نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 20 از 1150 نخستنخست ... 101112131415161718192021222324252627282930701205201020 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_nafari نمایش پست ها
    دوستان من برای پاییز پزیرش دارم اما هنوز ویزا ندارم، یعنی در بهترین حالت ویزام تو مرداد اماده میشه. (یه هفته دیگه تو انکارا مصاحبه دارم). در ضمن هنوز از دانشگاهم تو ایران فارغ التحصیل نشدم. واسه همین تبعا نامه فارغ التحصیلیم هم تا اوایل مرداد حاضر نمیشه! حالا من چی کار میتونم بکنم؟ تو سایت نشا هم که بخاطر نداشتن برگه فارغ التحصیلی نمیتونم ثبت نام کنم. الان از من چه کاری بر میاد‍؟!
    نامه ای چیزی ازتون نمیخواد برای فارغ التحصیلی آپلود کنید...!!!! مشکلی نیست که فارغ التحصیل نشدید. تاریخ فارغ التحصیلی تونو بزنید تیر 1391.
    الان شما میتونید توی سایت نشا فقط ثبت نام کنید برای گرفتن معافی تحصیلی یا غیره. تا اونجایی که یادمه باید از اونجا اقدام کنید (یعنی گزینه اول رو موقع ثبت نام بزنید.) بعد هم برین دنبال کارت پایان خدمت یا معافی تحصیلی. (اینو میگم چون از همه بچه ها شنیدم و توی FAQ هم خوندم که آقایون باید یه جایی توی سایت این نامه رو آپلود کنن. حتی اگه توی سایت جایی براش مشخص نشده.
    وقتی اونا آماده شد توی سایت نشا فقط ثبت نام کنید ولی وقت نگیرید. حتما یه جایی توی سایت کارت یا نامه معافی تحصیلی یا کارت پایان خدمت رو آپلود کنید. (ضمنا با اون حجمهایی که از اسکنا خواسته خود پروسه ثبت نام یه روند غولیه ) بعد هم منتظر بمونید تا ویزاتون بیاد (و احتمالاً اگر برای کانادا اقدام کردید (کانادا هم میره آنکارا مدارکش اخه) مثل ما علف زیر پاتون سبز بشه تا رنگتون تو جدول هم سبز بشه...!!!). بعد از اومدن ویزا درخواست نامه به بانک بدید و برین برای گرفتن ارز.
    فکر میکنم این روندیه که شما باید برین
    ویرایش توسط shibaak : June 30th, 2012 در ساعت 06:58 AM

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saragh27 نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه برای درخواست نامه بانک در سامانه نشاء قسمتی که نوشته پذیرش یا گواهی اشتغال به تحصیل، منظور از تاریخی که خواسته چی هست؟و اینکه باید نیمسال چندم بزنیم؟مثلا برای کسی مثل من که شهریور ترمم شروع میشه؟
    نیمسال اول بزنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of IP Law - Beheshti Uni

نقل قول نوشته اصلی توسط shibaak نمایش پست ها
    جایی این موضوع ذکر نشده و من اگر جواب دقیقی هم داره نمیدونم ولی فکر میکنم واسه اینکه احتمال خطرات (بالاخره یه زبان رایج نیست) رو کمتر کنین اینکارو بکنین و هم اصل و هم ترجمه رو باهم آپلود کنید. خیلی بهتره

نه!!!!!!!!!!!! ترجمه نمیخواد....!!
    !What doesn't kill you, makes you stronger

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

من امروز رفتم وزارت علوم برای اصلاح تاریخ نامه.سرجمع نیم ساعت طول کشید.
    اول برین پیش آقای مقیسه که نامه درست رو براتون پرینت بگیره بعد هم برین پیش آقای موسوی که براتون مهر و امضا کنه.معمولا مهر و امضا رو بدون صف انجام می ده.
    موفق باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of IP Law - Beheshti Uni

دوستان کسی میدونه برای درخواست نامه بانک در سامانه نشاء قسمتی که نوشته پذیرش یا گواهی اشتغال به تحصیل، منظور از تاریخی که خواسته چی هست؟و اینکه باید نیمسال چندم بزنیم؟مثلا برای کسی مثل من که شهریور ترمم شروع میشه؟
    منظور از تاریخ، تاریخ صدور نامه است که در فرمت های نامه های دانشگاهی معمولا بالای صفحه تاریخ رو میزنن...
    !What doesn't kill you, makes you stronger

Junior Member

خوب به سلامتی پس حل شد.
    شما داخل سامانه نشاء زده بودید نیمسال اول 2012 یا نیمسال دوم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

خوب به سلامتی پس حل شد.
    شما داخل سامانه نشاء زده بودید نیمسال اول 2012 یا نیمسال دوم؟
    نیمسال اول ۲۰۱۲ رو انتخاب کرده بودم.بهشون گفتم لطفا تاریخ های گواهی ها رو نگاه کنین هربار که نمی شه پاشد اومد تاریخ نامه رو اصلاح کرد!!!

دوستان به من می تونید بگید برای نامه ای که باید از دانشگاه بگیرم که میزان شهریه هر ترم را نوشته باشد باید چه چیزهایی مشخصاً به دانشگاه بگویم. مثلاً میشود در نامه هر یک از سه ترم تا آخر سال تابستون 2013 را یکجا در نامه بنویسند؟ باید خطاب به جای خاصی باشد؟
    این رو هم اضافه کنم که من پذیرش برای ترم September دارم و دانشگاههای استان کبک کانادا سه ترمی هستند.

سلام دوستان من یکبار ارز گرفتم فروردین برای ترم دوم 2011 بعدش این بار که دوباره درخواست دادم و مورد قبول شد و جمعه نامه را گرفتم نوشته برای سه ماه!!! در صورتی که باید برای ترم ژانویه به من 6 ماه ارز به اضافه شهریه می دادند کسی می دونه چرا سه ماهه دادند و برای گرفتن کلش باید چی کار کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaghaffari نمایش پست ها
    دوستان به من می تونید بگید برای نامه ای که باید از دانشگاه بگیرم که میزان شهریه هر ترم را نوشته باشد باید چه چیزهایی مشخصاً به دانشگاه بگویم. مثلاً میشود در نامه هر یک از سه ترم تا آخر سال تابستون 2013 را یکجا در نامه بنویسند؟ باید خطاب به جای خاصی باشد؟
    این رو هم اضافه کنم که من پذیرش برای ترم September دارم و دانشگاههای استان کبک کانادا سه ترمی هستند.
    در ضمن شهریه دانشگاه من ترمی حدود 7000$ است که من tuition waiver دارم و 1300$ میدهم. دانشگاه فکر کنم همینجوری چیزی نگم 7000 را بزنه، ولی آیا باید 1300 را نشان دهم یا می تونم بیشتر از اون پرداخت کنم.