نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 142 از 1150 نخستنخست ... 42921321331341351361371381391401411421431441451461471481491501511521922426421142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,411 تا 1,420 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

Senior Member ahmadlove آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_pix نمایش پست ها
    اي با با !!! مثلاً بانک ملی چی اونم نميده؟
    اقا گیر دادی به بانک ملی ها اصن بانک ملی ربطی به داستان نداره! فقط بانکای خصوصی و بانک ملت.
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

Junior Member

سلام دوستان ارز دانشجویی قطع شد یا نه؟؟؟؟؟؟

(((((((((((((((((((

من همین الان به این شماره
    02129953803
    زنگ زدم، آقاهه گفت تا یکی دو روز دیگه درست میشه، گفتم : چجوری درست میشه یعنی قیمتها میره بالا؟ گفت : من اصلا نمیدونم قیمتها چی میشه ولی درست میشه!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadlove نمایش پست ها
    شما صفحه ورودت رو اسکن و ایمیل کن که اینجا پرینت کنن یا همراه نامه کنسول پست کن. نامه اشتغال به تحصیلت و رسید پرداخت شهریه رو هم ببر کنسول یا سفارت بگو تایید کنن. برابر با اصل کردن نمیخواد باید اصل مدارک رو بفرستی ینی اصل تاییده سفارت.
    کل این داستان یه جک تلخ و بازتاب روزگار دانشجوی این مملکته...
    من اشتغال به تحصیلم تایید سفارت شده و ایران هست الان، بانک با گرفتن اشتغال به تحصیل تایید شده و کپی مهر ورود و خروجم الان ارز رو داده و برای آزاد کردن 30% گفته باید کپی صفحات ورود و خروج برابر با اصل بشه توسط سفارت تا ما 30% رو آزاد کنیم. من اگه بخوام تا کانبرا برم برا برابر با اصل کردن که هزينم از هرچی ارز دانشجویی بیشتر می شه، نمی دونم چی کار کنم. سفارت هم جواب تلفن نمی ده منم خیلی می ترسم پاسم رو پست کنم سفارت. اگه گم بشه دیگه حتی ازين کشور خارج هم نمی تونم بشم!!!! کلا روند برابر با اصل کردن سفارت ها (برای مدارکی مثل پاسپورت، شناسنامه) چه جوریه؟
    ویرایش توسط mahsa2544 : August 4th, 2012 در ساعت 02:00 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IE, University of Florida

سلام. به عنوان کسی که دهنم سر این قضیه سرویس شد پیشنهادم بهتون بانک ملت هست. هر چقدر هم سریع تر اقدام کنید بهتره. این مملکت صاحاب نداره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ershad_412 نمایش پست ها
    سلام. به عنوان کسی که دهنم سر این قضیه سرویس شد پیشنهادم بهتون بانک ملت هست. هر چقدر هم سریع تر اقدام کنید بهتره. این مملکت صاحاب نداره.
    بانک ملت از شما هم کپی برابر با اصل شده پاسپورت و صفحات دارای مهر ورود و خروج رو گرفته؟

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

درود.
    من هم خیلی دوندگی کردم و به این نتیجه رسیدم که واقعاً به دهن سرویسی و جریمه دوبل پارک کردن و اعصاب خوردیش نمی ارزه ... نه ملت نه سامان نه ملی نه تجارت نه پاسارگاد نه پارسیان نه هیچ کدوم ارز نمیدن!
    همه شون هم پیشنهاد بیشرمانه خرید ارز آزاد رو میدن! من که عطای 6000 دلار رو به لقاش بخشیدم. خیلی هم راضی ام که دارم دلار آزاد میخرم. دلم هیچوقت واسه این مملکت بخاطر اینکه دانشجو توش اینقدر موجود حقیر و ضعیفیه تنگ نمیشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashkan_1977 نمایش پست ها
    من همین الان به این شماره
    02129953803
    زنگ زدم، آقاهه گفت تا یکی دو روز دیگه درست میشه، گفتم : چجوری درست میشه یعنی قیمتها میره بالا؟ گفت : من اصلا نمیدونم قیمتها چی میشه ولی درست میشه!!!!
    من با این شماره هم تماس گرفتم. یه آقایی به من گفت که ما اصلا ابلاغیه ای به بانک های خصوصی در رابطه با عدم پرداخت ارز دانشجویی صادر نکردیم. حالا این حرف را به شما زده. والا من موندم توی این مملکت به حرف کی میشه اعتماد کرد؟ ببینید، یه آدم در فاصله زمانی 2 ساعت، دو تا حرف کاملا متناقض میزنه.

Junior Member alish1363 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    كارشناسي ارشد مهندسي صنايع ـ شريف

سلام بر دوستان، واقعاً روم نميشه اين پست رو بذارم وقتي اين همه استرس در اطراف دوستان مشاهده ميكنم، ولي با خودم گفتم شايد موج اميد ايجاد شود. من ديروز نامه ارز را گرفتم و امروز هم خود ارز رو، 16500 دلار براي شش ماه، 6000+7500+3000؛ (هر دلار برابر 1226+8 تومان)
    3000 تا آخر براي همراهم (همسرم) بود، يعني ماهي 500 دلار براي ايشان؛ دوستان، به زودي نرخ ارز مرجع تغيير ميكنه، لطفاً دست روي دست نذاريد.
    از من لطفاً در مورد شعبه و نام بانك نپرسيد، ولي اگر مثل من تمام هفته، تهران رو زير و رو بكنين، چند تا از اين بانك ها پيدا ميشه، مطمئنم، همون بانكهايي كه خودتون هم اسماشون رو ميدونيد
    به اميد روزي كه همه براي ماندن، اينقدر تلاش و تحقيق كنيم؛

مرگا به من که با پر طاووس عالمی، یک موی گربه‌ی وطنم را عوض کنم!

نقل قول نوشته اصلی توسط alish1363 نمایش پست ها
    سلام بر دوستان، واقعاً روم نميشه اين پست رو بذارم وقتي اين همه استرس در اطراف دوستان مشاهده ميكنم، ولي با خودم گفتم شايد موج اميد ايجاد شود. من ديروز نامه ارز را گرفتم و امروز هم خود ارز رو، 16500 دلار براي شش ماه، 6000+7500+3000؛ (هر دلار برابر 1226+8 تومان)
    3000 تا آخر براي همراهم (همسرم) بود، يعني ماهي 500 دلار براي ايشان؛ دوستان، به زودي نرخ ارز مرجع تغيير ميكنه، لطفاً دست روي دست نذاريد.
    از من لطفاً در مورد شعبه و نام بانك نپرسيد، ولي اگر مثل من تمام هفته، تهران رو زير و رو بكنين، چند تا از اين بانك ها پيدا ميشه، مطمئنم، همون بانكهايي كه خودتون هم اسماشون رو ميدونيد
    همه ما مدتهاس داريم ميگرديم!!! چرا مثلا نميگين شعبه رو؟ پارتي داشتين؟