نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 51 از 1150 نخستنخست ... 4142434445464748495051525354555657585960611011515511051 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی

نقل قول نوشته اصلی توسط imehrdad2012 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من هنوز فارغ التحصیل نشدم و از طرفی هم نظام وظیفه دارم! با اینکه ویزای آمریکا رو دارم اما می خواستم بدونم که می تونم برای گرفتن ارز اقدام کنم؟ به جای اون فایلی که گفته برای نظام وظیفه آپلود کنید چی باید آپلود کنم؟
    تا زمانی که وضعیت نظام وظیفه اتون مشخص نباشه نمیتونید نامه ارز دانشجویی رو بگیرید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    در قسمت "وظایف شما" هم باید این نامه رو آپلود کنید. انجام دادید؟
    خیر! الان انجام میدم پس نامه همین نامس نامه ی دیگه ای در کار نیست چون بعد از گذاشتن وثیقه نظام وظیفه یک نامه فقط میده به وزارت علوم حرف از نامه ی دیگه ای نیست؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط alish4039 نمایش پست ها
    خیر! الان انجام میدم پس نامه همین نامس نامه ی دیگه ای در کار نیست چون بعد از گذاشتن وثیقه نظام وظیفه یک نامه فقط میده به وزارت علوم حرف از نامه ی دیگه ای نیست؟
    بله درسته. بعد از آپلود نامه بهتره اگه وقت میکنید حضوری هم به وزارت مراجعه کنید تا کارتون سریع تر راه بی افته.

دوستان اونطور که من سایت رو خوندم امکان نداره بدون داشتن ویزا توی سایت ثبت نام کرد نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara_123 نمایش پست ها
    دوستان اونطور که من سایت رو خوندم امکان نداره بدون داشتن ویزا توی سایت ثبت نام کرد نه؟
    ثبت نام میکنید، اما درخواست نامه بدون آپلود عکس ویزا حتما رد خواهد شد. پس صبر کنید که ویزاتون بیاد!
    اینکه عکس دیگری به غیر از عکس ویزا بفرستید و ... اینها اشتباه هستند و این مورد رو حتمی دقت کنید که کلیه عکسهای مدارک بررسی میشن!
    چشات آرامشی داره که تو چشمای هیچکی نیست
    میدونم که توی قلبت به جز من جای هیچکی نیست
    چشات آرامشی داره که دورم میکنه از غم
    یه احساسی بهم میگه دارم عاشق میشم کم کم

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Bsc نمایش پست ها
    ثبت نام میکنید، اما درخواست نامه بدون آپلود عکس ویزا حتما رد خواهد شد. پس صبر کنید که ویزاتون بیاد!
    اینکه عکس دیگری به غیر از عکس ویزا بفرستید و ... اینها اشتباه هستند و این مورد رو حتمی دقت کنید که کلیه عکسهای مدارک بررسی میشن!
    بله حرف ایشون کاملا درسته. من تجربه خودم را می گم چون می بینم خیلی سوال میشه.
    ببینید موقع ثبت نام تو سایت نشا هم از شما ویزا می خواد اما اونجا اگر یک صفحه خالی ارسال کنید بعیده مشکلی پیش بیاد. من خودم تو سایت که خواستم ثبت نام کنم هنوز ویزا نداشتم. به خاطر همین هم به جای ویزا یک صفحه خالی از پاسپورتم را فرستادم به خیال اینکه بعدا می رم و فایل ها را ویرایش می کنم. بلافاصله بعد از ثبت نام هم چک کردم دیدم امکان ویرایش فایل ها برام وجود داشت. چند وقت بعدش که دوباره به سایت سر زدم دیدم امکان ویرایش دیگه وجود نداره. در نتیجه هیچ وقت نشد من ویزا را در صفحه ثبت نام سایت آپلود کنم. اما موقع درخواست نامه به بانک ویزا را داشتم. موقع درخواست دوباره ازتون می خواد که ویزا را آپلود کنید. اونجا ویزا را فرستادم و رفت واسه کارشناسی و نتیجه کارشناسی اش هم اومد که برو نامه ات را بگیر. بنابراین نتیجه می گیریم که اگر موقع ثبت نام در سایت نشا ویزا ندارید مشکلی به وجود نمیاد اما موقع نامه گرفتن حتما باید ویزاتون اومده باشه.

Senior Member

یک سوال!
    ما وقتی می ریم به موسسه نامه مون را بگیریم به جز کارت شناسایی، نامه پذیرش، و اون فیش واریز 20 هزار تومان چیز دیگه ای که لازم نیست با خودمون ببیریم؟ مثل I20 یا پاسپورت و این جور چیزا؟ آخه تو سایت نشا نوشته باید گواهی اشتغال به تحصیل ببریم. ما که ترم اولی هستیم و این نامه را نداریم آیا نامه پذیرش کفایت می کنه؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط nt نمایش پست ها
    یک سوال!
    ما وقتی می ریم به موسسه نامه مون را بگیریم به جز کارت شناسایی، نامه پذیرش، و اون فیش واریز 20 هزار تومان چیز دیگه ای که لازم نیست با خودمون ببیریم؟ مثل I20 یا پاسپورت و این جور چیزا؟ آخه تو سایت نشا نوشته باید گواهی اشتغال به تحصیل ببریم. ما که ترم اولی هستیم و این نامه را نداریم آیا نامه پذیرش کفایت می کنه؟ ممنون
    این فیش 20 هزار تومنی چیه؟ میشه یکم توضیح بدین که مثلا به چه حسابی تو کدوم بانک باید واریز کنیم؟ آخه من میخوام جمعه برم نامه رو بگیرم باید قبلش پول رو بریزم...

نقل قول نوشته اصلی توسط میبینمت نمایش پست ها
    این فیش 20 هزار تومنی چیه؟ میشه یکم توضیح بدین که مثلا به چه حسابی تو کدوم بانک باید واریز کنیم؟ آخه من میخوام جمعه برم نامه رو بگیرم باید قبلش پول رو بریزم...
    خودم پیدا کردم!!!

بنا بر دستورالعمل ابلاغ شده به این اداره، متقاضيان محترم بايستي مبلغ 20 هزار تومان به شماره حساب 360583058 و با شماره شبا IR260180000000000360583058 متعلق به كانون مؤسسات و شركتهاي اعزام دانشجو نزد بانك تجارت شعبه هرمزان (کد 3380) ، واريز و هنگام مراجعه براي دريافت نامه به همراه داشته باشد.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط nt نمایش پست ها
    یک سوال!
    فقط کارت شناسایی و فیش رو ازتون میخوان. نیازی به نامه پذیرش نیست. گواهی اشتغال به تحصیل و موارد دیگه رو باید هنگام مراجعه به بانک ارائه کنید.