نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 52 از 1150 نخستنخست ... 24243444546474849505152535455565758596061621021525521052 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی

نقل قول نوشته اصلی توسط nt نمایش پست ها
    بله حرف ایشون کاملا درسته. من تجربه خودم را می گم چون می بینم خیلی سوال میشه.
    ببینید موقع ثبت نام تو سایت نشا هم از شما ویزا می خواد اما اونجا اگر یک صفحه خالی ارسال کنید بعیده مشکلی پیش بیاد. من خودم تو سایت که خواستم ثبت نام کنم هنوز ویزا نداشتم. به خاطر همین هم به جای ویزا یک صفحه خالی از پاسپورتم را فرستادم به خیال اینکه بعدا می رم و فایل ها را ویرایش می کنم. بلافاصله بعد از ثبت نام هم چک کردم دیدم امکان ویرایش فایل ها برام وجود داشت. چند وقت بعدش که دوباره به سایت سر زدم دیدم امکان ویرایش دیگه وجود نداره. در نتیجه هیچ وقت نشد من ویزا را در صفحه ثبت نام سایت آپلود کنم. اما موقع درخواست نامه به بانک ویزا را داشتم. موقع درخواست دوباره ازتون می خواد که ویزا را آپلود کنید. اونجا ویزا را فرستادم و رفت واسه کارشناسی و نتیجه کارشناسی اش هم اومد که برو نامه ات را بگیر. بنابراین نتیجه می گیریم که اگر موقع ثبت نام در سایت نشا ویزا ندارید مشکلی به وجود نمیاد اما موقع نامه گرفتن حتما باید ویزاتون اومده باشه.
    ممنون از توضیحات کاملتون.
    من یه سوال داشتم: برای کسی مثل من که هنوز ویزام نیومده اگه الان ثبت نام کنم چه مزیتی داره با توجه به اینکه نمیتونم الان درخواست نامه به بانک بدم؟
    تاریخ ثبت نام هر چه جلوتر باشه منو برای گرفتن نامه بانک جلو می اندازه؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط silviya نمایش پست ها
    ممنون از توضیحات کاملتون.
    من یه سوال داشتم: برای کسی مثل من که هنوز ویزام نیومده اگه الان ثبت نام کنم چه مزیتی داره با توجه به اینکه نمیتونم الان درخواست نامه به بانک بدم؟
    تاریخ ثبت نام هر چه جلوتر باشه منو برای گرفتن نامه بانک جلو می اندازه؟
    اگر تنها درخواست نامه براي ارز داريد هيچ مزيتي نداره. مي تونيد ثبت نام و ارسال درخواست نامه رو در يك روز بديد براي اولين تاريخي كه وجود داره براي دريافت نامه.
    تاريخ ثبت نام ربطي به اولويت در دريافت نامه نداره.
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

دوستان من الان باید کارت اقامتم رو اسکن کنم و تو سایت نشا آپلودش کنم یعنی؟
    ویرایش توسط yalda67 : July 17th, 2012 در ساعت 02:33 PM
    yesterday is history..tomorrow is mystery..today is a gift..that `s why it is called present..so live in present time

سلام دوستان
    من داروساز هستم ولي حالا پذيرش براي مستر science دارم .نمي دونم بايد از وزارت علوم نامه بگيرم يا وزارت بهداشت؟؟؟
    لطفا راهنمايي كنيد.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط shabnam12 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من داروساز هستم ولي حالا پذيرش براي مستر science دارم .نمي دونم بايد از وزارت علوم نامه بگيرم يا وزارت بهداشت؟؟؟
    لطفا راهنمايي كنيد.
    مستر کدوم شاخه؟
    اگر باتکنولوژی و شیمی و فیزیک و از این نوع رشته باشه که از وزارت علوم اگر هرکدوم از زیر شاخه هایی هست که مربوط به وزارت بهداشته خب وزارت بهداشت. اما قاعدتا باید وزارت علوم بگیرید.
    موفق باشید

Member ashkan_mc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آلمان

من به نشا ایمیل زدم و دیروز بهم جواب دادند که برای ترم پاییز از اواخر شهریور اوایل مهر اعلام می کنند که بریم نامه بگیریم ... خیلی دیره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan_mc نمایش پست ها
    من به نشا ایمیل زدم و دیروز بهم جواب دادند که برای ترم پاییز از اواخر شهریور اوایل مهر اعلام می کنند که بریم نامه بگیریم ... خیلی دیره
    واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ولی خیلی از بچه ها الان برای ترم پاییز نامه گرفتن.حتما شما ترم اولی نیستید درسته؟

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan_mc نمایش پست ها
    درود.
    چطور همچنین چیزی میشه من منتظر ویزا هستم و اگر ویزام رو بگیرم میتونم برای همون تاریخ 13ام نامه رو بگیرم.

Member ashkan_mc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط saragh27 نمایش پست ها
    واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ولی خیلی از بچه ها الان برای ترم پاییز نامه گرفتن.حتما شما ترم اولی نیستید درسته؟
    جداً ؟؟؟؟؟؟ نه من ترم اولی نیستم ... یعنی الان همه ترم اولی ها گرفتند ؟ آخه تو سایت چیزی اعلام نکرده ... یعنی الان کسی هست که ترم اول نباشه و نامه گرفته باشه ؟

سلام
    من از تبریز هستم.
    هفته دیگه وقت مصاحبه ویزای دانشجویی آلمان دارم
    واسه ارز دانشجویی ، بانک سامان منو گیجم کرده میگه که این ارز رو 6 ماه به 6 ماه میدیم( یعنی اگه وزارت علوم اینو دستور بده) . سوالم اینجاست که اگه این ارز رو اینجوری بده یعنی عملا باید به قیمت بازار این ارز رو تهیه کنیم. و اگه این کار رو بکنم من دیگه واسه سال دیگه پول نقد نخواهم داشت که معادل 8040 یورو رو پوشش بده به قیمت بازار که بتونم ویزام رو تمدید کنم آخه واسه آلمان اینجوریه که باید یکسال دیگه برای تمدید ویزامون 8040 یورو رو دوباره بذاریم تو بانک و بلوکه کنیم.
    حالا این ارز دانشجویی رو نمیشه مال یه سالشو یه جا گرفت؟ راهی هست؟
    کسایی که رفتن به چه شکلی ارز دانشجویی گرفتن؟ به مشکل بر نخوردن؟؟؟
    ممنونن میشم اگه کسی بتونه شفاف سازی کنه.