نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 458 از 1150 نخستنخست ... 358408448449450451452453454455456457458459460461462463464465466467468508558958 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,571 تا 4,580 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

ApplyAbroad Editor
    amirmousavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

واسه آپلود کردن نامه پذیرش باید تمام صفحاتش رو بصورت JPEG آماده کنیم ؟ آخه نامه پذیرش من 5 صفحست (صفحه تبریک- اطلاعات-شهریه و هزینه زندگی-و چیزای دیگه)
    ویزای کانادا کافیه یا باید study permit هم آپلود کنیم ؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member

سلام ،
    ببخشید بچه ها یه سوال دارم ممنون میشم اگه باز هم بهم کمک کنید.
    بانک تجارت به من گفته باید اصل نامه پذیرشم رو ببرم با تایید وزارت امور خارجه.
    همه ی بانک ها این تاییدیه رو میخوان؟ کسی این کار و کرده؟ لطف میکنید اگر کسی اطلاعاتی مثل آدرس و قسمتی که توی وزارت باید بریم و اینکه چیزی غیر از نامه پذیرش باید ببریم یا نه رو بهم بده.

Junior Member

سلام، یه سوال
    بانک ها باید به نرخ اتاق مبادلات ارز دانشجویی بدن؟ یا مالیات هم میگیرند؟
    آخه من دیروز زنگ زدم بانک سامان گفت 2500تومن در حالی که نرخ ارز مبادله ای 2460 بود. که همین اختلاف توی 6000 دلار میشه 240000تومن!!!
    فردا دارم میرم بانک ببینم دقیقا چقد حساب می کنه.

Member
    رشته و دانشگاه
    9212

سلام دوستان. من شرایط مربوط به دریافت ارز دانشجویی و سوالات متداول رو خوندم ولی هنوز یه سوال دارم خوشحال میشم دوستان با تجربه راهنمایی کنند.
    بنده برای دوره فوق از دانشگاه وسترن پذیرش دارم و طبق قوانین دانشکده الزاما باید 3 ترم در سال ثبت نام کنی و هر 3 ترم شهریه کامل پرداخت کنی و مهمتر اینکه شروع ثبت نام من از ترم تابستان (May 2013) خواهد بود. از طرفی خوندم که وزارت علوم برای 2 ترم در سال معرفی نامه به بانک برای شهریه میده. حال من چطور باید عمل کنم که بتونم همون ارز شهریه سالی 15,0000$ رو از بانک بگیرم. ممنون

Senior Member Ghahraman2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EMU FINANCE

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmousavi نمایش پست ها
    واسه آپلود کردن نامه پذیرش باید تمام صفحاتش رو بصورت JPEG آماده کنیم ؟ آخه نامه پذیرش من 5 صفحست (صفحه تبریک- اطلاعات-شهریه و هزینه زندگی-و چیزای دیگه)
    ویزای کانادا کافیه یا باید study permit هم آپلود کنیم ؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    نه همش لازم نیست و باید و فقط همون اطلاعات و تبریک که نشون میده شما اونجا اکسپت شدی لازم هست که با فتوشاپ بیارش کنار هم و حجم اش را هم پایین بیار
    من یک هموطن هستم دوستان میتونید رو کمک من حساب کنید.

رشته و دانشگاه
    EMU FINANCE

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan64 نمایش پست ها
    سلام ،
    ببخشید بچه ها یه سوال دارم ممنون میشم اگه باز هم بهم کمک کنید.
    بانک تجارت به من گفته باید اصل نامه پذیرشم رو ببرم با تایید وزارت امور خارجه.
    همه ی بانک ها این تاییدیه رو میخوان؟ کسی این کار و کرده؟ لطف میکنید اگر کسی اطلاعاتی مثل آدرس و قسمتی که توی وزارت باید بریم و اینکه چیزی غیر از نامه پذیرش باید ببریم یا نه رو بهم بده.
    داره سر میدونه شما رو دوست من جز قانون نیست

