نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 54 از 1150 نخستنخست ... 44445464748495051525354555657585960616263641041545541054 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی

نقل قول نوشته اصلی توسط yalda67 نمایش پست ها
    دوستان عزیز یک نفر لطف میکنه سوال منو جواب بده!!!
    1) اگه من یه مقدار قابل قبول پول به حساب بانکی کشور مقصدم واریز کنم بهانه ای نمیشه واسه نشا که دیگه ارز دولتی بهم نده؟ چون فکر نمی کنم قبل رفتن برسم ارز دولتی بگیرم!!!
    2) منظور از ویزا همون کارت اقامتم هست که باید آپلود کنم؟چون تو پاسپورتم برچسب روادید نزدن فقط یک کارت بهم داد سفارت
    3) من یک بار بدون ویزا درخواست داده بودم و درخواستم رد شده حالا این تاثیر منفی نداره الان؟
    1. نشا از کجا میفهمه اینو اصلا...!؟؟!؟!؟!؟!؟!؟ مشکلی نیست.
    2. همونو اسکن کنین و همراه با نامه درخواست بدین. شما میتونین همین امشب هم درخواست بدین برای همین دو روز دیگه با اسکن همین کارتی که دارین. اینجوری پس فرد میتونین برین نامه تونو بگیرین. اگر اینکارتو دارین درخواست بدین و خودتونو معطل نکنین.
    3. نه. تاثیر نداره. نگران نباشین (اصلاح شد)
    ویرایش توسط shibaak : July 17th, 2012 در ساعت 09:56 PM

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yalda67 نمایش پست ها
    دوستان عزیز یک نفر لطف میکنه سوال منو جواب بده!!!
    1) اگه من یه مقدار قابل قبول پول به حساب بانکی کشور مقصدم واریز کنم بهانه ای نمیشه واسه نشا که دیگه ارز دولتی بهم نده؟ چون فکر نمی کنم قبل رفتن برسم ارز دولتی بگیرم!!!
    2) منظور از ویزا همون کارت اقامتم هست که باید آپلود کنم؟چون تو پاسپورتم برچسب روادید نزدن فقط یک کارت بهم داد سفارت
    3) من یک بار بدون ویزا درخواست داده بودم و درخواستم رد شده حالا این تاثیر منفی نداره الان؟
    من نفهمیدم سوال اول شما چه ربطی به ارز دانشجویی داره؟ ارز دانشجویی حق دانشجوئه. دیگه به حساب بانکی طرف نگاه نمی کنن که. گیریم طرف میلیونر بود خواست خروار پول بفرسته اون طرف. خوب بفرسته. چه ربطی دارن اینا به هم؟
    سوال دوم هم فکر کنم بشه. دیگه شما از سفارت همون کارت را دارید. قراره با همونم وارد اون کشور شید
    رد درخواست اثر منفی نداره.

Member ashkan_mc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط nt نمایش پست ها
    نه همه ترم اولی ها که نگرفتن. ولی قانونا می تونن بگیرن. یعنی نامه وزارت علوم نیست که مشکل داره. بانک ها مشکل دارن که ارز ندارن و ناز می کنن می گن به ترم اولی ها ارز نمی دیم. ولی قانونا چه ترم اولی باشی چه نباشی می تونی درخواست نامه بدی. شما به محض اینکه تایید اشتغال به تحصیلتون اومد می رید سایت نشا نزدیک ترین تاریخ ممکن را انتخاب می کنید و درخواست می دید. اگر هم الان تاریخ اعلام نکرده برای اینه که توزیع نامه ها 30 تیره. بعدش دوباره تاریخ جدید اعلام می کنن تو سایت. فرقی هم بین ترم اولی و غیر اولی نیست. خیلی هم بعیده تا مهر تاریخ ندن! یعنی اگر 13 ماه دیگه به قول دوستمون تاریخ باز می شه شما هم می تونید همون موقع درخواست بدید.
    اصلاً برای من دیگه امکان درخواست دادن در سایت وجود نداره ... میگه شما به سقف تعداد درخواست رسیدید ... من تا حالا دو بار نامه گرفتم ... یه 6 ترم بهار ماه و یه 3 ماه ترم تابستون ...

