نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1147 از 1150 نخستنخست ... 1476471047109711371138113911401141114211431144114511461147114811491150 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,461 تا 11,470 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    بیولوژی- علوم پزشکی تهران

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

نقل قول نوشته اصلی توسط msmd_1985 نمایش پست ها
    سلام. از سایت موحد وزارت بهداشت کسی خبر داره؟
    الان ۳ الی ۴ ماهه که سایت مسدود شده. رفتیم ثبت نام کردیم بعد آخرش که تمامی مدارک رو با موفقیت اپلود کردیم پیام تومد روی صفحه که از ظریق همین سایت پیگیر پرونده خود باشید. بعدش سایت رو بستن. کسی میدونه داستان چیه؟ یا نکنه از سایت دیگه ای باید پیگیری کنیم و ما خبر نداریم
    شما احتمالا بعد از شهریور ماه ۹۷ اقدام کردید و دقیقا همون زمان ، اخرین ارز دانشجویی رو دادن و بعد اعلام کردن که تغییرات جدید رو تو سایت میزنن. چند ماه بعدم که سایت از دسترس خارج شد. من اخرین بار همون شهریور گرفتم و بعید میدونم دیگه ارزی در کار باشه

دوستان کسی که برای Sep 2019 پذیرش گرفته الان می تونه ثبت نام کنه برای ارز داشنجویی؟ ظاهرا دیگه کنسل شده.

نقل قول نوشته اصلی توسط Abdolreza_20 نمایش پست ها
    دوستان کسی که برای Sep 2019 پذیرش گرفته الان می تونه ثبت نام کنه برای ارز داشنجویی؟ ظاهرا دیگه کنسل شده.
    بله برای پرداخت کردن مبلغ ثبت نام می تواند ثبت نام کند ولی ارزی پرداخت نمیشه. این سری به جای پرداخت از طرف دولت به دانشجو باید دانشجو به دولت پرداخت کنه. در ضمن باید تعهد داده شود که بعد از پرداخت وجه به حساب دولت باید پس از اتمام تحصیل به کشور برگردید.

نقل قول نوشته اصلی توسط lhdvljhdvjls نمایش پست ها
    بله برای پرداخت کردن مبلغ ثبت نام می تواند ثبت نام کند ولی ارزی پرداخت نمیشه. این سری به جای پرداخت از طرف دولت به دانشجو باید دانشجو به دولت پرداخت کنه. در ضمن باید تعهد داده شود که بعد از پرداخت وجه به حساب دولت باید پس از اتمام تحصیل به کشور برگردید.

به همین خیال باشن. اما اگه مبلغی که پرداختم را با دلار 7 تومان (70 ریال) بهم پس بدن، دربارش فکر می کنم.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsentaghavi1 نمایش پست ها
    به همین خیال باشن. اما اگه مبلغی که پرداختم را با دلار 7 تومان (70 ریال) بهم پس بدن، دربارش فکر می کنم.
    خیلیا اون تعهد رو دادن و مشکلی هم پیش نیومده چون تعهد الکی هست کاملا ولی چون خیلیا میترسیدن قیدش رو زدن. خیلیا هم تعهد الکی رو دادن سال پیش دلار 4000 گرفتن و 20000 فروختن یا حتی نگه داشتن برای زمانی که میشه 50 هزار تومان.
    البته الان دیگه ارزی داده نمیشه چون به زودی ارز هم تموم میشه در کشور

