نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 145 از 1150 نخستنخست ... 45951351361371381391401411421431441451461471481491501511521531541551952456451145 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,441 تا 1,450 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی

سلام به همه دوستان
    من امروز به همه شعبه های ارزی انک ملت توی اصفهان سر زدم، یعنی هر کدوم یه چیزی گفتن و یه قانون. یکی میگفت این هزینه زندگیه و نامه ات تا آخر اسفند و شما باید بری آخر اسفند بیای و این قانونه!!! که اثبات بشه اقامت انجام شده.... شعبه مرکزی میگه که ما شعبه های ارزی داریم در سراسر شهر و به اونا مراجعه کنید، شعبه های ارزی سراسر شهر میگن وقتی شعبه مرکزی ملت بهتون نداده ما نمیدیم... یکی گفت وقتای ما همه پر هستن. من واقعا ذله شدم. فقط اینا به همدیگه پاس میدن. این از شعبه های ملت. پاسارگاد و سامان هم که گفتن ما فعلا نمیدیم و متوقف شده. ملی هم که به بورسای وزارت علوم میده..
    از کسانی که اصفهان هستن کسی میدونه کجا باید رفت؟ یا چی کار باید کرد؟ یعنی تو این شهر هیج جا دیگه پیدا نمیشه؟؟ من واقعا نمیدونم که از فردا باید واسه ارز از کجا باید بپرسم. خسته شدم به خدا...
    اگه کسی واسه اصفهان کمکی میتونه کنه یا اطلاعاتی داره واقعا ممنون میشم که به منم بگه.

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

بچه ها زیر بار حرف زور نرید...
    من امروز 16 تا بانک رفتم. هرکی یه چیز میگه. سامان مثلا میگه تا هفته ی دیگه گفتن هیچی ندیم. کلا همه مارو پیچوندن!!
    سرآخر رفتم بانک مرکزی کشور!! گفتم شما گفتید بانکا ارز دانشجویی ندن؟ گفتن نه. گفتم پس من اومدم از چند تا بانک شکایت کنم. آدرس شعبه ی میرداماد رو داد (من فردوسی رفتم) گفت برو اونجا شکایت کن. فعلا منصرف شدم اما اگر بخوان اذیت کنن بد نیست این گزینه رو هم تو ذهنمون داشته باشیم. نمیشه که هرچی میگن بگیم چشم
    بعد بانک های خصوصی که کمتر شناخته شده هستن برید بهتره.. چون طبیعتا افراد کمتری میرن اونجاها و زودتر نوبتتون میشه.

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

Senior Member ahmadlove آواتار ها

بچه ها من امروز راسته ی خیابون ولیعصر رو تا بالا رفتم و همین چرندیاتی که به همه گفتن رو منم شنیدم ازشون.
    ادرسای شعب بانک ملت رو دراوردم. تو خیابون طالقانی از شریعتی تا ولیعصر و داخل ویلا حدود 8 تا شعبه ی ارزی داره. اگر کسی اون طرف ساکنه یا قبلا اونجاها رو سر زده بگه که من دیگه فردا پس فردا اون منطقه نرم و برم خیابون شریعتی!!
    دیگه کاری از دستمون برنمیاد فک کنم جز همکاری!
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

***سوال***
    ترم جدید من از سپتامبر 2012 شورع می شه ! یعنی تا یک ماه دیگه باید به دانشگاه پول بدم ! آیا برای ترم جدید ارز میدن؟ یا باید ترم شروع بشه بعد اقدام کنم
    چون توی سایت نشا نوشته حداکثر تاريخ صدور نامه ۱۳۹۱/۰۶/۳۱ می باشد ، کسی اگر اطلاع داره ممنون می شم که راهنمایی کنه

Member peyvand_amiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    QIAU..architecture

