نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 12 از 1150 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122621125121012 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی

نقل قول نوشته اصلی توسط Ozma نمایش پست ها
    "من وقتی برای ترم تابستان ثبت نام کردم تاریخ مهر 91 رو بهم داد. ولی وقتی ویزام اومد رفتم گرفتم" ميشه اين قسمت رو توضيح بدين؟ بدون ويزا با نامتون موافقت شد؟!
    دوست عزیز اون موقع چیزی به نام موافقت درخواست وجود نداشت ، وقتی مدارکت کامل بود هر وقت میرفتی بهت میدادن. کاملا سوری بود اون تاریخ.

نقل قول نوشته اصلی توسط aragornna نمایش پست ها
    سلام
    دوستان شما همگی‌ موقع ثبت نام تو نشا مدرک لیسانستون رو آپلود کردید؟
    من برای مستر پذیرش دارم، منتها هنوز درسم تموم نشده و تا ۲ هفته دیگه تموم می‌شه، مدرکم هم که تا ۱،۲ ماه دیگه میرسه،
    توی نشا ثبت نام کردم، موقع ثبت نام مدرک لیسانس اجباری نبود و آپلود نکردم،
    درخواست نامه دادم برای ۳۰ تیر، منتها الان فکر کردم که نکنه مدرک لیسانس لازمه؟
    نه لازم نيست.
    از پل نامردان عبور نکن، بگذار تو را آب ببرد
    از ترس شیر ، به روباه پناه نبر ،... بگذار شیر تو را بخورد...
    پلنگی باش تیز و درنده ولی ، از کنار آهوی بی پناه به آرامی گذرکن..

نقل قول نوشته اصلی توسط amirazimi نمایش پست ها
    سلام دوستان. من وقتی برای ترم تابستان ثبت نام کردم تاریخ مهر 91 رو بهم داد. ولی وقتی ویزام اومد رفتم گرفتم. الان که میخوام واسه ترم بعد ثبت نام کنم این پیام رو میده این یعنی چی؟ باید چکار کنم؟ نمیذاره درخواست جدید بدم : شما از آخرين ظرفيت خود استفاده کرده اید و باید منتظر باشید تا ظرفيت شما افزایش یابد. لطفا به حداکثر تاريخ صدور نامه توجه کنید و آن را با لیست نامه هاي دریافتی خود مقایسه نماييد.
    شما اگه براي ترم تابستون نامتون رو گرفتين كه خوب بايد منتظر بشين ترم بعديتونن (كه پاييز) شروع بشه و با گواهي اشتغال به تحصيل اون ترم درخواست بدين. من فكر مي كنم به همين خاطر درخواستتون رو قبول نمي كنه.

درود

دوستان مدرك زبان را حتما بايد آپلود كنيم؟ من اصلشو ندارم كه بعدا ارائه بدم.

سپاسگذارم

نقل قول نوشته اصلی توسط sinam نمایش پست ها
    درود

دوستان مدرك زبان را حتما بايد آپلود كنيم؟ من اصلشو ندارم كه بعدا ارائه بدم.

سپاسگذارم
    براي ارز دانشجويي نيازي به مدرك زبان نيست.

نقل قول نوشته اصلی توسط Ozma نمایش پست ها
    شما اگه براي ترم تابستون نامتون رو گرفتين كه خوب بايد منتظر بشين ترم بعديتونن (كه پاييز) شروع بشه و با گواهي اشتغال به تحصيل اون ترم درخواست بدين. من فكر مي كنم به همين خاطر درخواستتون رو قبول نمي كنه.
    من ترم تابستان رو تمام کردم و برای پاییز هم ثبت نام کردم، واسه همینم میخوام نامم رو بگیرم. گواهی اشتغال به تحصیل برای ترم پاییز رو هم گرفتم. یعنی برگه هزینه های ترم و اینکه دانشجوی فول تایم هستم. حالا میخوام شهریه رو پرداخت کنم و نیاز به پول دارم. ولی این پیغام رو میده.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirazimi نمایش پست ها
    من ترم تابستان رو تمام کردم و برای پاییز هم ثبت نام کردم، واسه همینم میخوام نامم رو بگیرم. گواهی اشتغال به تحصیل برای ترم پاییز رو هم گرفتم. یعنی برگه هزینه های ترم و اینکه دانشجوی فول تایم هستم. حالا میخوام شهریه رو پرداخت کنم و نیاز به پول دارم. ولی این پیغام رو میده.
    در گواهي اشتغال به تحصيل يا همون برگه هاي هزينه تون چه تاريخي براي شروع ترم ثبت شده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shibaak نمایش پست ها
    برای آپلود ویزا که خب فقط یه اسکن ویزا رو میفرستن و اکی هست اما برای زمانی که باید مدارک فیزیکی ببرند فکر میکنم اون گواهی اشتغال به تحصیل که به تایید سفارت ایران رسیده اینکارو میکنه و میتونه جای ویزا رو بگیره برای بانک...!!!
    سلام

ممنون بابت جواب سوالم فقط یه مطلبی واسم هنوز مبهم هست. یکی از دوستان دانشجویی سال 4 دکتراست تو کانادا و الان میخواد واسه ارز اقدام کنه. خودش هم نمیتونه بیاد ایران. ویزاش هم مدتش تموم شده. الان با توجه به این شرایط چی رو تو نشا آپلود کنه؟ آخرین ویزایی که داشته ؟ آخریش مال زمستون بود با اعتبار هفته اول می که البته نتونست بیاد ایران و تاریخش گذشت. حالا با توجه به این موضوع چطوری میتونه واسه ارز اقدام کنه؟

مرسی بابت جواب

Junior Member

سلام دوستان
    توی سایت نشا جایی هست که باید گزینه هزینه شخصی یا بورس از خارج را انتخاب کنیم. من که خود دانشگاه شهریه م را پرداخت میکنه باید کدومو بزنم؟
    اگه بورس از خارج را بزنم آیا میتوانم ارز دریافت کنم؟

Junior Member

دوستان من با بانک سامان که انجا حساب دارم حتی با مرکز ارتباط مردمی بانک سامان تماس گرفتم ولی چون دانشجویی ترم اولی هستم برای دادن هزینه زندگی وشهریه به صورت ارز دانشجویی شانه خالی میکنند هر چی براشون توضیح میدم که بخشنامه بانک مرکزی که باید ارز بدیم تازه با پر رویی به من میگویند ما اصلا به دانشجویی ترم اولی ارز نمیدیم برید یه بانک دیگه پارسیان هم میگویید به مشتریان خودمان که حساب با گردش دارند ارز دانشجویی میدهیم نمیدان چه کنم اگر دوستان بانکی که بدون این نوع مسخره بازی ها واشنا وپارتی ارز دانشجویی میده هم هزینه زندگی وهم شهریه (که من رسید پرداختشم دارم) لطفا معرفی کنه