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    خیلیا اون تعهد رو دادن و مشکلی هم پیش نیومده چون تعهد الکی هست کاملا ولی چون خیلیا میترسیدن قیدش رو زدن. خیلیا هم تعهد الکی رو دادن سال پیش دلار 4000 گرفتن و 20000 فروختن یا حتی نگه داشتن برای زمانی که میشه 50 هزار تومان.
    البته الان دیگه ارزی داده نمیشه چون به زودی ارز هم تموم میشه در کشور
    این کاری که وزارت علوم امسال انجام داد که گفت برای ارز دانشجویی ثبت نام کنید و هزینه ثبت نام رو پرداخت کنید ولی هیچ ارزی در کار نیست این کار رسما کلاهبرداری هست. خبر دارم که خیلی از دانشجوها ثبت نام کردن و از هر کدوم مبلغ 35 هزار فکر کنم گرفتن. با این کار چند میلیارد رو راحت خوردن و یه لیوان آب هم روش.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط lhdvljhdvjls نمایش پست ها
    این کاری که وزارت علوم امسال انجام داد که گفت برای ارز دانشجویی ثبت نام کنید و هزینه ثبت نام رو پرداخت کنید ولی هیچ ارزی در کار نیست این کار رسما کلاهبرداری هست. خبر دارم که خیلی از دانشجوها ثبت نام کردن و از هر کدوم مبلغ 35 هزار فکر کنم گرفتن. با این کار چند میلیارد رو راحت خوردن و یه لیوان آب هم روش.
    نه بحث من چیز دیگری بود
    ایشون بحث تعهد رو پیش کشید من هم گفتم اصلا ارزی در کار نیست که تعهدی باشه
    تعهد رو چند سال پیش گزاشتند که خیلیا ارز رو نگیرن
    با این حال خیلی ها گرفتن.
    همین سال پیش خیلیا تعهد رو دادن و 4000 تومان ارز رو گرفتن 20000 فروختن
    امسال هم وزارت علوم تا حدی با این کارش یعنی گرفتن 34 تومان و ندادن ارز تونست کمی از ضررهاش رو جبران کنه. البته امسال خیلیا اصلا نرفتن سمتش

الان هم ارز بدن 4200 هزار تا هم تعهد بگیرن باز خیلی ها میرن و ارز رو میگیرن چون میدونن تعهد کوچکترین ارزشی نداره

نه بحث من چیز دیگری بود
    ایشون بحث تعهد رو پیش کشید من هم گفتم اصلا ارزی در کار نیست که تعهدی باشه
    تعهد رو چند سال پیش گزاشتند که خیلیا ارز رو نگیرن
    با این حال خیلی ها گرفتن.
    همین سال پیش خیلیا تعهد رو دادن و 4000 تومان ارز رو گرفتن 20000 فروختن
    امسال هم وزارت علوم تا حدی با این کارش یعنی گرفتن 34 تومان و ندادن ارز تونست کمی از ضررهاش رو جبران کنه. البته امسال خیلیا اصلا نرفتن سمتش

الان هم ارز بدن 4200 هزار تا هم تعهد بگیرن باز خیلی ها میرن و ارز رو میگیرن چون میدونن تعهد کوچکترین ارزشی نداره
    جهت اطلاعتون تعهدی که قبلا گرفته میشد با تعهدی که الان گرفته میشه تفاوت داره.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط LHVIA نمایش پست ها
    جهت اطلاعتون تعهدی که قبلا گرفته میشد با تعهدی که الان گرفته میشه تفاوت داره.
    تغییر دادن متن باعث تغییر در محتوا میشه ولی :
    تعهدی که محضری نباشد کوچک ترین ارزش اجرایی ندارد

تغییر دادن متن باعث تغییر در محتوا میشه ولی :
    تعهدی که محضری نباشد کوچک ترین ارزش اجرایی ندارد
    اینکه گفته میشه این تعهد ضمانت اجرایی نداره در حالی که یکطرف آن هم وزارت خانه هست کاملا نادرست هست، اینکه باز یه عده فکر میکنن هر تعهد و... که محضری نباشه ارزش نداره باز نادرست هست.

متن قبلی متن خاصی نبود، در صورت اراده برای اجرا شرایط اجرا در کشور نبود، ولی متن فعلی با ارجاعاتی که به آیین نامه ها و... داده و با تغییراتی که صورت گرفته و از آنجایی که یک طرف آن هم دولت هست در صورتی که قرار بر اجرا باشه به راحتی اجرا میشه، ولی چون افراد زیادی دیگه اقدام نکردن و ارزی هم داده نمیشه نیازی به این موارد نمیمونه.