نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1094 از 1150 نخستنخست ... 9459499410441084108510861087108810891090109110921093109410951096109710981099110011011102110311041144 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,931 تا 10,940 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

نقل قول نوشته اصلی توسط iman6764 نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییت سامان عزیز!
    الان اصل مدارک که پیش خودمه یعنی در کانادا! کپی مدارک قابل قبوله ؟اینو لطف کنی بگی ممنون میشم!
    خواهش میکنم، نه متاسفانه قبول نمیکنن باید اصلش رو ببرین برای تایید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hch1370 نمایش پست ها
    سلام
    من فروردین ماه ثبت نام کرده بودم (واسه ی شش ماه اول) و ۲۶ تیر نوبت مراجعه به بانک بود که چند روز بعدش به بانک مراجعه کردن و حدود یک هفته پس از واریز مبلغ ریالی، به همون قضایای لغو ارز دانشجویی خورد و از پرداخت ارز سر باز زدن
    دیروز از بانک سامان تماس گرفتن و گفتن ارز آمادست و بیاین تحویل بگیرین
    چهارشنبه یا پنج شنبه میرن بانک و ارز رو می گیرن. فکر کنم با همون نرخ سابق حساب کرده باشن، نمی دونم هنوز
    اصل نامه پذیرش رو هم بردید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط gmat2020 نمایش پست ها
    برای ترم دوم یعنی از مهر به بعد امیدی هست؟
    خیلی بایستی خوشبین بود که ارز دانشجویی در اون زمان هم برقرار باشه. فکر کنم حساب نکردن روی ارز دانشجویی واسه ی نیمه ی دوم سال و بعدش، بهتر خواهد بود واسه ی برنامه ریزی هاتون
    بیایم با عنوان پرسش هایمان در عمومی و عدم طرح آن ها در خصوصی، دیگران را از شنیدن نقطه نظرهایمان محروم نسازیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط timehunter نمایش پست ها
    اصل نامه پذیرش رو هم بردید؟
    نامه ی پذیرش رو من هیچ وقت ارایه نکردم. البته شاید برای ارز اولیه (چون به نسبت جدید هستش و من آشنایی با اون ندارم) نیاز هستش
    بیایم با عنوان پرسش هایمان در عمومی و عدم طرح آن ها در خصوصی، دیگران را از شنیدن نقطه نظرهایمان محروم نسازیم.

Junior Member

سلام دوستان من دو روز پیش درخواست دادم برای ترم summer و تایید شد تو نشا ، الان میخواستم برای ترم قبلیش, winter , درخواست بدم خطا میده کلن سایت، هیچ درخواست جدیدی دیگه نمیتونم تو نشا بکنم، کسی به این مشکل خورده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط babaksit نمایش پست ها
    سلام دوستان من دو روز پیش درخواست دادم برای ترم summer و تایید شد تو نشا ، الان میخواستم برای ترم قبلیش, winter , درخواست بدم خطا میده کلن سایت، هیچ درخواست جدیدی دیگه نمیتونم تو نشا بکنم، کسی به این مشکل خورده؟
    سلام
    حتی اگه در سامانه ی نشاء بتونین ثبت نام کنین و تایید هم بشه، بعید هستش بانک واسه ی بازه ای به جز نیم سال اول ۹۷ رو پرداخت کنه. این پست رو ببینین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hch1370 نمایش پست ها
    نامه ی پذیرش رو من هیچ وقت ارایه نکردم. البته شاید برای ارز اولیه (چون به نسبت جدید هستش و من آشنایی با اون ندارم) نیاز هستش
    خیلی ممنون نه ارز اولیه نیست برای ترم اول 2018 - 2019 هست . برای دلار سال 96 هم اقدام نکردیم اون رو نمیشه گرفت دیگه درسته ؟

Junior Member

سلام ، ممنون می شم یک شخصی که اطلاعات کافی داشته باشه جواب این سوال رو بده و اون هم اینه که آیا کسی که حدود دو سال پیش درسش رو آغاز کرده و از هیچ گونه خدمات ارزی استفاده نکرده الان می تونه درخواست ارز اولیه داشته باشه ؟ دوستان فقط ارز اولیه مد نظرم هست ، ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط timehunter نمایش پست ها
    خیلی ممنون نه ارز اولیه نیست برای ترم اول 2018 - 2019 هست . برای دلار سال 96 هم اقدام نکردیم اون رو نمیشه گرفت دیگه درسته ؟
    اگه منظورتون برای ترم پاییز 2018 - 2019 هست که درخواست ها برای اون ترم تایید نمیشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط graphicart نمایش پست ها
    سلام ، ممنون می شم یک شخصی که اطلاعات کافی داشته باشه جواب این سوال رو بده و اون هم اینه که آیا کسی که حدود دو سال پیش درسش رو آغاز کرده و از هیچ گونه خدمات ارزی استفاده نکرده الان می تونه درخواست ارز اولیه داشته باشه ؟ دوستان فقط ارز اولیه مد نظرم هست ، ممنون
    دوست عزیز اسم ارز اولیه روش هست، یعنی که شما پذیرش گرفتین و دارید اعزام میشید برای تجصیل پس در نتیجه نمیتونید از ارز اولیه استفاده کنید.

همچنین اگه نامه ای که دوستان صفحات قبل گداشتن را مطالعه کنید میبینید که ارز اولیه قطع شد و فقط ارز مقرری برای ترم بهار 2017 - 2018 داده میشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

کسی تا الان تونسته وثیقه ارز اولیه رو پس بگیره؟
    من الان توی تاک تشکیل پرونده دادم کد رهگیری هم گرفتم
    درخواست تایید گواهی اشتغال ب تحصیلم رو هم دادم و ی کد رهگیری دیگه گرفتم
    به آدرس danesh@daftar.org هم ایمیل زدم (آمریکا)
    الان چه کار دیگه ای باید کنم؟ توی نشا برم چیزی آپلود کنم؟