نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 5 از 1150 نخستنخست 123456789101112131415551055051005 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

Junior Member bios2bb آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    FH Aachen, Engineering Informatics

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی- سوالات، اخبار و تجربیات شما

دوستان این ماجرا که میگن کسایی که ارز دانشجویی میگیرن، نمیتونن همزمان ارز مسافرتی هم دریافت کنن، کجا ثبت شده؟! زنگ زدم بانک سامان تایید کردن ولی از لحن طرف و سوالاتی که پرسید، متوجه شدم سیاه بازیه!!! چطوری میشه پیگیری کرد؟
    هر بنده اي از بندگانم به جاي پناه بردن به ديگري با نيت خالص به من پناه آورد، از کارش چاره جويي مي کنم، گر چه همه آسمانها و زمين و هر چه در آن است عليه او توطئه کنند!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bios2bb نمایش پست ها
    دوستان این ماجرا که میگن کسایی که ارز دانشجویی میگیرن، نمیتونن همزمان ارز مسافرتی هم دریافت کنن، کجا ثبت شده؟! زنگ زدم بانک سامان تایید کردن ولی از لحن طرف و سوالاتی که پرسید، متوجه شدم سیاه بازیه!!! چطوری میشه پیگیری کرد؟
    با سلام

من از یه آشنا تو بانک ملی پرسیدم که میشه هم ارز دانشجویی و ارز مسافرتی رو گرفت ؟ گفت اینا هیچ ربطی بهم ندارن و می تونی بگیری .

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aysan_a نمایش پست ها
    دوستان ینی راهی نیست که ماهایی که ویزا نداریم بتونیم نشا ثبت نام کنیم؟آخه وقتی داره برای 30 تیر وقت میده شاید تا اونموقع ویزا برسه دستمون
    ثبت نام که کلا احتیاج به ویزا نداره. اما در مورد وقت گرفتن، وقت میتونید بگیرید ولی تائید نمیشه. چون الان دیگه مدارکتون از طریق اینترنت بررسی میشه و نامه تون صادر میشه. بعد شما میرین نامه رو میگیرین. برای همین بهتره بیخودی وقت نگیرید.

Junior Member

من 9 خرداد درخواستمو ثبت کردم و تو قسمت وضعیت همچنان نوشته که درخواستت به اداره کارشناسی ارسال شده. مدارکمم همه درست بودن (ینی صفحه خالی آپلود نکردم) نباید تا حالا وضعیتم تغییر میکرد یا یه ایمیل یا پیامی واسم میومد که بگه درخواستت پذیرفته شده؟

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط 8654039 نمایش پست ها
    من 9 خرداد درخواستمو ثبت کردم و تو قسمت وضعیت همچنان نوشته که درخواستت به اداره کارشناسی ارسال شده. مدارکمم همه درست بودن (ینی صفحه خالی آپلود نکردم) نباید تا حالا وضعیتم تغییر میکرد یا یه ایمیل یا پیامی واسم میومد که بگه درخواستت پذیرفته شده؟
    من از بچه ها اینطور شنیدم که چند روز مونده به تاریخ درخواست شده جواب میدن. اگر برای 9 تیر وقت گرفته بودین هنوز دیر نشده و وقت هست. نگران نباشید. اگر هم فکر میکنید دیره یه پیگیری بکنید ببینید چی میشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam1986 نمایش پست ها
    سلام.
    از بچه هایی که اخیرا اقدام واسه ارز دانشج.یی کردن، کسی هست که بهش ارز ندن؟؟؟؟؟( مهمه برام لطفا جواب بدین) میخوام بدونم این مشکل ارز کلا حل شده یا نه؟ نیاز به پارتی داره :دی
    من هنوز واسه مصاحبه ویزا نرفتم پس هنوز تو سایت نشا ثبت نام نکردم... و شاید اواخر شهریور ویزام بیاد به امید خدا... یعنی تا اون موقع ثبت نام نکنم ...پس نمیدونم کی ثبت نام کنم و آیا برام وقت میرسه که قبل رفتن ارز دانشجویی ببرم با خودم یا نه؟
    مرسی
    اگه ترم اولی هستین، شما همون پارتی رو مدنظر قرار بدین، ولی اگه گواهی اشتغال به تحصیل دارین، سامان و پاسارگاد میدن.

Junior Member bios2bb آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    FH Aachen, Engineering Informatics

نقل قول نوشته اصلی توسط amjadkotbi نمایش پست ها
    با سلام

من از یه آشنا تو بانک ملی پرسیدم که میشه هم ارز دانشجویی و ارز مسافرتی رو گرفت ؟ گفت اینا هیچ ربطی بهم ندارن و می تونی بگیری .
    یعنی مثلا ارز دانشجویی رو از بانک سامان بگیرم، مسافرتی رو از ملی؟
    هر بنده اي از بندگانم به جاي پناه بردن به ديگري با نيت خالص به من پناه آورد، از کارش چاره جويي مي کنم، گر چه همه آسمانها و زمين و هر چه در آن است عليه او توطئه کنند!

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hojjat007 نمایش پست ها
    اگه ترم اولی هستین، شما همون پارتی رو مدنظر قرار بدین، ولی اگه گواهی اشتغال به تحصیل دارین، سامان و پاسارگاد میدن.
    با احترام، مثال های خیلی خیلی زیادی میشناسم که بدون پارتی ارز دانشجویی حتی برای اولین بار دریافت کردن. داشتن رابطه همیشه خوبه، اما لازم نیست حتما کسی رو داشته باشید.
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

نقل قول نوشته اصلی توسط bios2bb نمایش پست ها
    یعنی مثلا ارز دانشجویی رو از بانک سامان بگیرم، مسافرتی رو از ملی؟

سلام من پارسال دسامبراز بانک ملی ارز دانشجویی گرفتم آخرش صفحه ی آخر پاسپورت من و شوهرم و پسرم رو نگاه کردن و ارز مسافرتی که گرفته بودیم از مقدار ارز دانشجویی که می خواستن بدن کم کردن البته قوانین ممکنه تغییر کنه ولی اگه اول ارز دانشجویی بگیرید در صورتی که تو صفحه ی آخر پاسپورتتون ننویسن می تونید ارز دانشجویی بگیرید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد نمایش پست ها
    منظورتون از این سوال چیه؟ میشه یک باز دیگه کامل توضیح بدید؟ شما نوشتین قبل از رفتن، اما تاریخ رفتنتون رو مشخص نکردید!
    من برای اول سپتامبر پذیرش دارم اما فکر نمیکنم زودتر از اواخر سپتامبر ویزا به دستم برسه و مجبورم اکتبر یا حتی نوامبر برم. منظورم اینه که وقتی که ویزا به دستم میرسه و توی نشا درخواست نامه میکنم ترم اولم شروع شده و سوالم اینه که ممکنه وزارت علوم به خاطر این که ترم شروع شده نامه‌ی پذیرش رو قبول نکنه و از من اشتغال به تحصیل بخواد؟
    ممنون از توجهتون