نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 132 از 1150 نخستنخست ... 32821221231241251261271281291301311321331341351361371381391401411421822326321132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,311 تا 1,320 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی

سلام دوستان
    من می خواستم ارز برای شهریه بگیرم . وقتی که نامه معرفی به بانک رو از وزارت علوم دریافت می کنیم هیچ اشاره ای در مورد شهریه هم می کنه یا فقط می نویسه که این دانشجو ا از این تاریخ ...تا این تاریخ... دانشجو بوده و بانک با توجه به نامه شهریه از دانشگاه بهت پرداخت می کنه؟ یا باید توی نامه وزارت علوم نوشته باشه که شهریه بدین که بانک پرداخت کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط moosa52 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من می خواستم ارز برای شهریه بگیرم . وقتی که نامه معرفی به بانک رو از وزارت علوم دریافت می کنیم هیچ اشاره ای در مورد شهریه هم می کنه یا فقط می نویسه که این دانشجو ا از این تاریخ ...تا این تاریخ... دانشجو بوده و بانک با توجه به نامه شهریه از دانشگاه بهت پرداخت می کنه؟ یا باید توی نامه وزارت علوم نوشته باشه که شهریه بدین که بانک پرداخت کنه؟
    والا من امروز نامه ام رو گرفتم. توش فقط نوشته که ایشون ازتاریخ ...... تا تاریخ ....... دانشجو فلان دانشگاه هست و هیچ چیز دیگه ننوشته ! رو حساب این تاریخ بهتون ماهی 1000 دلار هزینه زندگی میدن و اگه توی نامه پذیرش میزان شهریه رو نوشته باشه یا رسید پرداخت شهریه داشته باشین ، بانک با توجه به اون بهتون شهریه میده !
    بکوش تا عظمت در نگاه تو باشد !

Junior Member

سلام
    کسی هست ازبانک های اصفهان بدون پارتی ارز گرفته باشه؟بانکی هست که یورو بده؟من شنیدم 1 عده از تهران برای 1 ترم 6000 یورو گرفتن.لطفا اگر کسی اطلاعی داره خبر بده.فوریه.............

دوستان منهم نامه ام رو امروز گرفتم نوشته :
    "نسبت به پرداخت ارز تحصیلی مورد نیاز به نامبرده مساعدت فرمایند."
    این یعنی چی؟ یعنی شهریه و هزینه اقامت. در ضمن بسیار اونجایی من رفتم شلوغ بود، ساعت 10 صبح نفر 100 ام بودم!!!
    حالا اول بدبختی برای کسی مثل من که پارتی نداره بره دنبال ارز تو بانکها ...
    همگی موفق باشید.

Junior Member

بچه ها یه سوال داشتم، ممنون میشم راهنمایی کنید.
    من شیرازی هستم و می خواستم ببینم اگر کسی از طرف من نامه پذیرش و ویزا رو به وزارن علوم ببره می تونه نامه بانک رو بگیره یا حتما باید از طریق نشا وقت بگیرم؟؟

Junior Member sahell آواتار ها

بچه ها کسی می تونه یه راهنمایی به من بکنه؟ همون طور که فکر می کردم نامه ی من رو واسه تابستون زدن در صورتی که من اصلا برای این تاریخ اقدام نکرده بودم و اصلا ویزای تابستون ندارم!! فقط تا جون هست ویزام و از این ور هم سپتامبر خورده. گویا فقط قراره ۲۰ تومن ازم بگیرن و یه بار دیگه من موفق به گرفتن ارز نشم!!
    من نامه از دانشگاه به همراه مهر سفارت دارم که می گه من از ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۳ دانشجو هستم ولی فکر نمی کنم بدون ویزا ی تابستون چیزی بهم بدن درسته؟ (این طوری حداقل نصف اون ارزی که از دست دادم رو جبران می کردم...) کسی اخیرا به علوم مراجعه کرده و موفق شه تاریخ نامه اش رو عوض کنه؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Mathematics

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه به زودی بانک مرکزی نرخ ارز جدید مرجع را اعلام می‌کند، گفت: نرخ جدید ارز نه 1226 تومان فعلی و نه نرخ بازار آزاد است بلکه نرخی بین این دو خواهد بود، بر همین اساس بانک مرکزی در حال جمع‌بندی نهایی به منظور اعلام نرخ جدید ارز مرجع است.

حمید صافدل در گفتگو با مهر با بیان اینکه نرخ ارز مرجع، دیگر 1226 تومان نخواهد بود، گفت: جمعی از کارشناسان بر این باورند که بخشی از نوسانات نرخ ارز ناشی از عملیات روانی در بازار است و این قیمت، واقعی نیست.

متن کامل خبر : http://www.tabnak.ir/fa/news/262646/...A7%D9%86%DB%8C

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط sahell نمایش پست ها
    بچه ها کسی می تونه یه راهنمایی به من بکنه؟ همون طور که فکر می کردم نامه ی من رو واسه تابستون زدن در صورتی که من اصلا برای این تاریخ اقدام نکرده بودم و اصلا ویزای تابستون ندارم!! فقط تا جون هست ویزام و از این ور هم سپتامبر خورده. گویا فقط قراره ۲۰ تومن ازم بگیرن و یه بار دیگه من موفق به گرفتن ارز نشم!!
    من نامه از دانشگاه به همراه مهر سفارت دارم که می گه من از ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۳ دانشجو هستم ولی فکر نمی کنم بدون ویزا ی تابستون چیزی بهم بدن درسته؟ (این طوری حداقل نصف اون ارزی که از دست دادم رو جبران می کردم...) کسی اخیرا به علوم مراجعه کرده و موفق شه تاریخ نامه اش رو عوض کنه؟
    اگر دلایلتون قانع کننده باشه براتون عوض می کنن. من افرادی رو دیدم که برای اینکار اومده بودن و اقای موسوی براشون توضیح می داد که چرا اینطوری براشون نامه صادر شده و اونها قانع می شدند. حالا شما اگر بتونید ایشون رو قانع کنید مطمئننا کارتون رو انجام خواهد داد.
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedt5 نمایش پست ها
    والا من امروز نامه ام رو گرفتم. توش فقط نوشته که ایشون ازتاریخ ...... تا تاریخ ....... دانشجو فلان دانشگاه هست و هیچ چیز دیگه ننوشته ! رو حساب این تاریخ بهتون ماهی 1000 دلار هزینه زندگی میدن و اگه توی نامه پذیرش میزان شهریه رو نوشته باشه یا رسید پرداخت شهریه داشته باشین ، بانک با توجه به اون بهتون شهریه میده !
    دقت کنید جز تاریخ به دو تبصره از دو بند هم اشاره میکنه، که همون قوانین بانک مرکزی هستش، یکی برای شهریه و دیگری هزینه اقامت

Junior Member

با سلام
    من نامه رو امروز گرفتم برای من از تاریخ 91/5/1 ال 91/10/30 زده کسی میتونه برای من توضیح بده. من ترم اولی هستم . برای شهریه رسید دارم اما برای هزینه اقامت همین تاریخی رو که توی نامه وزارت علوم هست رو میده یا چطوری است .
    با تشکر