نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 55 از 1150 نخستنخست ... 54546474849505152535455565758596061626364651051555551055 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی

نقل قول نوشته اصلی توسط serveh نمایش پست ها
    چرا اینجا هرکسی یه چیزی میگه؟! بالاخره وایسیم ویزا بیاد ثبت نام کنیم تو نشا یا همین الان اینکارو بکنیم؟؟؟
    ببین الان تا وقت داری ثبت نامو بکن. ثبت نامش کلی دنگ و فنگ داره. باید مدارکتو اسکن کنی. به سایزی که اونا میخوان در بیاری و کلی طول میکشه. ولی وقتی ویزات اومد هر زمان خواستی میتونی درخواست نامه به بانک بدی. ولی تا ویزات نیاد نباید درخواست بدی...!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam1986 نمایش پست ها
    سلام
    من از تبریز هستم.
    هفته دیگه وقت مصاحبه ویزای دانشجویی آلمان دارم
    واسه ارز دانشجویی ، بانک سامان منو گیجم کرده میگه که این ارز رو 6 ماه به 6 ماه میدیم( یعنی اگه وزارت علوم اینو دستور بده) . سوالم اینجاست که اگه این ارز رو اینجوری بده یعنی عملا باید به قیمت بازار این ارز رو تهیه کنیم. و اگه این کار رو بکنم من دیگه واسه سال دیگه پول نقد نخواهم داشت که معادل 8040 یورو رو پوشش بده به قیمت بازار که بتونم ویزام رو تمدید کنم آخه واسه آلمان اینجوریه که باید یکسال دیگه برای تمدید ویزامون 8040 یورو رو دوباره بذاریم تو بانک و بلوکه کنیم.
    حالا این ارز دانشجویی رو نمیشه مال یه سالشو یه جا گرفت؟ راهی هست؟
    کسایی که رفتن به چه شکلی ارز دانشجویی گرفتن؟ به مشکل بر نخوردن؟؟؟
    ممنونن میشم اگه کسی بتونه شفاف سازی کنه.
    من خودم آلمان درس میخونم و تا اونجایی که میدونم لازم نیست حسابتون بلوکه بشه حتی میتونید از کسی قرض بگیرید یه حساب باز کنید نامه از بانک بگیرید و همون لحظه حساب رو ببندید اما وقتی بخواهید بیاید آلمان تو فرودگاه اینجا 8040 یورو باید همراهتون باشه و گر نه راه نمیدن چو احتمالا تو ویزاتون قید میشه که به شرط داشتن 8040 یورو اعتبار داره
    اما تا اونجا که من میدونم راهی برای یک سال نیست اما برای باند میتونید ریال بگزارید خودشون به نرخ ارزی نامه میدن

سلام

من به درخواست نامه برای ۳۰ تیر نمیرسم. آیا وزارت علوم تاریخ های درخواست نامه برای مرداد رو اعلام کرده؟ در ابنصورت، کسی از تاریخ هایی که برای مرداد اعلام شده مطلع هست؟

متشکرم
    چشات آرامشی داره که تو چشمای هیچکی نیست
    میدونم که توی قلبت به جز من جای هیچکی نیست
    چشات آرامشی داره که دورم میکنه از غم
    یه احساسی بهم میگه دارم عاشق میشم کم کم

Senior Member iraj12345 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Eng. RWTH Aachen

نقل قول نوشته اصلی توسط nt نمایش پست ها
    .... بنابراین نتیجه می گیریم که اگر موقع ثبت نام در سایت نشا ویزا ندارید مشکلی به وجود نمیاد اما موقع نامه گرفتن حتما باید ویزاتون اومده باشه.
    یه کمی شاید توضیحاتتون واسه بعضیا واضح نباشه، من یه بار دیگه تاکید میکنم. 2 مرحله وجود داره:

1. ثبت نام در نشا واسه گرفتن شماره پرونده به هر کدوم از 3 منظور کارای سربازی، کارای پاسپورت یا نامه ارز
    2. "بعدا" آپلود مجدد بعضی مدارک واسه نامه ارز

