نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1123 از 1150 نخستنخست ... 12362310231073111311141115111611171118111911201121112211231124112511261127112811291130113111321133 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,221 تا 11,230 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

نقل قول نوشته اصلی توسط hassan_k نمایش پست ها
    به طرز عجیبی خانواده روز سوم مهر رفتند بانک و اونجا گفتند امروز آخرین روزی هست که میتونیم درخواستتون رو ثبت کنیم (که آخر وقت دوباره گفتند تا فرداشم تمدید شده)، همه مدارک رو دریافت کردند و مبلغ رو هم برداشت کردند، فعلا منتظریم تا خبر بدند برای تحویل ارز.
    الان به نظر شما مشکلی که نیست؟
    پ ن: بانک تجارت، ارز مقرری
    اتفاقا امروز یکی از دوستان هم میگفت که برای دوستش را 20 واریز کردن و بانک تازه 2 مهر برداشت زده.

من هیچ نظری ندارم، نظر قبلی هم که گفتم بر اساس بخشنامه و و صحبتی بود که کارمند ارزی شعبه مرکزی سامان گفته بود. شاید حالا بعدا یه دستورالعمل داخلی دادن که برای افرادی که کد صادر شده چند روز تمدید کنن،‌ احتمالش هست.

ولی در حالت کلی اگه برداشت زده باشند احتمال قوی بدن، گرچه ظاهرا مجددا اسامی و... برای تایید میره بانک مرکزی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط LHVIA نمایش پست ها
    1- در حالت عادی نشا بود، این سجاد بعدا دراومد و اگه اشتباه نکنم برای ارز اولیه بود ولی روال کلی با نشا بود
    2- بله
    3- کلا دیگه اجرا نمیشه و تاریخی نمیده فعلا
    4- فعلا بله، اگر هم بدند قیمت ظاهرا خیلی بالاتر هست که اون را هم کلا قبول نمیکنن. فعلا ارز دانشچویی را میگن برین از صرافی بگیرید که ساز و کار اون هم زیاد مشخص نیست ظاهرا

خبر جدیدی نیست،‌ با وضع موجود میشه گفت بدون فاند برای تحصیل خارج شدن تقریبا غیر ممکن هست.

البته شهر به شهر و شعبه به شعبه فرق میکنه ولی هنوز خیلی از کسانی که 20 بودن نگرفتن، تازه به 27 مونده.

واقعیتش اطلاعی که دادین خیلی کم هست و من زیاد سر درنیاوردم که وضعیت به طور کلی چی هست ولی در کل تمام کسانی که دورو بر من بودن و در چهارچوب کلی بودن و برای 20 و 24 وقت داشتن مشکلی نداشتن و تایید شدن.

حتما یک جای درخواست شما در قالب چهارچوب نبوده که رد شده.

عزیز دیگه درخواست جدید قبول نمیشه.

الان به نظرتون چي كار ميشه كرد؟ من يه شكايت تو خود سايت نوشتم ولي نمدونم به نتيجه ميرسه يا نه، خيلي زوره، نميدونم من اشتباهي كردم يا نه ولي شامل حالم ميشه

Junior Member

دوستانی که ارز دانشجویی گرفتن لطف می کنن بگن چطور انتقال دادن به خارج از کشور؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط splash2000 نمایش پست ها
    الان به نظرتون چي كار ميشه كرد؟ من يه شكايت تو خود سايت نوشتم ولي نمدونم به نتيجه ميرسه يا نه، خيلي زوره، نميدونم من اشتباهي كردم يا نه ولي شامل حالم ميشه
    من نظر خاصی که نمی تونم بدم ولی نظر شخصی خودم این هست که با توجه به این که وقت تمام شده دیگه نمیشه کاری کرد، باز هم اگر امکانش را دارین حضوری برین امور دانشجویان و پیگیر باشین.

Junior Member

دوستانی که ارز گرفتند میشه لطف کنید بگین دلار رو چند تومن حساب کردند و کارمزد چند درصده؟ 9000دلار برای من و همسرم چقدر میشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط LHVIA نمایش پست ها
    اتفاقا امروز یکی از دوستان هم میگفت که برای دوستش را 20 واریز کردن و بانک تازه 2 مهر برداشت زده.

من هیچ نظری ندارم، نظر قبلی هم که گفتم بر اساس بخشنامه و و صحبتی بود که کارمند ارزی شعبه مرکزی سامان گفته بود. شاید حالا بعدا یه دستورالعمل داخلی دادن که برای افرادی که کد صادر شده چند روز تمدید کنن،‌ احتمالش هست.

ولی در حالت کلی اگه برداشت زده باشند احتمال قوی بدن، گرچه ظاهرا مجددا اسامی و... برای تایید میره بانک مرکزی.
    مبلغ رو که همونجا در حین ثبت درخواست از حساب برداشتند (چون خودم نبودم دقیق نمیتونم بگم چی شد).
    ممنون بابت اطلاعات، فعلا که منتظریم ببینیم چی میشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ttf نمایش پست ها
    دوستانی که ارز گرفتند میشه لطف کنید بگین دلار رو چند تومن حساب کردند و کارمزد چند درصده؟ 9000دلار برای من و همسرم چقدر میشه؟

اگر تا الان ثبت نام نکردید و منظورتون از این به بعد هست، اصلا معلوم نیست نرخش چقدر باشه، چون هنوز معلوم نکردن از کجا قراره تامین بشه، ممکنه با نرخ سنا بدن، ممکنه آزاد یا ...
    برای سری های قبل که با نرخ 4200 بود، با کارمزد حدود 4320 در میومد، از این به بعد معلوم نیست اصلا، باید فعلا منتظر موند و دید که چه تصمیمی در این باره میگیرن.

سلام دوستان

خبری که ۴ مهر بانک مرکزی (https://www.cbi.ir/showitem/18355.aspx) در مورد تامین ارز از بانک داده و قراره تو این هفته اجرایی بشه شامل ارز دانشجویی هم است یا نه؟؟ به نرخ آزاد هست یا نیما؟؟

من قبل از مهر، براي اسپرينگ ٢٠١٧اقدام كردم كه دوماه و نيمش قبل ازسال ٩٧، دوماهش هم فروردين و ارديبهشت ٩٧ شده. بانك براي٦٠٠٠هزارتا واريزي گرفته ولي الان ٢٠٠٠ دلار تاييد شده. الان چندتا تاسوال دارم.

١) ماههاي قبل ٩٧ واقعا نبايد تاييد ميشده يا اينكه اشتباهي رخ داده؟
    ٢) هميشه روي برگه اشتغال به تحصيل٤ ماه و نيم تاريخ ميخورده ولي براي ٦ماه و ٦هزار دلار داده ميشد. پس الان به فرض كه ترم آخرارديبهشت هم تموم شده باشه بايد حداقل يك ماه و نيم بعد هم درنظربگيرند. فكرم درسته؟يا اينكه فقط قرار دو تا ٤ماه و نيم كه توي برگه اشتغال به تحصيل ميخوره پرداخت بشه؟
    ٣) توي اين مرحله ميشه كاري كرد و جايي تماس گرفت؟ تجربه مشابهي كسي داره؟شهرستاني هستم و براي پدر و مادرم امكان تهران رفتن نيست.
    پيشاپيش ممنون از جوابهاتون

Post پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

سلام ... می خواستم بیرسم دوستانی که ارز گرفتن قبل از 31 شهریور ... ایا فقط ارز هزینه زندگی (6000 ) تا رو گرفتن .. ؟ ایا ارز بابت شهریه هم گرفتن تا نه ؟