نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 431 از 1150 نخستنخست ... 331381421422423424425426427428429430431432433434435436437438439440441481531931 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,301 تا 4,310 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

سلام دوستان
    من برای کانادا پذیرش دارم. ویزام رو هم گرفتم. ولی الان برای گرفتن ارز از بانک تحارت نیاز به ودیعه هست.
    قیمت ودیعه چقدره؟ یک شعبه میگه 4.5 میلیون و یک شعبه 7 میلیون. کدوم درست تره؟
    هر دو هم میگن 30 درصد ولی نرخ دلارهاشون انگار فرق میکنه. 7 میلیونی میگفت دلار 3900.
    از 4.5 میلیونی مطمئن نیستم می ترسم پای معامله و عمل گوشم رو ببره.

دوستانی که تجربه داشتند ممنون می شم راهنمایی کنند.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghahraman2012 نمایش پست ها
    دوست من ارز نمیدهند من نمیدونم چرا دوست دارید تو رویا باشید , خودت داری میگی گفته اگر فلان........ پس ارز نمیدهند به جز اون6000تا , اگر هممون اینجوری که شما میری با بانک چونه میزنی همون روزهای اول با هم متحد بودیم شاید الان ارز 1226 تومانی هم میگرفتیم, ولی الان دیگه خبری نیست از این حرف ها و لطفا اما و اگر ها را اینجا مطرح نکنید تا مطمن شوید
    موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ghahraman2012 نمایش پست ها
    والا تا حالا یک نفر بیشتر نبوده که بگه گرفتم اونم همین دوستمون pnm هست ولی قانونش تازگی اومده که بدن و شما بهترین کار این هست که بری بانک و حضوری بپرسی دوست من .
    موفق باشی

اولا که درست صحبت کن دوست من و متهم نکن چون تازه از راه رسیدی و حقی نداری اینجوری بنویسی و اگر هم من همچین نوشتم نمیدهند بر اساس تجربیات خودم و همین بچه های این فروم بوده و روشن هم کردم که قانونش تازه اومده ولی هنوز اجرایی نشده و شما هم اولین کسی هستی که میگی گرفتم و مبارک ات باشه و امید وارم به بقیه هم بدهند ولی اینجا کسی شایعه پراکنی نمیکنه و فقط مطالبی که اثبات شده ارایه میشه
    موفق باشی
    دوستان عزیز و گرامی، من تازه به خونه برگشتم و امروز رفته بودم بانک تجارت ارز دانشجویی بگیرم بد نیست شما هم از جزییات با خبر شید
    1- برای ترم اولیها تنها با وثیقه 30% مبلغ کل خرید، به شما ارز میدن.
    2- نه ارز همراه رویاست و نه ارز شهریه. من خودم امروز ارز همراه گرفتم و برای شهریه هم گفت که هر وقت نامه پرداخت به دانشگاه رو آوردی بهت میدیم. (البته به چند نفر که داشتن دادن).
    3- ارز شهریه رو اگر نتونستید بگیرید سوخت نمیشه و می تونید برای ترم دیگه بگیرید. به عبارت دیگه "ارز شهریه تولید و یا از بین نمیره بلکه از ترمی به ترم دیگه منتقل میشه"!!!!
    4- من همه ارز همراه رو نتونستم بگیرم چون وثیقم کافی نبود و گفت که می تونید نامه اشتغال به تحصیل رو که آوردید بقیه ارز همراهتون رو هم بگیرید.
    موفق باشید
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Senior Member amin25m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering/University of Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    دوستان عزیز و گرامی، من تازه به خونه برگشتم و امروز رفته بودم بانک تجارت ارز دانشجویی بگیرم بد نیست شما هم از جزییات با خبر شید
    1- برای ترم اولیها تنها با وثیقه 30% مبلغ کل خرید، به شما ارز میدن.
    2- نه ارز همراه رویاست و نه ارز شهریه. من خودم امروز ارز همراه گرفتم و برای شهریه هم گفت که هر وقت نامه پرداخت به دانشگاه رو آوردی بهت میدیم. (البته به چند نفر که داشتن دادن).
    3- ارز شهریه رو اگر نتونستید بگیرید سوخت نمیشه و می تونید برای ترم دیگه بگیرید. به عبارت دیگه "ارز شهریه تولید و یا از بین نمیره بلکه از ترمی به ترم دیگه منتقل میشه"!!!!
    4- من همه ارز همراه رو نتونستم بگیرم چون وثیقم کافی نبود و گفت که می تونید نامه اشتغال به تحصیل رو که آوردید بقیه ارز همراهتون رو هم بگیرید.
    موفق باشید
    آیا قانون بقای ارز برای اون 6000 تا هزینه زندگی هم وجود داره؟ یعنی اگر شما نامه بانک و اشتغال به تحصیل داشته باشی، ولی اواخر ترم به بانک مراجعه کنی چی؟
    اگر یک روز هیچ مشکلی سر راهم نبود، میفهمم که راه را اشتباه رفته ام . . .