رشته و دانشگاه
    EMU FINANCE

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed2005 نمایش پست ها
    سلام، یه سوال
    بانک ها باید به نرخ اتاق مبادلات ارز دانشجویی بدن؟ یا مالیات هم میگیرند؟
    آخه من دیروز زنگ زدم بانک سامان گفت 2500تومن در حالی که نرخ ارز مبادله ای 2460 بود. که همین اختلاف توی 6000 دلار میشه 240000تومن!!!
    فردا دارم میرم بانک ببینم دقیقا چقد حساب می کنه.
    قانون میگه نرخ ارز مبادلاتی + 1 درصد کارمزد ولی از خودم نگرفت بانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MJahan نمایش پست ها
    سلام دوستان. من شرایط مربوط به دریافت ارز دانشجویی و سوالات متداول رو خوندم ولی هنوز یه سوال دارم خوشحال میشم دوستان با تجربه راهنمایی کنند.
    بنده برای دوره فوق از دانشگاه وسترن پذیرش دارم و طبق قوانین دانشکده الزاما باید 3 ترم در سال ثبت نام کنی و هر 3 ترم شهریه کامل پرداخت کنی و مهمتر اینکه شروع ثبت نام من از ترم تابستان (May 2013) خواهد بود. از طرفی خوندم که وزارت علوم برای 2 ترم در سال معرفی نامه به بانک برای شهریه میده. حال من چطور باید عمل کنم که بتونم همون ارز شهریه سالی 15,0000$ رو از بانک بگیرم. ممنون
    الان جدبدا دارن به غیر از هزینه زندگی, برای شهریه هم ارز میدهند و شما باید برگه پرداخت شهریه ات را که سفارت اونجا هم تاییدش کرده رو ارایه بدی و ارز بگیری

ApplyAbroad Editor
    amirmousavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

این که سایت نشا گفته : "یک بازه زمانی قید خواهد شد که معرف آن است که شما در آن بازه زمانی مشغول به تحصیل هستید و برای آن بازه قید شده؛ می توانید ارز دریافت کنید. حداکثر زمان بازه در حال حاضر برای شما ۱۳۹۱/۱۲/۱۰ می باشد "
    این یعنی من که میخوام واسه ترم May برم از الان میتونم واسه ارز اقدام کنم ؟چون ترم اول حساب میشم و هنوز مشغول به تحصیل نشدم.

Member
    رشته و دانشگاه
    LUT - Lappeenranta - Finland

با سلام. دوستان من نامه و پول ارز ترم پاییزم(بازه ی 1.6.91 تا 30.11.91) رو چند ماه پیش گرفتم. چند وقت پیش خواستم برم واسه نامه ترم بهار تو سایت نشا درخواست بدم که گفت: "قسمت درخواست نامه برای ترم بهار از اول اسفند باز میشه". ولی دیروز بچه ها خبر دادن که سایت واسه درخواست نامه باز شده. اما من که رفتم نامم رو آپلود کنم به این جمله برخوردم:"یک بازه زمانی قید خواهد شد که معرف آن است که شما در آن بازه زمانی مشغول به تحصیل هستید و برای آن بازه قید شده می توانید ارز دریافت کنید. حداکثر زمان بازه در حال حاضر برای شما ۱۳۹۱/۱۲/۱۰ می باشد." الان من به شک افتادم که سایت واقعا واسه ترم بهار باز شده یا یه فرصت دوبارست واسه بچه هایی که ارز ترم پاییز رو نگرفتن؟ چون با این حساب منی که ارزم رو واسه تا آخر بهمن گرفتم، فقط واسه 10 روز(1 تا 10 اسفند) تو نامم مینویسن که بانک بهم ارز بده؟!
    لطفا اگه اطلاعی دارین جواب بدین. ضمنا ممنون میشم بچه هایی که ایران هستند اگه گذرشون حضوری یا تلفنی به وزارت علوم (بخش ارز)
    افتاد، در این مورد هم یه سوالی بپرسن. ممنون.
    دوستان من نمی تونم مدام به همه تاپیکا سر بزنم، پس اگه مشخصا از من سوالی داشتین یا جایی جواب سوالی رو دادم و خواستین بحث رو ادامه بدین، تو همون فروم بپرسین، ولی لطفا لینک صفحه رو برام پیغام خصوصی کنید تا بدونم کجا باهام کار دارند. ممنون.

Junior Member

سلام دوستان
    اگر دوستی پذیرش از کانادا داره و اخیرا ارز دریافت کرده و مراحل و مدارکش رو میدونه ممنون میشم که پ خ برام بزاره.
    من نامه ارز همسرم رو از شرکت پرسپولیس گرفتم و میخوام برای بانک اقدام کنم. میگن اصل نامه پذیرش و اشتغال به تحصیل که به تاکید وزارت خارجه رسیده باشه لازمه!!!! چنین چیزی صحت داره؟ ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.