نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 150 از 1150 نخستنخست ... 50100140141142143144145146147148149150151152153154155156157158159160200250650 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,491 تا 1,500 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

Member
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng.

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی

نقل قول نوشته اصلی توسط Yassamin نمایش پست ها
    سلام،من از بانک پارسيان شعبه ی ارزی ميدون آرژانتين وقت گرفته بودم امروز رفتم با ارائه شناسنامه،کارت ملّی،ويزا،اصل پذيرش و .. تونستم ارز هزينه زندگی 6000$ رو بگيرم.
    ممنون از اطلاعاتت دوست عزیز. میشه بگی چند وقت قبل وقت گرفته بودی؟ و ترم اولی هستی؟
    Experience is what you get, when you don't get what you want it

Member alihagh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-The Univerity of Melbourne

سلام دوستان
    من دیروز رفتم از یکی از موسسات اعزام دانشجو در شیراز نامه ام رو گرفتم و بعدش هم رفتم بانک ملت (شعبه خیابان سعدی) و بدون هیچ مشکلی (و البته بدون هیچ پارتی) هزینه زندگی یعنی 6000 دلار امریکا رو گرفتم و کلا 45 دقیقه طول کشید و کارمندش هم انصافا خوب و محترمانه برخورد کرد
    موفق باشید

باسلام
    نامه ای که من از دانشگاه گرفتم مقدار شهریه ام رو نزده، به خاطر همین بانک بهم گیر داده که هزینه تحصیلت رو بهت نمی دیم، از اون گذشته کپی پاسپرتم رو هم می خواد و میگه که اگر توی مدت تحصیل اومده باشی ایران(که من هم یه سفر یک ماهه برای دیدن خانواده رفتم ایران) ما این ارز رو بهت نمیدیم!!!
    می خواستم بدونم این قانون ارز دانشجویی رو کجا میشه پیدا کرد( منبع قابل اعتماد مثل بانک مرکزی). من هرچه گشتم چیزی پیدا نکردم.

Member
    رشته و دانشگاه
    water resources engineering and management (WAREM) , Stuttgart, Germany

نقل قول نوشته اصلی توسط alihagh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دیروز رفتم از یکی از موسسات اعزام دانشجو در شیراز نامه ام رو گرفتم و بعدش هم رفتم بانک ملت (شعبه خیابان سعدی) و بدون هیچ مشکلی (و البته بدون هیچ پارتی) هزینه زندگی یعنی 6000 دلار امریکا رو گرفتم و کلا 45 دقیقه طول کشید و کارمندش هم انصافا خوب و محترمانه برخورد کرد
    موفق باشید
    من بانک ملت گرگان رفتم میگه 30% رو نگه میداریم که بعدا با گواهی اشتغال به تحصیل بیای بقیه رو بگیری.تازه یارو اومده گیر میده نامه پذیرشت تایید سفارت رو نداره.هرچی گفتم بابا وزارت علوم که تایید کرده,ایناهاش اینم نامه اش قبول نکرد.میگه قانونه که باید تایید سفارت باشه.بهش میگم آخه وقتی وزارت علوم تایید کرده سفارت چیکارست؟؟؟ یارو اصلا حالیش نبود.فقط بهش یاد داده بودن که بگه قانون اینه

