نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 15 از 1150 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425651155151015 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

Senior Member iraj12345 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Eng. RWTH Aachen

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی

سلام
    من تمام صفحات این انجمن جدید رو خوندم؛ یک جا یک دوستی یک سوالی پرسیده بود که کسی جواب نداده بود. من به زبون خودم دوباره میپرسم:
    چند روز قبل از تاریخی که قراره نامه رو از شهرستان تحویل بگیریم پرونده ما رو بررسی میکنن؟
    این رو برای این میپرسم که وقت کمه و من نمیتونم صبر کنم تا ویزا بیاد و بعد درخواست نامه رو بدم. مثلا اگه من احتمال میدم که ویزام حدود اول آگست میاد و حدود 7 آگست قراره نامه ها رو موسسات اعزام دانشجو توزیع کنن، من از یک ماه قبلش واسه اون تاریخ درخواست نامه بدم و در قسمت ویزا فایل سفید آپلود کنم و وقتی ویزا اومد فایل رو ویرایش کنم و ویزای واقعی رو آپلود کنم درسته؟ چون همینجوریش ما وقت کم داریم. واقعا وقت نداریم که 2 هفته بعد از اومدن ویزامون ایران وایستیم که ارز بگیریم.
    ویرایش توسط iraj12345 : June 27th, 2012 در ساعت 10:44 PM
    لطفا قبل از دادن پیام خصوصی دقت کنین که صندوق پیامهاتون پر نباشه! اون درخواست تایید ارسال پیام رو هم لطفا غیرفعال کنین.
    پیامهای خصوصی رو بی‌جواب نمیذارم. البته لطفا اگه سوال رو قبلا توی فروم پرسیدین فقط لینک سوالتون و شماره پست رو برام بنویسین.

دوستان وقتی که پذیرش کاندیشنال داری پس یعنی به هیج وجه نمی شه ارز دولتی گرفت؟ هیچ راهی نداره؟

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط iraj12345 نمایش پست ها
    سلام
    من تمام صفحات این انجمن جدید رو خوندم؛ یک جا یک دوستی یک سوالی پرسیده بود که کسی جواب نداده بود. من به زبون خودم دوباره میپرسم:
    چند روز قبل از تاریخی که قراره نامه رو از شهرستان تحویل بگیریم پرونده ما رو بررسی میکنن؟
    این رو برای این میپرسم که وقت کمه و من نمیتونم صبر کنم تا ویزا بیاد و بعد درخواست نامه رو بدم. مثلا اگه من احتمال میدم که ویزام حدود اول آگست میاد و حدود 7 آگست قراره نامه ها رو موسسات اعزام دانشجو توزیع کنن، من از یک ماه قبلش واسه اون تاریخ درخواست نامه بدم و در قسمت ویزا فایل سفید آپلود کنم و وقتی ویزا اومد فایل رو ویرایش کنم و ویزای واقعی رو آپلود کنم درسته؟ چون همینجوریش ما وقت کم داریم. واقعا وقت نداریم که 2 هفته بعد از اومدن ویزامون ایران وایستیم که ارز بگیریم.
    دوست عزیز سوالاتی که اینجا جواب داده نمیشه به این دلیله که توی FAQ بطور کامل جواب داده شده. بطور خلاصه میگم: شما باید و باید و باید ویزا رو داشته باشید تا بتونید توی سایت نشا وقت بگیرید. در صورتی که ویزا نداشته باشید حتی اگر وقت هم بگیرید با درخواستتون موافقت نمیشه و ضمنا تا زمانی که درخواستتون رد نشه نمیتونین فایلاتونو ویرایش کنین. وقتی هم درخواستتون برای مثلا 31 تیر رد شد دیگه نمیتونین دوباره برای اون تاریخ وقت بگیرین.
    ویرایش توسط shibaak : June 28th, 2012 در ساعت 01:02 AM

Junior Member

سلام دوستان
    یه سوال: تا کی برای ثبت نام در نشا و ثبت درخواست مهلت داریم؟
    ممنون میشم اگه کسی میدونه جواب بده

Junior Member

دوستان من از سوئد پذیرش دارم نامه پذیرشم یک فایل پی دی اف که تو رشته ای که قبول شدم جلوش نوشته ادمایت ولی توی توضیحات گفته تا زمانی که شهریه رو پرداخت نکنی وضعیت شما کاندیشنال هست و نمی تونی برای ویزا اقدام کنی حالامن هم شهریه رو واریز کردم وهم ویزا رو گرفتم ولی نامه ی پذیرشم همونه ایا با اون نامه میتونم برای ارز دانشجویی اقدام کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط poury نمایش پست ها
    دوستان من از سوئد پذیرش دارم نامه پذیرشم یک فایل پی دی اف که تو رشته ای که قبول شدم جلوش نوشته ادمایت ولی توی توضیحات گفته تا زمانی که شهریه رو پرداخت نکنی وضعیت شما کاندیشنال هست و نمی تونی برای ویزا اقدام کنی حالامن هم شهریه رو واریز کردم وهم ویزا رو گرفتم ولی نامه ی پذیرشم همونه ایا با اون نامه میتونم برای ارز دانشجویی اقدام کنم؟
    بله. فقط به نظر من حتما رسید پرداخت شهریه رو هم همراه با نامه پذیرشتون توی سایت آپلود کنین. هر دو رو اسکن کنید. با نرم افزار ACD See یا فتوشاپ با هم مرج کنید و باهم توی سایت آپلود کنین. اینجوری دیگه کاندیشنی وجود نداره.

Junior Member

سلام
    دوستان کسی اطلاع داره که ارز دانشجویی را سالیانه هم میدن یا نه؟من از آلمان پذیرش دارم و در نامه هزینه دانشگاه ذکر شده که باید 8040 یورو برای اقامت دانشجویی یک ساله در حساب من در آلمان بلوکه بشه و درضمن ریز هزینه ها هم در نامه آمده.میخوام ببینم با این وجود باز هم ممکنه فقط برای 1 ترم به من ارز بدهند؟

Junior Member

دوستان کسی می‌دونه این 20% که واسه ترم اولی‌ها بلوکه می‌کنند، 20 درصد 1250 هست یا 20 درصد 2000 تومان یا 20% اختلاف این دو تا عدد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط waiting4 نمایش پست ها
    دوستان کسی می‌دونه این 20% که واسه ترم اولی‌ها بلوکه می‌کنند، 20 درصد 1250 هست یا 20 درصد 2000 تومان یا 20% اختلاف این دو تا عدد؟
    بیست درصد نرخ ریالی مقدار پولی که شما میپردازید مثلا اگر شما 10 میلیون میدین واسه ارز به بانک میاد به شما کل ارز رو میده و 2 میلیون اضافه ازتون میگیره که بعدا گواهی رو براش ببرین و پولو پس بگیرین. بانک که نباید با نرخ دلار آزاد کار کنه...!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط waiting4 نمایش پست ها
    امروز من از بانک سوال کردم , گفتند: 20 درصد ارزی که شما از بانک میگیرید.