نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 426 از 1150 نخستنخست ... 326376416417418419420421422423424425426427428429430431432433434435436476526926 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,251 تا 4,260 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

نقل قول نوشته اصلی توسط farahzad نمایش پست ها
    دوستان براي مقطع كارشناسي دلار مبادلاتي نميدن ؟؟ قانوني تبسره اي چيزي نيومده حداقل ماها كه نامه داريمو بهمون بدن
    نه میشه گفت به هیچ وجه. چند نفر دیدم تو بانک و وزارت علوم اصرار می کردند و راه به جایی نمی بردند.
    هر چند در این مملکت کار نشد نداره با پارتی بازی

Junior Member arsana61 آواتار ها

دوستان من یک سوال دارم، اگر جاش اینجا نیست معذرت میخوام پیشاپیش . آیا شما خبری درباره اختصاص ارز 1600 تومنی به دانشجویان شنیده اید؟ ممنون میشم اگر کسی جواب بده.

نقل قول نوشته اصلی توسط arsana61 نمایش پست ها
    دوستان من یک سوال دارم، اگر جاش اینجا نیست معذرت میخوام پیشاپیش . آیا شما خبری درباره اختصاص ارز 1600 تومنی به دانشجویان شنیده اید؟ ممنون میشم اگر کسی جواب بده.
    اینها خیلی هنر کنند، ارز 2500 را راحت بدهند، ارز همراه و شهریه را هم بدهند، لیسانس را هم بدهند، بعدش فکر انقدر ارزون دادنش بیفتند

پرداخت 50 میلیون دلار مبادلاتی به 10 هزار دانشجوی غیربورسیه

بانک تجارت از پرداخت 50 میلیون دلار ارز مبادلاتی به بیش از 10 هزار دانشجوی غیربورسیه شاغل به تحصیل در خارج کشور از نیمه مهرماه سال جاری تاکنون خبر داد.

اطلاعات بیشتر

در مورد مدارکی که بانک تجارت می خواد من از برگه عکس گرفتم. فکر جواب خیلی از دوستان رو میدهDSC_0079.JPG

دوستان من این هفته موفق به اخد ویزا دانشجویی برای کانادا میشم. آیا با توجه به اینکه اول ژانویه باید اونجا باشم فکر میکنین با توجه به زمان کمی که دارم بتونم از ارز دانشجویی استفاده کنم؟ راهکار مناسبی به ذهنتون میرسه؟ بهتر نیست ارز آزاد تهیه کنم و بعد از گرفتن گواهی اشتغال به تحصیل کسی اینجا پیگیری کنه کار رو؟ و اینکه آیا به اعضای خانواده هم باید وکالت داد؟ مثلا خواهرم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m_ordibehesht نمایش پست ها
    امروز به من گفتن با توجه به اینکه فقط هزینه های زندگی یعنی 12000 تا درسال رو میپردازن احتیاجی به وثیقه نیست. حالا نمیدونم دوستان از چه اشخاص و چه شعباتی پرسیدن این مطلب رو.
    اگر اطلاعات بیشتری دارید به من پی ام بدید ممنون میشم
    شما کدوم شعبه رفتین که گفتن وثیقه نیازی نیست؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط arash1984teh نمایش پست ها
    دوستان من این هفته موفق به اخد ویزا دانشجویی برای کانادا میشم. آیا با توجه به اینکه اول ژانویه باید اونجا باشم فکر میکنین با توجه به زمان کمی که دارم بتونم از ارز دانشجویی استفاده کنم؟ راهکار مناسبی به ذهنتون میرسه؟ بهتر نیست ارز آزاد تهیه کنم و بعد از گرفتن گواهی اشتغال به تحصیل کسی اینجا پیگیری کنه کار رو؟ و اینکه آیا به اعضای خانواده هم باید وکالت داد؟ مثلا خواهرم
    بستگی به زمان تعیین شده داره. بله باید به پدرتون وکالت بدهید که کاراتون رو پیگیر میشه.
    موفق باشید

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

بچه ها من قبل از این که بیام، ترم اول هستم این جا تو المان، نامه را بردم بانک، تو مرداد بود، بعد فقط 1000 تا داد. 400 تومن هم وثیقه گرفت. بانک ملت شعبه بیمه اصفهان. بعد حالا که سه هفته پیش نامه ی تایید ثبت نام و ... را دادم، بابام رفته بانگ، گفتند دیگه نمی دیم، برید بانک تجارت. دوباره رفته تجارت و با کلی دردسر یه حساب باز کرده، گفته دو ماه دیگه نوبتت می شه، شهریه دانشگاهش رو هم دیگه نمی دیم. با این که 118 یورو بوده. و فقط خرج زندگی رو می دیم اونم دلار 2500 تومن. می خواستم بدونم واقعا همین طوریه؟ دیگه خرج رو نمی دن و دلار 2500 می دن حتی به بقیه که وثیقه واینا داشتند و پرونده هاشون و نامه ارزشون مال اون موقع هست که دلار 1226 بود؟ یا فقط س من رو کلاه گذاشته؟ این اون وقت دیگه چه صیفه اییه که گفته برو دو ماه دیگه بیا تا نوبتت شه، با این که همه مدارک تحصیلی و ویزا کامله؟
    هی آقای مجری هیچ وقت با خر درد دل نکنید
    از توصیه های فامیل دور به آقای مجری
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط vahideabdolazi نمایش پست ها
    بچه ها من قبل از این که بیام، ترم اول هستم این جا تو المان، نامه را بردم بانک، تو مرداد بود، بعد فقط 1000 تا داد. 400 تومن هم وثیقه گرفت. بانک ملت شعبه بیمه اصفهان. بعد حالا که سه هفته پیش نامه ی تایید ثبت نام و ... را دادم، بابام رفته بانگ، گفتند دیگه نمی دیم، برید بانک تجارت. دوباره رفته تجارت و با کلی دردسر یه حساب باز کرده، گفته دو ماه دیگه نوبتت می شه، شهریه دانشگاهش رو هم دیگه نمی دیم. با این که 118 یورو بوده. و فقط خرج زندگی رو می دیم اونم دلار 2500 تومن. می خواستم بدونم واقعا همین طوریه؟ دیگه خرج رو نمی دن و دلار 2500 می دن حتی به بقیه که وثیقه واینا داشتند و پرونده هاشون و نامه ارزشون مال اون موقع هست که دلار 1226 بود؟ یا فقط س من رو کلاه گذاشته؟ این اون وقت دیگه چه صیفه اییه که گفته برو دو ماه دیگه بیا تا نوبتت شه، با این که همه مدارک تحصیلی و ویزا کامله؟
    متاسفانه الان دیگه دلار 1226 از چرخه کاریه ارز دانشجویی اومده بیرون. همه چی شده ارز مبادله ای.
    ای کاش اون همون مرداد وقتی رسیدید و ثبت نام کردید نامه تون رو میفرستاید ایران که برن ارز رو بگیرن