نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 6 از 1150 نخستنخست 12345678910111213141516561065061006 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی- سوالات، اخبار و تجربیات شما

سلام دوستان. من برای گرفتن ارز دانشجویی تو سایت نشا ثبت نام کردم و در قسمت درخواستها برای نامه بانک که خواستم درخواست بدم باید محل مورد نظر رو برای دریافت نامه در " تهران " انتخاب کنم. اسم چند تا موسسه است مثل : بین المللی ماهان یا سازندگان آینده و.... میخواستم ببینم فرقی نداره کدوم رو انتخاب کنم ؟ همش معتبره ؟ و یه سوال دیگه اینکه به من که فول فاند هستم کلا ارز دانشجویی تعلق می گیره ؟

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط bigwigkhordad نمایش پست ها
    سلام دوستان. من برای گرفتن ارز دانشجویی تو سایت نشا ثبت نام کردم و در قسمت درخواستها برای نامه بانک که خواستم درخواست بدم باید محل مورد نظر رو برای دریافت نامه در " تهران " انتخاب کنم. اسم چند تا موسسه است مثل : بین المللی ماهان یا سازندگان آینده و.... میخواستم ببینم فرقی نداره کدوم رو انتخاب کنم ؟ همش معتبره ؟ و یه سوال دیگه اینکه به من که فول فاند هستم کلا ارز دانشجویی تعلق می گیره ؟
    سلام،
    این شرکت ها کار خاصی نمیکنن، فقط نامه رو از وزارت علوم میگیرن به شما میدن. وقی هم که اسمشون رو خود سایت وزارت علوم نوشته، حتما مورد تایید بودن.
    د رمورد فاند داشتن در سوالات متداول توضیح داده شده، همچنین میتونید تاپیک ارز دانشجویی- آمار دریافت ارز رو هم مطالعه بفرمایید.
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pharjad نمایش پست ها
    من برای اول سپتامبر پذیرش دارم اما فکر نمیکنم زودتر از اواخر سپتامبر ویزا به دستم برسه و مجبورم اکتبر یا حتی نوامبر برم. منظورم اینه که وقتی که ویزا به دستم میرسه و توی نشا درخواست نامه میکنم ترم اولم شروع شده و سوالم اینه که ممکنه وزارت علوم به خاطر این که ترم شروع شده نامه‌ی پذیرش رو قبول نکنه و از من اشتغال به تحصیل بخواد؟
    ممنون از توجهتون
    فکر نکنم وزارت علوم ایراد بگیره، البته ممکنه بانک ایراد بگیره که اون هم میشه با گذاشتن تعهد نامه یا وثیقه 20% که در سوالات متداول توضیح داده شده رفع کرد.

سلام

این سوال تکراری نیست!

کسانی که برای نامه ثبت نام کردید - تا چند روز قبل از تاریخی که سازمان اعلام میکنه وقت برای ثبت نام و ارسال تصاویر و درخواست نامه وجود داره؟ (چون بررسی مدارک تو سازمان هم زمانبر هست!)

مرسی
    چشات آرامشی داره که تو چشمای هیچکی نیست
    میدونم که توی قلبت به جز من جای هیچکی نیست
    چشات آرامشی داره که دورم میکنه از غم
    یه احساسی بهم میگه دارم عاشق میشم کم کم

کسی هست که نمونه نامه ای که این موسسات میدن رو رو سایت آپلود بکنه؟ آیا نامه همه موسسات شبیه به هم هست؟ متن نامه ای که داده میشه چیه؟ آیاد در این نامه چیزی در مورد مبلغ ذکر میشه؟ با توجه به این که نامه از موسسات واسط دریافت میشه آیا نیازی به مراجعه به وزارت علوم هست؟

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseini_m نمایش پست ها
    کسی هست که نمونه نامه ای که این موسسات میدن رو رو سایت آپلود بکنه؟ آیا نامه همه موسسات شبیه به هم هست؟ متن نامه ای که داده میشه چیه؟ آیاد در این نامه چیزی در مورد مبلغ ذکر میشه؟ با توجه به این که نامه از موسسات واسط دریافت میشه آیا نیازی به مراجعه به وزارت علوم هست؟
    نامه ها از وزارت علوم صادر میشه و همانطور که چند پست بالاتر هم گفتم این موسسات فقط نقش توزیع کننده رو دارن و هیچ دخل و تصرفی در محتوای نامه ندارن. این نامه ها قبل از اینکه به دست شما برسه تایید شده و نیازی به مراجعه مجدد به وزارت علوم ندارید.
    در این نامه ها هیچ اشاره ای به مبلغ نمیشه و فقط و فقط مدت زمانی که از لحاظ وزارت علوم شاغل به تحصیل هستید نوشته میشه.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط Bsc نمایش پست ها
    لطفا در جواب سوالم فقط بگید که حدودا چند روز قبل اون تاریخ ها وقت هست. مرسی
    دوست عزيز، براي زمان به نظر مياد قانون خاصي نيست. انگار وقتي ظرفيتشون پر بشه اون تاريخ رو مي بندند و يك تاريخ ديگه باز مي كنند.
    نتيجه بررسي ها رو هم تا قبل از تاريخ مذكور براتون ايميل مي كنند.
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Embedded and Intelligent Systems Halmstad University

نقل قول نوشته اصلی توسط SHAGHAYEGHHHH نمایش پست ها
    سلام من پارسال دسامبراز بانک ملی ارز دانشجویی گرفتم آخرش صفحه ی آخر پاسپورت من و شوهرم و پسرم رو نگاه کردن و ارز مسافرتی که گرفته بودیم از مقدار ارز دانشجویی که می خواستن بدن کم کردن البته قوانین ممکنه تغییر کنه ولی اگه اول ارز دانشجویی بگیرید در صورتی که تو صفحه ی آخر پاسپورتتون ننویسن می تونید ارز دانشجویی بگیرید
    سلام با توجه به قوانین الان واسه دریافت ارز مسافرتی، چون توی فرودگاه میدن این ارز رو و اینجا حواله می گیری فقط بدیهیه که بهتره اونو بعد از ارز دانشجویی درخواست کنی .

Junior Member

بچه ها من گیج شدم
    من برای گرفتن ویزا دارم میرم دبی و میخوام 400 دلار ارز مسافرتی رو روی پاسم بگیرم از وزارت علوم پرسیدم در این صورت بهم ارز دانشجویی میدین؟ گفتن بله ربطی به هم نداره.
    شما منظورتون از ارز مسافرتی اونی هست که موقع رفتن به کشور محل تحصیل میدن؟

Senior Member esf11 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط silviya نمایش پست ها
    بچه ها من گیج شدم
    من برای گرفتن ویزا دارم میرم دبی و میخوام 400 دلار ارز مسافرتی رو روی پاسم بگیرم از وزارت علوم پرسیدم در این صورت بهم ارز دانشجویی میدین؟ گفتن بله ربطی به هم نداره.
    شما منظورتون از ارز مسافرتی اونی هست که موقع رفتن به کشور محل تحصیل میدن؟
    ارزه دانشجویی اوونی هست که با تاییده وزارت علوم و برگه پذیرشتون بانک میده
    ارزه مسافرتی اونه که بانک با پاسورت و بلیزه هواپیما میده و ربطی به وزارت علوم نداره. این شما و اون بانک به همراهه پاسپورت و بلیطه سفرتون