نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 13 از 1150 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223631135131013 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی

سلام- دوستان دو تا سوال داشتم
    ۱) توی سایت وزارت علوم گفته برای دریافت ارز باید به بانک محل زندگی(بر اساس کارت ملی) مراجعه کرد. آیا تا بحال کسی تونسته از بانکی غیر از شهر محل زندگیش ارز دریافت کنه؟
    ۲) من انگلستان هستم و مدارکم رو برای اقوام ارسال کردم که از وزارت امور خارجه تاییدیه بگیرند و مابقی کارها را انجام دهند. آیا در هنگام ثبت نام در سایت نشا باید مدارک تایید شده(گواهی اشتغال به تحصیل تایید شده توسط وزارت خارجه) را آپلود کنم یا بدون تاییدیه نیز برای ثبت نام و دریافت وقت کافیست. سپس در هنگام تحویل معرفینامه بانک؛ تاییده وزارت خارجه به رویتشان برسد.
    ممنونم

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

درود.
    دوستانی که تجربه دارند...ممنون اگر راهنمایی کنید.
    من هنوز ویزام آماده نیست و ممکنه که دقیقه 90 آماده بشه. میخام بدونم اگر ویزا مثلاً ده روز مونده به پرواز آماده بشه و من اسکن ویزا
    رو توی سایت بذارم حداکثر چند روز بعد میتونم برم نامه رو بگیرم. منظور اینکه تاریخهایی که وزارتخونه میزنه طوری هست که اگر کارمون دقیقه نودی شد
    بتونیم بریم نامه رو بگیریم یا نه؟ اصلاً میتونم برای ترم پاییز ارز رو بگیرم و ببرم یا نه؟
    ممنون
    ویرایش توسط Jupiter1 : June 26th, 2012 در ساعت 05:09 PM

ApplyAbroad Veteran
    hope آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Jupiter1 نمایش پست ها
    درود.
    دوستانی که تجربه دارند...ممنون اگر راهنمایی کنید.
    من هنوز ویزام آماده نیست و ممکنه که دقیقه 90 آماده بشه. میخام بدونم اگر ویزا مثلاً ده روز مونده به پرواز آماده بشه و من اسکن ویزا
    رو توی سایت بذارم حداکثر چند روز بعد میتونم برم نامه رو بگیرم. منظور اینکه تاریخهایی که وزارتخونه میزنه طوری هست که اگر کارمون دقیقه نودی شد
    بتونیم بریم نامه رو بگیریم یا نه؟ اصلاً میتونم برای ترم پاییز ارز رو بگیرم و ببرم یا نه؟
    ممنون
    من امروز این سوال رو از یکی از موسسه هایی که مسئول دادن نامه بانک هستن پرسیدم، گفتن تا یک روز قبل از درخواستت هم ویزا رو بگیری و آپلود کنی خوبه!! البته نمیدونم تا چه حد حرفشون قابل اطمینان باشه.

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

نقل قول نوشته اصلی توسط hope نمایش پست ها
    من امروز این سوال رو از یکی از موسسه هایی که مسئول دادن نامه بانک هستن پرسیدم، گفتن تا یک روز قبل از درخواستت هم ویزا رو بگیری و آپلود کنی خوبه!! البته نمیدونم تا چه حد حرفشون قابل اطمینان باشه.
    درود.
    ممنون. بانکها چی؟ معمولاً کدوم بانکها سرعت عمل بهتری دارند؟ من اخبار ضدونقیضی میشنوم که فلان بانک خوب هست و فلان بانک خوب نیست.
    شما اطلاعاتی دارید. ممنونم

این ۲۰۰۰۰تومنو باید به چه حسابی واریز کنیم؟ ازکجا میشه فهمید؟ کسی از دوستان میدونه؟

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

سلام
    یک سوال من اگر قبل از این قضیه سفارت انگلیس در ایران به انگلیس آمده باشم ولی نه برای دانشگاه آیا میتوانم ارز دولتی بگیریم ؟