نقل قول نوشته اصلی توسط Yassamin نمایش پست ها
    سلام،من از بانک پارسيان شعبه ی ارزی ميدون آرژانتين وقت گرفته بودم امروز رفتم با ارائه شناسنامه،کارت ملّی،ويزا،اصل پذيرش و .. تونستم ارز هزينه زندگی 6000$ رو بگيرم.
    كي وقت گرفته بودين؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arez0u نمایش پست ها
    ببین دوست عزیز الان نکته ی مثبت پست شما برای بچه ها چیه؟؟راهنمایی فرمودین که بچه ها کل تهرانو بگردن یکی شانسی پیدا میشه از این بانکا که بده ارزمونو؟؟زحمت کشیدین واقعا این نکته رو هیچ کی نمیدونست!!
    الان تیکه ی امید دادن شما کجای این پست هست؟؟؟
    مثل اینکه همه تو صحراییم در اوج تشنگی و پی اب. جنابعالی منبع اب رو یافتی سیرابم شدی کامل.میای به ماها میگی بچه ها من منبعو یافتم اما شرمنده نمی تونم به شما ها بگم..یه جایی تو این صحرای بزرگ حتما می یابین..می دونی خدا میاد و کمک می کنه که بگیری ارز رو اما حواسش به رفتار شما هم هست ببینه بندش رو هم همونجور که اون کمکت کرد کمک می کنی یا نه!!!اونم بچه های اینجا که حتما میدونی چه راه سختیو طی کردن تا به اینجا برسن و یک ارز چقدر می تونه فشار رو کم کنه از روشون!!!میاد وقتی که شدیدا از یکی یه چیزی می خوای و خیلی کوچیک هست اونم مثل خود شما میگه شرمنده ه ه ه ه ه ه ...بگرد می یابی..شاید اونجا بفهمید بی خیر بودن یعنی چی شایدم نه!!!اگه خودمون هوای هم رو نداشته باشیم از بقیه چه انتظار..
    بچه ها بيخيال اين پست شين اعصاب خودمون فقط خورد ميشه. فكر كنيد كلا نوشته نشده

نقل قول نوشته اصلی توسط yousefian نمایش پست ها
    به saeedt5 :كدوم شعبه؟
    بیشتر از 10 بار توی همین تاپیک و 20 بار توی پیغام خصوصی به دوستان گفتم. لطفاً فروم رو را کامل مطالعه کنید بعد سوال بپرسید.
    برای آخرین بار : بانک ملت شیراز شعبه خیابان سعدی
    بکوش تا عظمت در نگاه تو باشد !

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad2062 نمایش پست ها
    باسلام
    نامه ای که من از دانشگاه گرفتم مقدار شهریه ام رو نزده، به خاطر همین بانک بهم گیر داده که هزینه تحصیلت رو بهت نمی دیم، از اون گذشته کپی پاسپرتم رو هم می خواد و میگه که اگر توی مدت تحصیل اومده باشی ایران(که من هم یه سفر یک ماهه برای دیدن خانواده رفتم ایران) ما این ارز رو بهت نمیدیم!!!
    می خواستم بدونم این قانون ارز دانشجویی رو کجا میشه پیدا کرد( منبع قابل اعتماد مثل بانک مرکزی). من هرچه گشتم چیزی پیدا نکردم.
    تو همین انجمن بارها گذاشته شده، اینه
    http://www.cbi.ir/simplelist/3354.aspx ولی در این لحظه سایت بانک مرکزی از دسترس خارج شده (حداقل برای من)
    ولی ذکر شده که مبلغ و نوع ارز و قیمتش دست بانکی که شما مراجعه میکنی
    بله ، این کپی پاسپورت بعضی بانکها میخوان، نگفتید کدوم بانک ولی تجربه شخصی من بانک ملت هستش
    که گفت کپی تمام صفحات پاس که تائید سفارت هم روش باشه

Junior Member

سلام دوستان
    من از یه دانشگاه تو آمریکا پذیرش دارم . نمره آیلتسم 6.5 هست ولی چون دانشگاه writing 4 توی امتحان GRE می خواد توی فرم I-20 من نوشته english proficiency is required and the student is not proficient yet. این یعنی اینکه پذیرشم مشروطه؟ به من ارز تعلق می گیره یا نه ؟
    مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidazar نمایش پست ها
    بچه‌ها کسی از دوستانی که نامه‌ی بانکشون مال 13 مرداد بود، هست که تونسته باشه دلار بگیره؟
    من امروز گرفتم، با پارتي البته و فقط 6000 دلار زندگي رو، يورو هم بهم نداد، سي درصد هم توي حساب بلوكه كرد تا گواهي اشتغال به تحصيل بيارم. از بانك ملت ضمنن.
    و مي‌دونم كه نوبت مي‌داد ولي واسه اولاي شهريور (هر روز ارز ميدادن البته ولي شلوغ بود و نوبتا پر)، كه اگه قانون بمونه ارز رو بدن