در مرحله اول (قبل از درخواست نامه ارز و آپلود مدارک واسه دریافت نامه ارز) ، امکان ویرایش فایل ها وجود داره.
    در مرحله دوم حتما باید تمام مدارک خواسته شده رو آپلود کنین چون امکان ویرایش مجدد وجود نداره و اگه ناقص باشه حتما رد میشین.
    ویرایش توسط iraj12345 : July 18th, 2012 در ساعت 01:07 AM
    لطفا قبل از دادن پیام خصوصی دقت کنین که صندوق پیامهاتون پر نباشه! اون درخواست تایید ارسال پیام رو هم لطفا غیرفعال کنین.
    پیامهای خصوصی رو بی‌جواب نمیذارم. البته لطفا اگه سوال رو قبلا توی فروم پرسیدین فقط لینک سوالتون و شماره پست رو برام بنویسین.

نقل قول نوشته اصلی توسط iraj12345 نمایش پست ها
    نه، نمیدونم تجربه شما مال چه زمانیه اما الان در مورد درخواست نامه ارز امکان ویرایش فایل ها اصلا وجود نداره و هیچکی نباید بدون مدارک کامل درخواست بده چون فایلها قابل ویرایش نیست و با مدارک ناقص حتما رد خواهید شد و اون نوبت توزیع نامه ارز رو از دست میدید و باید در نوبت بعد درخواست کنید.
    دوست من دقیقا همینطوریه که همون دوستممون tnt گفته. شما میتونید ثبت نام کنین بدون ویزا. بجاش برگ سفید اپلود کنین.
    ولی وقتی درخواست نامه به بانک میدید باید توی همون صفحه چند تا چیزو آپلود کنین که یکیش ویزاست. باید حتما ویزا رو آپلود کنید وگرنه درخواستتون رد میشه.
    بنابراین بدون ویزا میشه تو سایت ثبت نام کرد. درخواست نامه به بانک نمیشه داد.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng.- University of Victoria

سلام به همه دوستان.
    من یک بار قبلا واسه خودم و همسرم ارز گرفتم. حالا که می خوام واسه تابستون بگیرم بانک گیر داده می گه باید یه مدرک بیاری که خانومت هنوز باهات اونجاست. کسی همچین مدرکی گرفته؟ اصلا تو قانون بانک مرکزی هست یا دارن کار شکنی می کنن؟
    مرسی.

نقل قول نوشته اصلی توسط sinad نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان.
    من یک بار قبلا واسه خودم و همسرم ارز گرفتم. حالا که می خوام واسه تابستون بگیرم بانک گیر داده می گه باید یه مدرک بیاری که خانومت هنوز باهات اونجاست. کسی همچین مدرکی گرفته؟ اصلا تو قانون بانک مرکزی هست یا دارن کار شکنی می کنن؟
    مرسی.
    مگه خانمتون ویزا نداره؟ اگه ویزا داره بانک داره بیخود میگه....!!1 میتونین کپی صفحات پاسپورتو تمامشو نشون بدین که خروجش از کشور مشخص باشه ولی کلا همچین قانونی نیست و تا اونجایی که من میدونم اگر ویزای ولید داره میتونه ارز بگیره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    communication systems

سلام بچه ها، من هفته پیش درخواست نامه به بانک برای 30 تیر رو فرستادم، ولی هنوز جواب ندادن! به این خانم خسروی هم زنگ میزنم کسی جواب نمیده! چه کار کنم! امروز آخرین روزه!!!!

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

نقل قول نوشته اصلی توسط Bsc نمایش پست ها
    سلام

من به درخواست نامه برای ۳۰ تیر نمیرسم. آیا وزارت علوم تاریخ های درخواست نامه برای مرداد رو اعلام کرده؟ در ابنصورت، کسی از تاریخ هایی که برای مرداد اعلام شده مطلع هست؟

متشکرم
    درود.
    بله ظاهراً تاریخ بعدی 13ام مرداد هست. اینو داخل خود نشاء هم میتونید ببینید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ameneh ucla نمایش پست ها
    سلام بچه ها، من هفته پیش درخواست نامه به بانک برای 30 تیر رو فرستادم، ولی هنوز جواب ندادن! به این خانم خسروی هم زنگ میزنم کسی جواب نمیده! چه کار کنم! امروز آخرین روزه!!!!
    نگران نباش دوست عزیز من هم همین وضعیت رو دارم. امیدوارم تا آخر امروز مشخص بشه.