نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 461 از 1150 نخستنخست ... 361411451452453454455456457458459460461462463464465466467468469470471511561961 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,601 تا 4,610 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

من امروز مدارکمو دادم به بانک سامان و نامه پذیرش ام هم تائید شده نبود. و قرار شد هر وقت ارز رسد بهم خبر بدن
    نقل قول نوشته اصلی توسط fghd نمایش پست ها
    سلام
    منم شرایطم مثل شماست و بانک سامان به منم همینو گفت. در صورتی که وزارت خارجه پذیرش رو تائید نمی کنه. ولی با همین شرایط هقته پیش یکی از دوستانم ارز گرفت. من امروز چند تا بانک دیگه هم سر می زنم و اگه به نتیجه رسیدم میامو می گم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    CTH

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_badkonaki نمایش پست ها
    سلام
    دوستان برای من درخواست نامه ارز جدید تو سایت نشا باز شده !
    اما یه جمله عجیبی توش هست !

کاربر گرامي شما نامه هاي زیر را دریافت کرده اید
    ۱ نامه معرفي به بانک براي بازه زماني ۱۳۹۱/۰۶/۱ تا ۱۳۹۱/۱۱/۳۰

کاربر گرامي در نامه بانکی که به شما تعلق خواهد گرفت، یک بازه زمانی قید خواهد شد که معرف آن است که شما در آن بازه زمانی مشغول به تحصیل هستید و برای آن بازه قید شده؛ می توانید ارز دریافت کنید. حداکثر زمان بازه در حال حاضر برای شما ۱۳۹۱/۱۲/۱۰ می باشد

کسی میدونه منظور از جمله قرمز رنگ چیه ؟

منم دقیقا به همین مشکل برخورد کردم، تو نامه اشتغال به تحصیل من نوشته که این ترم تحصیلی‌ تا June طول می‌کشه، حالا اگه من با این نامه اشتغال به تحصیل تو سایت ثبت نام کنم بهم فقط تا تاریخ 10.12.1391 (یعنی‌ فقط واسه ۱ ماه) ارز میدن ؟ یه همفکری بکنید خواهشا !

کسی‌ شماره تماس از این نشا نداره که باهاشون تماس بگیریم از خودشون بپرسیم ماجرا چیه ؟ جواب ایمیل رو که نمیدن !!!

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

فک کنم اشتباه نوشته باشن چون خیلی بی معنیه
    نگران نباش

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    CTH

نگران نباش

فکر نمیکنم اشتباه کنن رضا جان، این شماره تماسشونه 02188832095 ، ولی‌ من هرچی‌ زنگ میزنم جواب نمیدن، فکر می‌کنم بهترین راه این باشه که تماس بگیریم از خودشون بپرسیم، شما هم اگه امکان تماس گرفتن باهاشون رو دارید حتما این کار رو بکنید و از خودشون سوال کنید که ماجرا به چه صورتیه، من هم اگه جوابی‌ گرفتم همینجا اعلام می‌کنم

Junior Member

نگران نباش
    یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید! من از آلمان برای دکترا پذیرش گرفتم، یعنی استاد راهنمام برام نامه فرستاده که می تونم توی دانشگاه ثبت نام کنم. من فروردین باید برم آلمان و دانشگاه ثبت نام کنم. آیا وزارت علوم و سایت نشا، این نامه استادم رو به عنوان نامه «پذیرش قطعی» تلقی می کنن یا نه؟

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash60 نمایش پست ها
    یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید! من از آلمان برای دکترا پذیرش گرفتم، یعنی استاد راهنمام برام نامه فرستاده که می تونم توی دانشگاه ثبت نام کنم. من فروردین باید برم آلمان و دانشگاه ثبت نام کنم. آیا وزارت علوم و سایت نشا، این نامه استادم رو به عنوان نامه «پذیرش قطعی» تلقی می کنن یا نه؟
    نامه استاد که رسمی نیست ! نیاز به نامه رسمی دانشگاه دارید برای وزارت علوم

دوستان من نامه معرفی به بانکی که برای ترم بهار 2013 دریافت کردم، فقط دوماهه هست. یعنی فقط شامل بهمن و اسفند! در حالی که ترم بهار از بهمن هست تا آخر اردیبهشت. میخواستم ببینم که چکار باید بکنم؟ کسی نظری نداره؟ کسی همچین موردی برخورد نکرده؟

Senior Member Ghahraman2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EMU FINANCE

نقل قول نوشته اصلی توسط reza-fr نمایش پست ها
    منم دقیقا به همین مشکل برخورد کردم، تو نامه اشتغال به تحصیل من نوشته که این ترم تحصیلی‌ تا June طول می‌کشه، حالا اگه من با این نامه اشتغال به تحصیل تو سایت ثبت نام کنم بهم فقط تا تاریخ 10.12.1391 (یعنی‌ فقط واسه ۱ ماه) ارز میدن ؟ یه همفکری بکنید خواهشا !

کسی‌ شماره تماس از این نشا نداره که باهاشون تماس بگیریم از خودشون بپرسیم ماجرا چیه ؟ جواب ایمیل رو که نمیدن !!!
    نقل قول نوشته اصلی توسط fmohaghegh نمایش پست ها
    دوستان من نامه معرفی به بانکی که برای ترم بهار 2013 دریافت کردم، فقط دوماهه هست. یعنی فقط شامل بهمن و اسفند! در حالی که ترم بهار از بهمن هست تا آخر اردیبهشت. میخواستم ببینم که چکار باید بکنم؟ کسی نظری نداره؟ کسی همچین موردی برخورد نکرده؟
    بارها گفتم بازم میگم اگر برای ترم دیگه میخواهید ثبتنام کنید و ارز بگیرید صبر کنید هنوز دارم برای همین ترم رو میدهند باید صبر کنید تا اسفتد یا فروردین و اگر الان ثبتنام کنید جز این ترم حساب میشه
    من یک هموطن هستم دوستان میتونید رو کمک من حساب کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghahraman2012 نمایش پست ها
    بارها گفتم بازم میگم اگر برای ترم دیگه میخواهید ثبتنام کنید و ارز بگیرید صبر کنید هنوز دارم برای همین ترم رو میدهند باید صبر کنید تا اسفتد یا فروردین و اگر الان ثبتنام کنید جز این ترم حساب میشه
    من الان نامه ام رو گرفتم. خوب حالا تکلیف من چیه؟ آیا باید صبر کنم تا اسفند و بعد دوباره درخواست بدم؟ یا دیگه آب از سرم گذشته و باید به همین دو ماه راضی باشم؟ یک سوال دیگه هم مطرح میشه که آیا دو بار باید برای یک ترم از سفارت تاییدیه بگیرم یا کلا یک بار کافیه؟ خیلی ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط has نمایش پست ها
    DHL ظاهرأ نمی شه چون می خوره به کلیرنس. بقیه چکار می کنند در این مواقع؟

کسی اخیرأ از پست USPS از آمریکا به ایران برای ارسال مدارک استفاده کرده؟ سپاسگزار خواهم بود اگر تجربه خود رو به اشتراک بزارید.