نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 2 از 1150 نخستنخست 123456789101112521025021002 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

Junior Member bios2bb آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    FH Aachen, Engineering Informatics

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی- سوالات، اخبار و تجربیات شما

اتفاقا این سوال من هم هست. منم پذیرشم مشروطه! ولی مشروط به اینکه اصل مدارک رو موقع ثبت نام بهشون نشون بدم! آخه pdf فرستادم براشون... ما چطوریه کارمون؟
    هر بنده اي از بندگانم به جاي پناه بردن به ديگري با نيت خالص به من پناه آورد، از کارش چاره جويي مي کنم، گر چه همه آسمانها و زمين و هر چه در آن است عليه او توطئه کنند!

نقل قول نوشته اصلی توسط esf11 نمایش پست ها
    اگه وزارت تایید نکنه بعید میدونم بدند. برید بپرسید حتما.
    من پذیرش ام از انگلیس هم هست master by research هم هست اصلا فکر نکنم بهم بدن . من مشهد هستم امروز از نمایندگی وزارت علوم پرسیدم گفت کلا به پذیرش های انگلیس نمیدن

Senior Member esf11 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi e نمایش پست ها
    سلام بچه ها . توی سایت نشا یکی از شرایط برای ثبت نام رو نوشته داشتن اصل نامه پذیرش غیر مشروط ! من پذیرشم مشروط به معدل آخرین ترممه چون زمان apply کردن هنوز درسم تموم نشده بود. الان اما دیگه فارغ التحصیل شدم( برای Fall 2012 از کانادا پذیرش دارم) . چی کار باید کنم؟ صبر کنم برم اونجا پذیرش اصلیم رو بگیرم یا الانم میشه کاری کرد؟
    نه مشکلی ندارهک میدن. منظورشون مشروط به تافله. تازه بازم میدن به همونم با اصرار.

Senior Member esf11 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi e نمایش پست ها
    سلام بچه ها . توی سایت نشا یکی از شرایط برای ثبت نام رو نوشته داشتن اصل نامه پذیرش غیر مشروط ! من پذیرشم مشروط به معدل آخرین ترممه چون زمان apply کردن هنوز درسم تموم نشده بود. الان اما دیگه فارغ التحصیل شدم( برای Fall 2012 از کانادا پذیرش دارم) . چی کار باید کنم؟ صبر کنم برم اونجا پذیرش اصلیم رو بگیرم یا الانم میشه کاری کرد؟
    نه مشکلی ندارهک میدن. منظورشون مشروط به تافله. تازه بازم میدن به همونم با اصرار.

بعضی جاهای اروپا ا امسال برای ویزا دیگه هیچی توی پاسپورت نمی زنن! و به جاش یه کارتی میدن با عنوان کارت اقامت!واقعا این کارشون باعث بهونه آوردن خیلی بانک ها مبنی بر نپدیرفتن این شکل جدید ویزا هست!
    چشات آرامشی داره که تو چشمای هیچکی نیست
    میدونم که توی قلبت به جز من جای هیچکی نیست
    چشات آرامشی داره که دورم میکنه از غم
    یه احساسی بهم میگه دارم عاشق میشم کم کم

بعضی جاهای اروپا ا امسال برای ویزا دیگه هیچی توی پاسپورت نمی زنن! و به جاش یه کارتی میدن با عنوان کارت اقامت!واقعا این کارشون باعث بهونه آوردن خیلی بانک ها مبنی بر نپدیرفتن این شکل جدید ویزا هست!
    چشات آرامشی داره که تو چشمای هیچکی نیست
    میدونم که توی قلبت به جز من جای هیچکی نیست
    چشات آرامشی داره که دورم میکنه از غم
    یه احساسی بهم میگه دارم عاشق میشم کم کم

