم از 14 مهر به 20 شهریور تغییر کرده! من به تازگی گواهی اشتفال به تحصیل رو اپلود کردم! و همچنین مدارک موردنیاز رو برای تایید تو سامانه تاک اپلود کردم، و بهم یه کدرهگیری داده! و گفته به ستاد اتاوا مراجعه کنید! من الان کانادا هستم! این ستاد اتاوا لوکیشنش کجاس؟ یعنی باید از اینجا برم اتاوا؟؟ یه سری دوستان میگن ستاد اتاوا ساختمون شماره 9 وزارت خارجه هس تو ایران! خب الان من ایران نیستم؟چجور اصل مدارکی که گفته رو ببرم برای تایید ؟
    Grasp any opportunity to reach your ambitions

Junior Member

دوستان
    کسی میدونه چطور میشه به فایل هایی که در سایت نشا آبلود کردیم دسترسی داشته باشیم و ویرایششون کنیم؟ برای من "نمایش فایل های پرونده" غیرفعاله.

۴۰درصد وثیقه ارز اولیه رو کی میگیرن؟ روز درخواست یا روزی که ارز رو تحویل میگیریم؟