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shibaak نمایش پست ها
    1. نشا از کجا میفهمه اینو اصلا...!؟؟!؟!؟!؟!؟!؟ مشکلی نیست.
    2. همونو اسکن کنین و همراه با نامه درخواست بدین. شما میتونین همین امشب هم درخواست بدین برای همین دو روز دیگه با اسکن همین کارتی که دارین. اینجوری پس فرد میتونین برین نامه تونو بگیرین. اگر اینکارتو دارین درخواست بدین و خودتونو معطل نکنین.
    3. نه. کجا میتونه تاثیر داشته باشه؟؟؟ اصلا نشا به دردش نمیخوره این. از کجا میفهمه؟؟؟؟!!!!
    فکر کنم دیگه تاریخ 30 تیر فعال نیست. یعنی نمی شه پس فردا نمی تونن بگیرن.
    مورد آخر را هم خوب نشا که می فهمه. اونها تاریخچه درخواست ها را دارن. ولی اثر منفی نداره.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan_mc نمایش پست ها
    اصلاً برای من دیگه امکان درخواست دادن در سایت وجود نداره ... میگه شما به سقف تعداد درخواست رسیدید ... من تا حالا دو بار نامه گرفتم ... یه 6 ترم بهار ماه و یه 3 ماه ترم تابستون ...
    یعنی چی؟ یعنی اینا کلا به هر دانشجو دوبار می خوان نامه بدن؟
    کسی تجربه مشابه داشته؟

فکر کنم دیگه تاریخ 30 تیر فعال نیست. یعنی نمی شه پس فردا نمی تونن بگیرن.
    مورد آخر را هم خوب نشا که می فهمه. اونها تاریخچه درخواست ها را دارن. ولی اثر منفی نداره.
    آهان. من اشتباها خوندم پست ایشونو. فکر کردم نوشتن من درخواست ویزام رد شده...!!! در مورد درخواست نامه بله حق با شماست. میدونه نشا. ولی مشکلی نیست.

کسی تجربه مشابه داشته؟
    خب در هر سالی بیشتر از دوبار نمیتونین نامه بگیرین دیگه. یه بار زدین ترم بهار یه بارم ترم تابستون. البته میلاد مدیر فروم میگفت یکی از دوستاش برای ترم تابستونش هم جز دو ترم فال و بهارش گرفته. من هنوزم نمیدونم ایشون چطوری تونسته بگیره. ولی هیچوقتم فرصت نشد ازش بپرسم. ممنون میشم اگه بتونه توضیح بده که دوستش چطوری تونسته برای ترم سوم تو سال بگیره؟ ترم تحصیلیشو چطوری انتخاب کرده بوده؟

Banned

دوستان مگر در قانون ذکر نشده که برای ترم اولی ها 20 درصد که جدیدا بانک سامان 30 درصد وثیقه نگه داره و ارز شهریه و اقامت رو بده پس این بازیها که بانکها در میارند چی هست؟ خواهشا هیچ کدوم از دوستانی که مراجعه میکنند از حق خودشون کوتا نیاند چون نه قانون و نه هیچ کسی این اجازه رو به یک کارمند معمولی نداده که در مورد حق قانونی دانشجو تصمیم بگیره.
    و آیا کسی میدونه کدوم یانکها راحتتر ارز میدند و این تایدیه سفارت برای ترم اولی ها رو نمیخواند؟

Junior Member

چرا اینجا هرکسی یه چیزی میگه؟! بالاخره وایسیم ویزا بیاد ثبت نام کنیم تو نشا یا همین الان اینکارو بکنیم؟؟؟

Member ashkan_mc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آلمان

کسی تجربه مشابه داشته؟
    آخه در واقع من برای 9 ماه گرفتم نه 1 سال کامل ...