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط Bsc نمایش پست ها
    1. کارتی که شما دریافت می کنید ویزا نیست، بلکه resident permit هستش
    2. بسیاری از کشورهای اروپایی اجازه اقامت رو در قالب کارتهای بایومتریک ارائه میدن و نه برچسب در گذرنامه
    3. هیچ موردی از ندادن ارز دانشجویی توسط بانکها به دلیل داشتن اقامت به شکل کارت گزارش نشده
    4. در صورتی که بانکی این مورد رو بهانه قرار داد میتونید با بازررسی بانک تماس بگیرید و مسئله رو بیان کنید.
    Winners are simply willing to do what losers won't

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط Bsc نمایش پست ها
    1. کارتی که شما دریافت می کنید ویزا نیست، بلکه resident permit هستش
    2. بسیاری از کشورهای اروپایی اجازه اقامت رو در قالب کارتهای بایومتریک ارائه میدن و نه برچسب در گذرنامه
    3. هیچ موردی از ندادن ارز دانشجویی توسط بانکها به دلیل داشتن اقامت به شکل کارت گزارش نشده
    4. در صورتی که بانکی این مورد رو بهانه قرار داد میتونید با بازررسی بانک تماس بگیرید و مسئله رو بیان کنید.
    Winners are simply willing to do what losers won't

Senior Member Ghahraman2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EMU FINANCE

با درود خدمت دوستان بار دوم هست که می پرسم خواهش می کنم جواب بدهید میخواستم ببینم ارز دانشجویی با توجه به این توضیحاتم شامل حالم میشه یا نه ؟؟من کارت معافیت پزشکی دارم و از دانشگاه emu قبرس پذیرش دارم برای ترم سپتامبر ولی قانون مسخره ای وزارت علوم گذاشته که اونایی که مدرک لیسانسشون کمتر از ۱۵ هست برای فوق اگه برن قبرس مدرکشون ارزیابی نمیشه ولی من میرم و می خونم حالا این مشکل حساب میشه برای گرفتن ارز یه خیر از اینکه پاسخگو هستید سپاس گذارم
    من یک هموطن هستم دوستان میتونید رو کمک من حساب کنید.

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghahraman2012 نمایش پست ها
    با درود خدمت دوستان بار دوم هست که می پرسم خواهش می کنم جواب بدهید میخواستم ببینم ارز دانشجویی با توجه به این توضیحاتم شامل حالم میشه یا نه ؟؟من کارت معافیت پزشکی دارم و از دانشگاه emu قبرس پذیرش دارم برای ترم سپتامبر ولی قانون مسخره ای وزارت علوم گذاشته که اونایی که مدرک لیسانسشون کمتر از ۱۵ هست برای فوق اگه برن قبرس مدرکشون ارزیابی نمیشه ولی من میرم و می خونم حالا این مشکل حساب میشه برای گرفتن ارز یه خیر از اینکه پاسخگو هستید سپاس گذارم
    بچه ها اگر جواب ندادن احتمالا نمیدونستن جوابت چیه.
    من مطمئن نیستم از جوابی که میدم ولی فکر نکنم مشکلی باشه. ببین الان خیلی از دانشگاهای مالزی هم تا اونجایی که من میدونم از لیست وزارت علوم حذف شدن ولی دانشجوهای مالزی هم میتونن ارز به نرخ دولتی بگیرن. پس مشکلی نباید باشه قاعدتا. درضمن تا اونجایی که یادمه اگر اسم دانشگاهت توی اون لیست سایت باشه میتونی ارز بگیری.
    در مورد تو وقتی مدرکت ارزیابی نمیشه پس احتمالا مدرکت رو مورد تائید نمیدونن. ولی دوره فوق مورد تائید وزارت علوم ایران هست. بنابراین شبیه دانشجوهای مالزی هستی...!!!
    من فکر نمیکنم مشکلی داشته باشی به نظرم تو کاراتو بکن و برای ارز هم ثبت نام کن ببین چی میشه. میتونی هم زنگ بزنی خود وزارت علوم و از مسئولای خود وزارت بپرسی که آیا میتونی ارز بگیری یا نه.
    ویرایش توسط shibaak : June 18th, 2012 در ساعت 02:14 PM