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amin25m نمایش پست ها
    آیا قانون بقای ارز برای اون 6000 تا هزینه زندگی هم وجود داره؟ یعنی اگر شما نامه بانک و اشتغال به تحصیل داشته باشی، ولی اواخر ترم به بانک مراجعه کنی چی؟
    نه دوست عزیز، به من گفتن که هزینه زندگی ماه هایی که نگذروندی رو بهت میدیم پس قانون بقا اینجا جواب نمیده باید از نظریه کوانتومی استفاده کنیم
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

دوستان تو سایت نشا گواهی اشتغال به تحصیل میخواد من ماله ترم پیش که ترم اولم بود رو دارم ولی ترم اسپرینگ که هنوز شروع نشده که داشته باشم!!!چیکار
    کنم؟همون ماله ترم قبل رو آپلود کنم؟بقیه دوستان چیکار می کنن؟ مرسی از همه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aysan_a نمایش پست ها
    دوستان تو سایت نشا گواهی اشتغال به تحصیل میخواد من ماله ترم پیش که ترم اولم بود رو دارم ولی ترم اسپرینگ که هنوز شروع نشده که داشته باشم!!!چیکار
    کنم؟همون ماله ترم قبل رو آپلود کنم؟بقیه دوستان چیکار می کنن؟ مرسی از همه
    آره، همون رو آپلود کن. احتمالا اینها برای شما یه نامه 2 یا نهایت 3 ماهه (از شروع ترمت تا بهمن) میزنن. بعد از بهمن که شروع کردن به نامه های ترم بعد می تونی نامه 6 ماهه بگیری (از بهمن تا مرداد). به نظر من این رو (2 و یا 3 ماهه) رو بگیر که از دستش ندی. چون بعدا نامه به قبل نمی دن.

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein79 نمایش پست ها
    آره، همون رو آپلود کن. احتمالا اینها برای شما یه نامه 2 یا نهایت 3 ماهه (از شروع ترمت تا بهمن) میزنن. بعد از بهمن که شروع کردن به نامه های ترم بعد می تونی نامه 6 ماهه بگیری (از بهمن تا مرداد). به نظر من این رو (2 و یا 3 ماهه) رو بگیر که از دستش ندی. چون بعدا نامه به قبل نمی دن.
    دوست عزیز ممنون از جواب.البته من ارز ترم پاییز رو گرفتم.پس ینی میگین مال اسپرینگ رو هنوز شروع نکردن؟!

Junior Member

سلام
    یه سوال
    حتما باید از دانشگاه پذیرش بگیری بعد بری دنبال ارز ؟ یا نه با مدرک زبان و مدارک ترجمه شده میشه>

نقل قول نوشته اصلی توسط majidazimi نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال
    حتما باید از دانشگاه پذیرش بگیری بعد بری دنبال ارز ؟ یا نه با مدرک زبان و مدارک ترجمه شده میشه>
    باید پذیرش گرفته باشین.

نقل قول نوشته اصلی توسط somayeh3320 نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی تون!
    یعنی من الان واسه خرید دلار دست نگه دارم تا وقتی که ویزام بیاد!
    اصلا با داشتن ویزا و به صورت آزاد هزینه خرید دلار کمتر میشه؟
    من دقیقاً منظور سئوالتان را متوجه نشدم