نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 443 از 1150 نخستنخست ... 343393433434435436437438439440441442443444445446447448449450451452453493543943 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,421 تا 4,430 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    نه محمود جان، من هم بدون گذاشتن وثیقه ارز گرفتم. بله، معمولا میفرستند شعبه مرکزی تا تایید بشه، که خوب این بیشتر یه بازی بانکیه تا پول شما (که پول کمی هم نیست) چند روز تو گردش مالی بانک بمونه.
    شما از کدوم بانک و کدوم شعبه ارز گرفتید که گفتند وثیقه نمی خواد؟

دوستان عزیز من به یکم راهنمایی نیاز دارم ، من یه مبلغی را به عنوان وثیقه برای گرفتن ارز دانشجویی توی بانک گذاشتم و الان میخام مدارک رو بفرسم ایران و پولو آزاد کنم ولی نمیدونم دقیقا چی میخاد میشه راهنماییم کنید ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس برق-الکترونیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر

درود، به نظر من بعضی از بانک ها درخواست های غیر معقولی دارند و نیاز هست که یک نفر به نمایندگی از بقیه شکایتی علیه این بانک ها به مقام مسئول تسلیم کند. به هر حال بانک موظف است ارز مورد نیاز دانشجو را در اختیارش قرار دهد. این یک وظیفه مشخص است و یک کارمند ساده بانک نمی تواند از زیر انجام آن شانه خالی کند. حتی اگر شعبه ارزی مراجعه کننده زیاد دارد بایستی ارز مورد نظر را تهیه کند. تاکید می کنم که می بایست در یک فضای آرام و امن طرح شکایت کرد. و نیازی به تجمع و شلوغی نیست. از سوی دیگر باز هم پیشنهاد می کنم به دیگر شعبه های ارزی در شهرستان های کوچک مراجعه کنید. موفق باشید.
    جهت بحث درباره ثبت اختراع جهانی می توانید به آدرس زیر مراجعه کنید:ثبت اختراع بین المللی Patent
    طبق قوانین انجمن: برای تشکر از ارسال یک پست،می توانید امتیاز مثبت بدهید. امتیازدهی سمت راست پایین هر پست قرار دارد.

Senior Member Ghahraman2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EMU FINANCE

نقل قول نوشته اصلی توسط parniantavakol نمایش پست ها
    دوستان عزیز من به یکم راهنمایی نیاز دارم ، من یه مبلغی را به عنوان وثیقه برای گرفتن ارز دانشجویی توی بانک گذاشتم و الان میخام مدارک رو بفرسم ایران و پولو آزاد کنم ولی نمیدونم دقیقا چی میخاد میشه راهنماییم کنید ممنون
    دوست من شما باید برگه پرداخت شهریه ات و برگه اشتغال به تحصیل ات و کپی پاسپورت صفحه اول و ویزا و ورود و خروج ات رو بدی سفارت ایران در همون کشوری که هستی تایید کنه بعد برای یکی از اقوام درجه یک ات یا اون کسی که وکالت دادی بهش پست کنی تا اون بره و ازاد کنه
    موفق باشی
    من یک هموطن هستم دوستان میتونید رو کمک من حساب کنید.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    ممنون میلاد جان. پس الان خودشون بگن وثیقه نمیخواد 10 روز دیگه نمیگن الان وثیقه هم بیارید؟!
    برای کسایی که توییشن ندارن دانشگاه نامه ی توییشن میده؟
    نه اگه همون موقع نگند دیگه نمیخوان. سوال دومت رو متوجه نشدم، ولی اینها هیچ کار غیر قانونی انجام نمیدند!

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_o نمایش پست ها
    دوستان بانک به من گفته باید برای گرفتن شهریه صورت حساب دانشگاه و همینطور گواهی اشتغال به تحصیل رو به تائید دفتر حفاظت منافع برسونی بعد پست کنی ایران. سوال من اینه که چطوری میشه اینکارو کرد؟ یعنی حتما باید حتما خودمون بریم واشنگتن؟ اینجوری که یه 400 باکسی باید پول خرج کنیم!!! اگه راه دیگه ای برای اینکار هست لطفا راهنمایی کنید
    فکر نمی کنم نیازی باشه برید واشنگتون، میتونید پست کنید مدرک رو برای تایید. سوالتون رو در انجمن دانشجویان ایرانی مقیم آمریکا http://www.facebook.com/groups/ISUSA/ مطرح کنید حتما بچه ها اطلاع دارند. ما چون خودمون به واشینگتون نزدیک هستیم حضوری میریم معمولا.

Junior Member

سلام
    نه لازم نیست خودتون برید. همانطوز که گفتندو نامه را پست کنید برید تو سایت دفتر حفاظت از منافع ایران.

Junior Member

دوستان کسی میدونه برای ترم بهار کی میشه تو سایت نشا ثبت نام کرد؟ چون الان که میرم میگه شما از ظرفیت خودتون استفاده کردید؟

سلام
    به دانشجوهای مقطع لیسانس هم ارز دانشجویی میدن؟؟

ApplyAbroad Superstar

سلام بر دوستان عزیزم
    یه سوال فوری دارم من مدارکمو تو سپتامبر۲۰۱۲ تو سایت نشاع آپلود کردم البته با ادمیژن دانشگاهم خلاصه وقتی‌ اومدم اینجا دانشگاهمو عوض کردم و ادمیژن دانشگاه جدیدم رو آپلود نکردم البته حدود ۴۵۰۰ دلار گرفتم اما ۱۵۰۰ دلار الان تو ضمانت بانک , حالا مدارکمو فرستادم سفارت با گواهی دانشجویی اما سفارت واسه اکثر دوستانم رو برگردوند اما واسه من رو ارسال نکرد حالا هرچی‌ تماس میگیرم جواب نمیدان
    به نظر شما باید تو سایت نشا مدارک ادمیژن همین دانشگاه رو ارسال کنم یعنی‌ ویرایش کنم , ممنون از همه دوستان