نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 21 از 1150 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425262728293031711215211021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

Member Klamm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature MA

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی

سلام دوستان
    من سوالات متداول رو خوندم اما صفخه های تاپیک آرشیو شده رو فرصت نکردم همه اش رو بخونم پس اگه سوال تکراریه معذرت میخوام! لطف کنید جواب بدید و در صورت تکراری بودن من پاک میکنم.
    توی FAQ به عنوان یکی از مدارکی که بانک درخواست خواهد کرد نوشته :

3- "مدارک معمول شامل ویزا، شناسنامه و ..."

حالا اگه کسی خودش و پاسپورتش و کلا مدارکش (پذیرش و رسید شهریه و ...) خارج از کشور باشه, تکلیف چیه؟ چطور ویزا رو اون کسی که به جاش
    میره بانک ارائه بده؟ یا نامه ی پذیرش و رسید شهریه و این جور چیزها؟
    چون اون طور که من فهمیدم تنها چیزی که 6 ماه فرصت میده بانک برای اوردنش اشتغال به تحصیله که ظاهرا فقط هم اون تایید سفارت میخواد.
    ممنون

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط Klamm نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من سوالات متداول رو خوندم اما صفخه های تاپیک آرشیو شده رو فرصت نکردم همه اش رو بخونم پس اگه سوال تکراریه معذرت میخوام! لطف کنید جواب بدید و در صورت تکراری بودن من پاک میکنم.
    توی FAQ به عنوان یکی از مدارکی که بانک درخواست خواهد کرد نوشته :

3- "مدارک معمول شامل ویزا، شناسنامه و ..."

حالا اگه کسی خودش و پاسپورتش و کلا مدارکش (پذیرش و رسید شهریه و ...) خارج از کشور باشه, تکلیف چیه؟ چطور ویزا رو اون کسی که به جاش
    میره بانک ارائه بده؟ یا نامه ی پذیرش و رسید شهریه و این جور چیزها؟
    چون اون طور که من فهمیدم تنها چیزی که 6 ماه فرصت میده بانک برای اوردنش اشتغال به تحصیله که ظاهرا فقط هم اون تایید سفارت میخواد.
    ممنون
    اصل رسيد ثبت نام، كپي ويزا و پاسپورتتونو مي ديد به كسي كه وكالت داره كارهاتونو انجام بده اون هم ميبره بانك انجام ميده. البته فكر كنم چون شما ثبت نام كرديد مي تونيد گواهي اشتغال به تحصيل هم بگيريد و همه رو پست كنين ايران تا از اينجا كسي كه وكالت شما رو داره براتون انجام بده كارهارو.
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Junior Member

بچه ها میشه لطفا کسانی که ارز گرفتن یا حداقل نامه بانک را گزفتند زمان ثبت نام در سامانه نشاء و مدت زمان انتظارشون برای دریافت جواب از وزارت علوم و دریافت نامه بانک را هم اعلام کنند؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط saragh27 نمایش پست ها
    بچه ها میشه لطفا کسانی که ارز گرفتن یا حداقل نامه بانک را گزفتند زمان ثبت نام در سامانه نشاء و مدت زمان انتظارشون برای دریافت جواب از وزارت علوم و دریافت نامه بانک را هم اعلام کنند؟
    دوست عزيز
    همونطوريكه در FAQ توضيح داده شده، شما در سايت نشا ثبت نام مي كنيد و براي دريافت نامه معرفي به بانك از بين تاريخ مشخص شده رو انتخاب مي كنيد و محل دريافت نامه.مدارك رو اپلود مي كنيد. برسي مي كننند در صورتيكه موافقت بشه همون روزي كه انتخاب كرديد ميريد نامتونو مي گيريد. معمولا تا 2-3 روز قبل از تاريخي كه بايد نامه رو بگيرد نتيجه بررسي هاشونو بهتون با ايميل مي گن.
    بعد از گرفتن نامه هم بسته به اينكه در بانك اشنا داشته باشيد يا نه ممكنه كمتر از 1 روز تا .... روز طول بكشه ارز بگيريد.
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

نقل قول نوشته اصلی توسط shibaak نمایش پست ها
    بانکی که بهت ارز بده رو پیدا کن. همون دقیقه میتونی بری ارز بگیری. (یک پست بالاترم میخوندید جواب داده بودم. فقط یک پست)
    فاند شما ربطی به وزارت نداره و شما میتونین مطابق قانون ارزی رو که بهتون تعلق میگیره بگیرید.
    درود.
    یعنی ممکنه کسی فول فاند بوده باشه و تونسته باشه ارز دولتی برای شهریه رو هم بگیره؟
    طبق آماری که توی آرشیو ارز دانشجویی هست اکثرا بچه هایی که فول فاند بودند فقط قسمت هزینه زندگی رو دریافت کردند و اونهایی که بدون فاند بودند 7500 شهریه رو هم گرفتند.
    شما خودتون تجربه ای داشتید یا کسی رو دیدید که علاوه بر فاندش ارز شهریه رو هم گرفته باشه؟