با تشکر
    اینجا دیدم

27- آیا ارز دانشجویی به دانشجویان انگلستان تعلق میگیره؟
    تنها در صورتی که قبل از حوادث سفارت انگلستان در ایران مشغول به تحصیل شده اید میتوانید از ارز دانشجویی استفاده کنید
    http://www.applyabroad.org/forum/announcement.php?f=27

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط abcdeng نمایش پست ها
    سلام- دوستان دو تا سوال داشتم
    ۱) توی سایت وزارت علوم گفته برای دریافت ارز باید به بانک محل زندگی(بر اساس کارت ملی) مراجعه کرد. آیا تا بحال کسی تونسته از بانکی غیر از شهر محل زندگیش ارز دریافت کنه؟
    ۲) من انگلستان هستم و مدارکم رو برای اقوام ارسال کردم که از وزارت امور خارجه تاییدیه بگیرند و مابقی کارها را انجام دهند. آیا در هنگام ثبت نام در سایت نشا باید مدارک تایید شده(گواهی اشتغال به تحصیل تایید شده توسط وزارت خارجه) را آپلود کنم یا بدون تاییدیه نیز برای ثبت نام و دریافت وقت کافیست. سپس در هنگام تحویل معرفینامه بانک؛ تاییده وزارت خارجه به رویتشان برسد.
    ممنونم
    سلام،
    1) فکر نکنم کسی یا بانکی کنترل کنه ببینه شما کجا زندگی میکنید. یا اگه باشه خیلی باید جدید باشه این قضیه که تا حالا نشنیدم.
    2) من هم انگلستان هستم. مدارکم رو بدون تایید آپلود کردم و با درخواستم موافقت شد اما در هنگام مراجعه به بانک تایید داشتن. البته همون مدرک رو قبلا هم به صورت تایید شده در وزارت علوم دیده بودن اما این قضیه مربوط به قبل از این میشد که نحوه نوبت دهی به این صورت جدید دربیاد.
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hfmiut نمایش پست ها
    این ۲۰۰۰۰تومنو باید به چه حسابی واریز کنیم؟ ازکجا میشه فهمید؟ کسی از دوستان میدونه؟
    اینجا رو ببین:
    http://nesha.msrt.gov.ir/nesha/mosha...rekat_news.jsp

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط waiting4 نمایش پست ها
    سلام،
    دوستانی که تجربه دارن، می‌شه جواب این چهار تا سوال رو بدن:

1. خود جمعه (9 تیر) هم نامه می‌دن یا باید شنبه رفت؟ ساعت هم می‌دونید؟
    2. می‌شه بگین وقتی نامه‌بانک رو می‌گیریم، چیزی هست که باشد چکش کنیم تا خدای نکرده اگه اشتباهی شده باشه زودتر بریم برای درست کردنش؟
    3. اینکه بانک واسه 5 ماه یا 6 ماه پول می‌ده بستگی به تاریخی توی این نامه داره؟ (واسه ترم اولی‌ها)
    4. (مهم) تو I20 من نوشته واسه 9 ماه اول هزینه‌ای که باید از جیبت بدی (واسه شهریه و خونه و ...) روی هم 4000 تا است (باقی رو خودشون می‌دن). این یعنی اینکه من می‌تونم کلا 4000$ بگیرم؟ 3000$؟ یا 6000$+3000$؟

ممنون

من هم سوال شماره 1 شما رو دارم راجع به اینکه حتمأ باید همون روز جمعه بریم یا همونطور که نشا میگه تا 5 روز بعدش هم می شه رفت؟

سلام
    دوستان من از یه دانشگاه پذیرش دارم و همچنین از یه دانشگاه با رنک بالا تر پذیرش کاندیشنال دارم، هردو بدون فاند هستن، به نظرتون چه کنم؟
    آیا بعد از ترم اول در دانشگاه با رنک بالا تر و انرول شدن، می تونم ارز دانشجویی بگیرم؟
    ممنون