ااا چه جالب ! اون ارز زو هم از بانک ملت گرفته بودی؟؟؟ شعبش حالا مهم نیست. یا اینکه نه یه بانک دیگه بود؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeedt5 نمایش پست ها
    من 1 ماه پیش ارز مسافرتی واسه ترکیه گرفتم و امروز ارز دانشجویی ! البته کلاً این شعبه ای که من رفتم ( بازم واسه اطلاع دوستان شیرازی میگم : بانک ملت شعبه خیابان سعدی ) هدفش کار راه انداختن بود و با وجود شبهات بسیار به هیچ چیزی گیر نداد. فکر نکنم دیگه امثال این شعبه و امثال این کارمند جایی پیدا بشه. طرف فقط هدفش این بود که ارز بده برعکس جاهای دیگه که انگار میخوای پول زور ازشون بگیری یا ارثیه باباشونه که زورشون میاد بدن ! موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedt5 نمایش پست ها
    راستی من این شعبه ای که پیدا کردم که کارم رو راه بندازه از توی همین فروم آمارش رو گرفتم. بسیار ممنون از بچه هایی که به فکر بقیه هستند و سعی می کنن بهشون کمک کنن. ایشالا که یه روزی برسه که اول ما خودمون متحد باشیم و هوای همدیگه رو داشته باشیم بعد به دنبال بقیه خواسته هامون باشیم نه اینکه هر کسی که کار خودش راه افتاد بره و پشت سرش رو هم نگاه نکنه یا مثلاً آمار شعبه ای که ازش ارز گرفته رو نده تا ........ ( واقعاً دلیل اینکه خیلیا خود داری میکنن از دادن اسم شعبه بانک رو نمیفهمم ! )
    استدلال بهتر از این میخوای::
    "" نمیتونم شعبه رو بهتون بگم. چون اینجوری اون شعبه بیخود سرش شلوغ میشه و این صالا عادلانه نیست. "" !!!!!!!!!
    از همین فروم کل اطلاعاتمون را میگیریم بعد هیچی ... مرد حسابی همه نه اما 4 نفر ک میتونن بگیرن...

به بازرسی و امور ارزی پاسارگاد زنگ زدم میگه ب شعبه هامون گفتیم ندن، حرفی هست؟! بانک مرکزی ارز بده ما ام میدیم !
    از چهارشنبه تا شنبه تموم کردن!
    هفته پیش همین ی پاسارگاد آدم بودا
    اون دوستمون ک رفته بود بانک مرکزی ک دیگه ایول، خیلی کارش درسته
    Be careful what you wish for

من امروز هزار تا بانک رفتم...هر کدومشون یه جور میپیچونن...یکی میگه برو 1 شهریور بیا...یکی میگه اعتبار نداریم.یکی میگه فعلا گفتن ندیم...<br>کسی میتونه راهنماییم کنه تو تبریز؟<br><br>

***سوال***
    ترم جدید من از سپتامبر 2012 شورع می شه ! یعنی تا یک ماه دیگه باید به دانشگاه پول بدم ! آیا برای ترم جدید ارز میدن؟ یا باید ترم شروع بشه بعد اقدام کنم
    چون توی سایت نشا نوشته حداکثر تاريخ صدور نامه ۱۳۹۱/۰۶/۳۱ می باشد ، کسی اگر اطلاع داره ممنون می شم که راهنمایی کنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط khashayar222 نمایش پست ها
    ***سوال***
    میدن دیگه !! ی کم فروم را مطالعه کنی بد نیس
    یعنی باید با نامه پذیرش بدن اما عملا نمیدن! کلا ام ک باید نامه وزارت محترم علوم را داشته باشی تا بدن
    ویرایش توسط apyfrd : August 4th, 2012 در ساعت 08:33 PM
    Be careful what you wish for

نقل قول نوشته اصلی توسط peyvand_amiri نمایش پست ها
    ااا چه جالب ! اون ارز زو هم از بانک ملت گرفته بودی؟؟؟ شعبش حالا مهم نیست. یا اینکه نه یه بانک دیگه بود؟
    نه اونو از سامان گرفته بودم.
    بکوش تا عظمت در نگاه تو باشد !