نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 504 از 1150 نخستنخست ... 44044544944954964974984995005015025035045055065075085095105115125135145546041004 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,031 تا 5,040 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

Member Perl آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, TU Munich

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

با سلام.

یک نفر لطف کنه به من بگه که ارز دانشجویی برای دانشجوهای غیر بورسیه با چه نرخی داده میشه؟ من میخوام برم آلمان. آلمان شهریه نداره، بورس هم نداره. در ماه حدود ۷۰۰ یورو نیاز دارم. میتونم راحت با ارز دانشجویی نیازم رو برطرف کنم یا نه؟

با تشکر.

Senior Member Ghahraman2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EMU FINANCE

نقل قول نوشته اصلی توسط Perl نمایش پست ها
    با سلام.

یک نفر لطف کنه به من بگه که ارز دانشجویی برای دانشجوهای غیر بورسیه با چه نرخی داده میشه؟ من میخوام برم آلمان. آلمان شهریه نداره، بورس هم نداره. در ماه حدود ۷۰۰ یورو نیاز دارم. میتونم راحت با ارز دانشجویی نیازم رو برطرف کنم یا نه؟

با تشکر.
    6000تا برای خرج زندگی بهت میدهند یرای هر ترم و شهریه دانشگاه ات هم هرچقدر داده باشی و به نرخ مبادله ایی که اطراف2550 تومان میچرخه
    موفق باشی
    من یک هموطن هستم دوستان میتونید رو کمک من حساب کنید.

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط dsa نمایش پست ها
    سلام

در نشا نوشته: در روز مراجعه براي دریافت نامه بانک و یا سایر خدمات به همراه داشتناصل گواهی اشتغال به تحصیل تایید شده نمایندگی ایران در کشور محل تحصیلالزامیست

یعنی برای موسسه که نامه بانک رو می خواهیم ازش بگیریم باید گواهی تایید شده هم نشون بدیم علاوه بر کارت شناسایی؟! من گواهی اشتغال به تحصیل آپلود کردم و وقت گرفتم ولی به تایید سفارت نرسوندم، در خواست من رد میشه یعنی؟ هیچ جای ویرایش فایل هم پیدا نکردم که تو این مدت بفرستم و بعد ویرایش کنم اسکن نامه رو.
    درخواست نامه باک تون رو تایید کردن !؟
    عجیبه چون اصولا گواهی ای که به تایید نرسیده باشه رو بهش وقت بانک نمیدن

من ترم اولی هستم اگر نامه در خواست بانک برای گرفتن هزینه زندگی رو بگیرم و برم شهریه رو بدم، چه جوری دوباره برای گرفتن شهریه نامه بانک و بگیرم؟

Senior Member Ghahraman2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EMU FINANCE

نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezo0o نمایش پست ها
    من ترم اولی هستم اگر نامه در خواست بانک برای گرفتن هزینه زندگی رو بگیرم و برم شهریه رو بدم، چه جوری دوباره برای گرفتن شهریه نامه بانک و بگیرم؟
    درود بر شما
    وقتی شهریه را دادی یه برگه میگیری از دانشگاه ات که نشان میده چقدر شهریه دادی و سپس همراه با برگه اشتغال به تحصیلت میدی سفارت ایران در اونجا تایید میکنه و میفرستی ایران و میرن میگیرن و وقتی داری از بانک ارز زندگی و میگیری بهشون میگی که تا قبل از تاریخ انقضای نامه نشا برگه پرداخت شهریه را هم ارایه میدهم تا ارز شهریه را هم بگیرم
    موفق باشی
    من یک هموطن هستم دوستان میتونید رو کمک من حساب کنید.

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

دوستان سلام،
    وزارت امور خارجه تو برخی از شهرستان ها نمایندگی داره که بعضی از کار ها رو انجام میده. مثلا خودم مدارک تحصیلی و ... رو که داده بودم دارالترجمه، بردم اونجا و مهر تایید وزارت امور خارجه هم خورد رو مدارکم.
    حالا سوالم اینه که آیا میشه گواهی اشتغال به تحصیل و نامه شهریه رو هم برد به این جور نمایندگی ها؟ کسی تجربه ای در این زمینه داره؟

بعد از اتمام تعطیلات، من به این نمایندگی زنگ میزنم و ازشون میپرسم و نتیجه رو اینجا گزارش می کنم.
    از دوستانی که میرن وزارت خانه، تقاضا دارم اونجا هم سوال کنن.
    اگه امکان پذیر باشه، خیلی از سفر های غیر ضروری به تهران حذف میشه و خانواده هامون میتونن با یک سفر درون استانی، کار ها رو راحت تر انجام بدن.
    با تشکر

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

سلام

اتفاقا منم همین سوال دارم،راستی این نمایندگی ها عید باز نیستند؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezo0o نمایش پست ها
    من هم ترم اولی هستم نامه را گرفتم ولی به بانک مراجعه نکردم از بعضی ها شنیده ام که برای بانک ضمانت می گذارید که نامه شهریه را خواهید آورد و آنها نیز به شما پول را پرداخت می کنند زیاد مطمئن نیستم باید خودم به بانک مراجعه کنم قبل عید رفتم گفتند دیگه نمی دهیم تا بعد از عید مشخص بشود که بانک تجارت مسئول پرداخت است یا نه!
    البته اگر پست های قبلی را خواند باشید دوستان ذکر کرده اند که بسیاری از شعبه ها سلیقه ای برخورد می کنند

سلام. من تا جایی که فهمیدم هزینه زندگی و هزینه شهریه رو به دلار می دن. اگر بورس کامل هزینه شهریه و هزینه زندگی باشم نمی تونم ارز با نرخ دولتی بگیرم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid.chem نمایش پست ها
    دوستان سلام،
    وزارت امور خارجه تو برخی از شهرستان ها نمایندگی داره که بعضی از کار ها رو انجام میده. مثلا خودم مدارک تحصیلی و ... رو که داده بودم دارالترجمه، بردم اونجا و مهر تایید وزارت امور خارجه هم خورد رو مدارکم.
    حالا سوالم اینه که آیا میشه گواهی اشتغال به تحصیل و نامه شهریه رو هم برد به این جور نمایندگی ها؟ کسی تجربه ای در این زمینه داره؟

بعد از اتمام تعطیلات، من به این نمایندگی زنگ میزنم و ازشون میپرسم و نتیجه رو اینجا گزارش می کنم.
    از دوستانی که میرن وزارت خانه، تقاضا دارم اونجا هم سوال کنن.
    اگه امکان پذیر باشه، خیلی از سفر های غیر ضروری به تهران حذف میشه و خانواده هامون میتونن با یک سفر درون استانی، کار ها رو راحت تر انجام بدن.
    با تشکر
    سلام
    بله میشه دوستان
    من مدارکم رو در دفتر مشهد تایید کردم
    حدود 5 روز فکر کنم طول کشیده چون از تهران باید استعلام می کردن
    موفق باشید