نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1129 از 1150 نخستنخست ... 12962910291079111911201121112211231124112511261127112811291130113111321133113411351136113711381139 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,281 تا 11,290 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

سلام

متاسفانه روند گرفتن ارز دانشجویی من به مشکل برخورده است از انجایی که من ابتدا تاریخ ۲۹ ابان رو برای گرفتن ارز دریافت کردم و بعد از مدتی بدون هیچ اطلاعی تاریخ در سامانه ی نشا به ۲۹ مرداد تغییر پیدا کرد و من متوجه این موضوع نشدم.

اگه کسی راهنمایی کنه که چه میشه کرد ممنون میشم خیلی..

سلام. در شهریور بانک تجارت از من 16 میلیون برای 3285 دلار شهریه گرفت که حواله بشه. دو هفته قبل به بانک مراجعه کردم و دلیل حواله نشدن را پرسیدم. بهم گفتند یابد از طریق صرافی بانک تجارت اقدام کنم. صرافی بهم گفت که دستور اومده پولی حواله نشه. دوباره رفتم بانک و جریان را بهشون گفتم. بهم میگه "صبر کن تا ببینیم گی میشه". باور کردنش سخته که بانکی که 16 میلیون ازم گرفته این پاسخ را بده.

نقل قول نوشته اصلی توسط hana_z نمایش پست ها
    سلام

متاسفانه روند گرفتن ارز دانشجویی من به مشکل برخورده است از انجایی که من ابتدا تاریخ ۲۹ ابان رو برای گرفتن ارز دریافت کردم و بعد از مدتی بدون هیچ اطلاعی تاریخ در سامانه ی نشا به ۲۹ مرداد تغییر پیدا کرد و من متوجه این موضوع نشدم.

اگه کسی راهنمایی کنه که چه میشه کرد ممنون میشم خیلی..
    با سلام
    دوست عزیز بر فرض اینکه اخبار را هم تعقیب نکرده بودین باید ایمیل تایید را میدیدین، حتی شما تا 31 شهریور هم میتونستید اقدام کنید.

در هر صورت متاسفانه الان دیگه سامانه بسته شده و اگر هم روزی مجددا راه بیفته شاید بتونید با فیمتی که قراره تصمیم بگیرن بگیرین.

ولی مطمئنا میشه گفت که اولا دیگه با ارز 4200 نمیتونید بگیرید و دوما فعلا باید منتظر تصمیم گیری جدید باشید.

Junior Member

سلام دوستان، وقت بخیر
    من هنوز نامه پذیرش م از دانشگاه مقصد نیومده واسم. حالا فارغ از اینکه ارز دانشجویی رو بالاخره میخوان بدن یا نه و یا با چه قیمتی، لطفا ممکنه مراحل ثبت نام های سامانه های تاک، سجاد و نشا رو بگید چیه و از کجا و با چه مدارکی باید شروع کنم؟ سپاسگزار میشم...

Junior Member

راستی، فراموش کردم بگم، همون طور که عرض کردم هنوز نامه پذیرشم نیومده که بخوام برم اونجا تا ثبت نام بکنم و گواهس اشتغال به تحصیل و غیره داشته باشم! تحت این شرایط چجوری میشه وضعیت؟

Junior Member

سلام
    من یه اشتباهی کردم توی سامانه نشا ثبت نام کردم ولی اعلام کردم با بورسیه دانشگاه دانشجو هستم.
    1) حالا ارز تعلق نمیگیره؟
    2) میشه بهشون ایمیل بزنم و بگم ویرایش کنم؟

Junior Member

مرسی که جواب دادین.
    من ایمیل رو چک کردم و ایمیل من رو به اشتباه انداخت.
    چون ایمیلی که برام اومد تاریخ مراجعه رو ۲۹ ابان زده بود ولی بعد از مدتی من اتفاقی پروفایل نشام رو چک کرم و دیدم تاریخ مراجعه به ۲۹ مرداد تغییرپیدا کرده بدون اینکه اطلاعی بهم بدن!
    یعنی اشتباه از وزارت علوم بوده ولی الان پاسخگو نیستن..

نقل قول نوشته اصلی توسط LHVIA نمایش پست ها
    با سلام
    دوست عزیز بر فرض اینکه اخبار را هم تعقیب نکرده بودین باید ایمیل تایید را میدیدین، حتی شما تا 31 شهریور هم میتونستید اقدام کنید.

در هر صورت متاسفانه الان دیگه سامانه بسته شده و اگر هم روزی مجددا راه بیفته شاید بتونید با فیمتی که قراره تصمیم بگیرن بگیرین.

ولی مطمئنا میشه گفت که اولا دیگه با ارز 4200 نمیتونید بگیرید و دوما فعلا باید منتظر تصمیم گیری جدید باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط hana_z نمایش پست ها
    مرسی که جواب دادین.
    من ایمیل رو چک کردم و ایمیل من رو به اشتباه انداخت.
    چون ایمیلی که برام اومد تاریخ مراجعه رو ۲۹ ابان زده بود ولی بعد از مدتی من اتفاقی پروفایل نشام رو چک کرم و دیدم تاریخ مراجعه به ۲۹ مرداد تغییرپیدا کرده بدون اینکه اطلاعی بهم بدن!
    یعنی اشتباه از وزارت علوم بوده ولی الان پاسخگو نیستن..
    درود

اصولا دو ایمیل میاد، یکی زمانی که شما ثبت درخواست میکنید و دیگری زمان تایید درخواست (و احتمالا رد درخواست) یک هفته مانده به زمان ارائه ارز. تاریخ من و خیلی از دوستان هم بعد مهر بود، کشیده شد جلو و به کنار از اینکه ما پیگیر اخبار هم بودیم ایمیل هم اومد. من قبلا هم که درخواست داده بودم زمان تایید باز اومده بود. حالا اینکه ایمیل دوم چرا برای تقریبا تمامی دوستانی که من دیدم اومده و برای شما نیومده جای سوال هست که اگه خبردار میشدید حتی تا 31 شهریور میتونستید درخواست بدین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of konstanz-sports science

دوستان ی سوال. برای کسانی که تاحالا درخواست نداده بودن, الان سرجمع ارز دانشجویی تعطیل شده؟ و ما باید منتظر اخبار جدید باشیم که قراره چی بشه؟ ایا ارز برای شهریه دانشگاه میدن ؟ یکی لطفا واضح بیاد بگه مارو قشنگ روشن کنه. تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط skymind نمایش پست ها
    دوستان ی سوال. برای کسانی که تاحالا درخواست نداده بودن, الان سرجمع ارز دانشجویی تعطیل شده؟ و ما باید منتظر اخبار جدید باشیم که قراره چی بشه؟ ایا ارز برای شهریه دانشگاه میدن ؟ یکی لطفا واضح بیاد بگه مارو قشنگ روشن کنه. تشکر
    دوست عزیز فکر کنم دیگه همه خبردار هستند که ارز دانشجویی از همه نوع فعلا جمع شده، حالا باید منتظر بود دید دوباره برقرار میشه، شرایطتش تغییر میکنه یا نه و از همه مهم تر قیمتش چند میشه (که احتمالا همانند ارز مسافرتی چیزی نزدیک قیمت آزاد و یا ارز ets بشه).