Junior Member

فوری فوری... بچه ها تو رو خدا یکی راهنمایی کنه,من ماه پیش موقع ثبت نام تو سایت نشا موقع آپلود کردن فایل ها همینجوری چندتا عکس رو آپلود کردم چون هنوز مدارکم(ویزا و ...)آماده نبود,حالا هر کاری میکنم قسمت مربوط به ویرایش فایلها تو پروفایلم غیر فعاله!!!!! کسی میدونه چرا همچینه؟پس من چجوری ویزا و نامه ی پدیرشم رو جایگزین کنم؟؟؟؟؟؟

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

نقل قول نوشته اصلی توسط nassim1367 نمایش پست ها
    فوری فوری... بچه ها تو رو خدا یکی راهنمایی کنه,من ماه پیش موقع ثبت نام تو سایت نشا موقع آپلود کردن فایل ها همینجوری چندتا عکس رو آپلود کردم چون هنوز مدارکم(ویزا و ...)آماده نبود,حالا هر کاری میکنم قسمت مربوط به ویرایش فایلها تو پروفایلم غیر فعاله!!!!! کسی میدونه چرا همچینه؟پس من چجوری ویزا و نامه ی پدیرشم رو جایگزین کنم؟؟؟؟؟؟
    درود.
    من فکر میکنم فایلتون در حال بررسیه که این منو براتون غیر فعاله، شما باید صبر کنید نتیجه درخواستتون که مشخص شد اون موقع احتمالاً
    میتونید اون آیتمهایی رو که میگید ویرایش کنید.

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Jupiter1 نمایش پست ها
    درود.
    یعنی ممکنه کسی فول فاند بوده باشه و تونسته باشه ارز دولتی برای شهریه رو هم بگیره؟
    طبق آماری که توی آرشیو ارز دانشجویی هست اکثرا بچه هایی که فول فاند بودند فقط قسمت هزینه زندگی رو دریافت کردند و اونهایی که بدون فاند بودند 7500 شهریه رو هم گرفتند.
    شما خودتون تجربه ای داشتید یا کسی رو دیدید که علاوه بر فاندش ارز شهریه رو هم گرفته باشه؟
    ببینید شما ممکنه فول فاند باشید ولی توئیشن ویور نداشته باشید. در اینصورت دانشگاه خودش مقداری از فاندتونو هرماه برای شهریه از حسابتون کم میکنه (مثل من). در اینصورت توی نامه من میزنه که این خانم شهریه شون هم فلان مقداره و من میتونم رسید پرداخت شهریه بدم و ارز دولتی برای اون مقدارو بگیرم. یکی از دوستای من از دانشگاه کارلتون اتاوا همینطور ارزو گرفته بود. با اینکه فاند 38000$ داشت ولی چون توئیشن ویور نداشت تونسته بود 14000 تای شهریه رو ارز دانشجویی بگیره.

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط misteyes نمایش پست ها
    سلام دوستان من یکبار ارز گرفتم فروردین برای ترم دوم 2011 بعدش این بار که دوباره درخواست دادم و مورد قبول شد و جمعه نامه را گرفتم نوشته برای سه ماه!!! در صورتی که باید برای ترم ژانویه به من 6 ماه ارز به اضافه شهریه می دادند کسی می دونه چرا سه ماهه دادند و برای گرفتن کلش باید چی کار کنم؟
    مثل اینکه این سری برای خیلیا مشکل بوجود اومده توی تاریخ نامه. ببرید وزارت علوم چند دقیقه ای درست میشه. توی چند تا پست قبلی یکی از دوستان که امروز صبح رفته بود درست کرده بود نوشته بود دقیقا چکار کرده بوده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Jupiter1 نمایش پست ها
    درود. من فکر میکنم فایلتون در حال بررسیه که این منو براتون غیر فعاله، شما باید صبر کنید نتیجه درخواستتون که مشخص شد اون موقع احتمالاً میتونید اون آیتمهایی رو که میگید ویرایش کنید.
    من اصلا درخواست نامه بانک نداده بودمااااا !!!! فقط ثبت نام کرده بودم تو سامانه نشا, یعنی فایلهایی رو که موقغ ثبت نامه آپلود میکنیم رو هم بررسی میکنن بعد اعلام میکنن که درخواست نامه بانک بدیم؟