نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 23 از 1150 نخستنخست ... 131415161718192021222324252627282930313233731235231023 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی

نقل قول نوشته اصلی توسط j_moghadasi نمایش پست ها
    سلام
    من براي داداشم كه ايتالياست ميخواستم ارز بگيرم. امروز نامه بانك رو بردم بانك سامان ميگه بايد حتما كپي برابر اصل كارت دانشجويي هم باشه. براي ويزا هم گير داده كه چرا ويزا تاريخش گذشته. در حاليه كه خب كسي كه يكسال ايتاليا باشه, ديگه اون اقامتي كه بهش ميدن بايد حساب بشه. در هر صورت ارز نداد گفت برو ويزاتو تمديد كن بعد بيا كسي ميدونه كجا الان ارز ميدن؟
    موفق باشيد
    متاسفانه پرداخت ارز این روزها خیلی سلیقه ای شده و بانک ها خیلی بد برخورد می کنن. شعبه به شعبه هم فرق داره. برید شعبه های دیگه کارتون رو شاید راه انداختن. نباید در راه گرفتن ارز نا امید شید، اینجور که بوش میاد سخت تر از پذیرش گرفتن شده!!!

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط nt نمایش پست ها
    من هم همین طور شده. من هم به جای ویزا یک صفحه خالی آپلود کردم و الان امکان ویرایش ندارم. اما در قسمت درخواست نامه به بانک مجدد از شما تصویر ویزاتون را می خواد. من اونجا ویزامو آپلود کردم و نوشت که درخواستم رفته برای بررسی. تاریخ دریافت ارز را هم زده 30 تیر. من 10 مرداد دارم می رم نمی دونم می تونم 10 روزه ارزم را از بانک بگیرم؟ آیا راهی هست زودتر نامه به بانکمون را بگیریم؟
    ممنون
    تنها راهش داشتن آشنای گردن کلفت در وزارت علوم و همینطور بانک هاست. امروز تو بانک دقیقا متوجه شدم پارتی یعنی چی...!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک دانشگاه امیرکبیر

دوستان میدونم سوالم 100 به این تاپیک مربوط نیس، اما جستوجو کردم، تاپیک مناسب تری پیدا نکردم.
    میخواستم بدونم واسه امریکا دلار دولتی (1000$) رو میدن؟ آخه ظاهرا میگن اگه فاصله بین رفت و برگشت تو بلیط بیشتر از 3 ماه باشه، دلار نمیدن. می خواستم اگه این قضیه صحت داره حداقل دلار واسه آنکارا (مصاحبه) رو بگیرم.

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_nafari نمایش پست ها
    دوستان میدونم سوالم 100 به این تاپیک مربوط نیس، اما جستوجو کردم، تاپیک مناسب تری پیدا نکردم.
    میخواستم بدونم واسه امریکا دلار دولتی (1000$) رو میدن؟ آخه ظاهرا میگن اگه فاصله بین رفت و برگشت تو بلیط بیشتر از 3 ماه باشه، دلار نمیدن. می خواستم اگه این قضیه صحت داره حداقل دلار واسه آنکارا (مصاحبه) رو بگیرم.
    من اینو نشنیدم در مورد فاصله رفت و برگشت ولی میدونم که برای ارز مسافرتی خیلی خیلی بهتره که بعد از گرفتن ارز دانشجویی اقدام کنید. و فکر میکنم توی همین فروم بچه هایی بودن که هر دو رو گرفته بودن.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_nafari نمایش پست ها
    منم امروز رفتم برای حواله، همونطور که گفتم هر شعبه ای برای خودش قانون خاصی داره! یکجا گفت اگه دانشجویی بگیری این رو نمیدیم! شعبه دیگه گفت ویزای شما دو ساله است و مقیم محسوب میشید و نمیتونید ارز مسافرتی بگیرید.!!! شعبه به شعبه قانون ها هم فرق می کنه. چیزی که مشخصه اینه که دوستان با یک کفش آهنی برید دنبال ارز و بدونید که هم ارز دانشجویی و هم ارز مسافرتی حق شما است و باید بگیرید، نا امید نشید. میتونید حتما.

Junior Member

دوستان دیروز برای خواهرم نامه ارز دانشجویی برای بانک را گرفتیم و نامه برای ترم دوم بود اما تاریخش را ۳ ماهه زده .... خواهر برای ترم پاییز ارز گرفت اما برای ترم بهار ۳ ماه زده... برم وزارت علوم اعتراض کنم نتیجه داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Toronto - Civil Engineering

ویزا باید حتما ویزا تحصیلی باشه ؟ با ویزای مهاجرتی ارز دانشجویی میدن؟

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

نقل قول نوشته اصلی توسط utm-wanted نمایش پست ها
    ویزا باید حتما ویزا تحصیلی باشه ؟ با ویزای مهاجرتی ارز دانشجویی میدن؟
    درود.
    بله ویزا باید حتماً دانشجویی باشد.

سلام دوستان
    من جمعه نامه معرفی به بانک رو گرفتم. من ترم اولی هست که دارم میرم دانشگاه و کشوری که میرم هم امریکاست. تاریخ نامه رو زده از 1391/5/1 تا 1391/10/30. ترم من از 15 شهریور شروع میشه. حالا این 1/5 ماهی که زودتر زده اشکالی پیش میاد؟‌ یعنی من که بعدا باید گواهی اشتغال به تحصیل بفرستم ایران خب دانشگاه تاریخ شروع رو همون 15 شهریور (4 سپتامبر) میزنه دیگه؟ اونوقت مشکلی برام پیش نمیاد؟ یا که باید برم تاریخ نامه رو عوض کنم؟
    البته امروز رفتم بانک نوبت گرفتم و بانکی ها ایرادی راجع به تاریخ نامه نمی گرفتن. بیشتر تعداد ماهها رو میشمردن که 6 ماه باشه و اینا
    ممنون از کمکتون
    When you want something you have never had, you must do something you have never done

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

نقل قول نوشته اصلی توسط nilooapply نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من جمعه نامه معرفی به بانک رو گرفتم. من ترم اولی هست که دارم میرم دانشگاه و کشوری که میرم هم امریکاست. تاریخ نامه رو زده از 1391/5/1 تا 1391/10/30. ترم من از 15 شهریور شروع میشه. حالا این 1/5 ماهی که زودتر زده اشکالی پیش میاد؟‌ یعنی من که بعدا باید گواهی اشتغال به تحصیل بفرستم ایران خب دانشگاه تاریخ شروع رو همون 15 شهریور (4 سپتامبر) میزنه دیگه؟ اونوقت مشکلی برام پیش نمیاد؟ یا که باید برم تاریخ نامه رو عوض کنم؟
    البته امروز رفتم بانک نوبت گرفتم و بانکی ها ایرادی راجع به تاریخ نامه نمی گرفتن. بیشتر تعداد ماهها رو میشمردن که 6 ماه باشه و اینا
    ممنون از کمکتون
    درود.
    والا فکر نکنم مشکلی پیش بیاد. تازه باید خوشحال هم باشید با این نامه شما به ازای 6 ماه هزینه زندگی رو دریافت میکنید که اگر
    براتون تاریخ رو دیرتر میزد شما 1000$ رو برای یکماه رو از دست می دادید. شهریه هم که ترمی 7500 هست که فرقی نمیکنه شما تاریخ ترمتون دقیقاً
    کی باشه به ازای یک ترم این مبلغ بهتون تعلق میگیره. به نظرم با همین نامه اقدام کنید و 6000$ هزینه زندگی رو بگیرید. (البته اگر ارز شهریه رو نمیگیرید).