نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 633 از 1150 نخستنخست ... 1335335836236246256266276286296306316326336346356366376386396406416426436837331133 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,321 تا 6,330 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من نامه ی ارز دانشجویی به بانکی که قبلا ازش ارز میگرفتم بردم. بر خلاف دفعه های قبل مسئول مربوطه گفت باید مبلغ مورد نظر رو به حساب بریزی بعد ما تو سیستم ثبت میکنیم و حدود "دو هفته بعد" ارزت اماده میشه. خواستم بپرسم این دو هفته قانون جدیدی هست یا این بانک خودش چیزی گفته؟ سوال دومم این هست اگر دفعات قبل فرضا از یه شعبه بانک تجارت ارز گرفته باشیم، میتونیم الان از یه بانک تجارت دیگه ارز های بعدی رو بگیریم یا حتما باید از همون بانک اولی بگیریم؟ ممنون میشم جواب بدید
    کسی که تازگیا اقدام کرده چیزی میدونه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Ich_Liebe_Dich نمایش پست ها
    چرا کسی این سوالو جواب نمیده؟ هیشکی نمیدونه؟
    کارت ملی پدر یا مادرتون که برای گرفتن نامه رفتند کافیه....نامه اشتغال به تحصیل....30 هزار تومن فیش واریزی و مدرک شناسایی کسی از خانوادتون که برای گرفتن نامه میره کافیه

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

کسی که تازگیا اقدام کرده چیزی میدونه؟
    بله قانون جدیده ! البته میگن 2 هفته ! به من که گفتن 20 روز ! اما سر یک هفته اماده شد

بله میتونید از شعبه دیگری هم بگیرید

Junior Member

سلام
    دوستان من نامه ی ارز دانشجویی به بانکی که قبلا ازش ارز میگرفتم بردم. بر خلاف دفعه های قبل مسئول مربوطه گفت باید مبلغ مورد نظر رو به حساب بریزی بعد ما تو سیستم ثبت میکنیم و حدود "دو هفته بعد" ارزت اماده میشه. خواستم بپرسم این دو هفته قانون جدیدی هست یا این بانک خودش چیزی گفته؟ سوال دومم این هست اگر دفعات قبل فرضا از یه شعبه بانک تجارت ارز گرفته باشیم، میتونیم الان از یه بانک تجارت دیگه ارز های بعدی رو بگیریم یا حتما باید از همون بانک اولی بگیریم؟ ممنون میشم جواب بدید
    من همین امروز رفتم بانک سامان (شعبه ی امام خمینی تبریز) مدارکمو دادم، پولو هم واریز کردم. گفتن یک هفته ای آماده میشه. ولی همین دیروز که رفته بودم یکی از شعبه های تجارت بهم گفتن باید بری تو نوبت. وقتی هم پرسیدم کی نوبتم میشه گفتن حدود یه ماه دیگه! من که از بانک سامان خیلی راضی بودم. واقعا شرایطو درک میکنن، مثل ربات رفتار نمیکنن با آدم. تلاش میکنن یه راهی پیدا کنن که کار آدم راه بیفته. فکر نکنم مشکلی پیش بیاد اگه از بانک دیگه ای اقدام کنین. مگه هر سری که ارز میگیرم کاراش مستقل از سری های قبل نیست ؟

دوستان برای پذیرش در مقطع لیسانس ارز دانشجویی نمیدن؟

ApplyAbroad Hero

ممنون دوستان. پس این جریان دو هفته ربطی به شعبه نداره قانون کلیه؟ سود همون پول که نصف ماه میخوابه هم قابل توجهه! بانک سامان خیلی دروغ میگن. میگن یه هفته ولی یه ماه کشش میدن. امیدوارم شعبه ای که شما رفتین صداقت داشته باشن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical-Shahid Bheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط yasharikder نمایش پست ها
    دوست عزیزم ممنون از راهنماییه بسیار خوبت. فقط یه مورد دیگه اینکه من گواهی اشتغال به تحصیل و گواهی پرداخت هزینه ها رو گرفتم ولی هیچکدوم مهر برجسته نداره. گواهیه اشتغال به تحصیل که همراه مهر و امضا پرینت گرفته شده (چیزیه که دانشگاه میداد یعنی مهر و امضا حالت کپی دارن) و گواهی پرداخت هزینه هام یه فرم دست نویسه که مهر خورده به همراه پرینت از روی سایت خود قسمت مالی دانشگاه. اینها مورد قبول هست آیا؟
    من دانشگاهم مهر برجسته میزنه شما باید سوال کنید اگر داشته باشه بهتره اما میشناسم کسی که مهر برجسته نداشته و به هیچ مشکلی هم نخورده پس نگران نباشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE

دوستان من حدود 2 هفته پيش ميخواستم تو سايت نشا ثبت نام كنم برا ارز كه دوستان گفتن يه هفته ديگم وايسا ويزات بياد!!!
    مام با توجه به گفته دوستان ثبت نام نكرديم ولي اون موقع كه ندادن هيچي الانم ميگن بريد 20 روز ديگه بيايد بگيريد!!!
    من با توجه به صحيت بچه ها تو هيمن فروم رفتم الان ثبت نام كردم و جا ويزا يه عكس سفيد اپلود كردم
    حالا سوالم اينه كه برا درخواست نامه ارز با توجه به اينكه نه ويزا دارم نه پذيرس با تاريخ!!! اونارم سفيد اپلود كنم يا نه هيچ راهي ندارم جز صبر تا امدن ويزا

دوستان عزیز من پست های قبلی رو خوندم جسته گریخته فهمیمدم ولی ممنون میشم راهنماییم کنید.
    من الان واسه اولین ترم آمریکا هستم. تو نشا هم ثبت نام کردم. واسه 8 شهریور بهم وقت داده نامه بگیرم.
    1-الان مدرکی باید دست خانواده ام باشه؟ چون i20 رو با خودم بردم آمریکا و نامه پذیرشم هم که هارد کپی نبود و ایمیل کردند.
    2-من الان دارم دانشگاهمو عوض میکنم از این لحاظ مشکلی نیست؟ چون i20 که آپلود کردم واسه دانشگاهی هست که نمیرم و عوضش کردم.
    ممنون میشم جواب بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط yasharikder نمایش پست ها
    دوست عزیزم ممنون از راهنماییه بسیار خوبت. فقط یه مورد دیگه اینکه من گواهی اشتغال به تحصیل و گواهی پرداخت هزینه ها رو گرفتم ولی هیچکدوم مهر برجسته نداره. گواهیه اشتغال به تحصیل که همراه مهر و امضا پرینت گرفته شده (چیزیه که دانشگاه میداد یعنی مهر و امضا حالت کپی دارن) و گواهی پرداخت هزینه هام یه فرم دست نویسه که مهر خورده به همراه پرینت از روی سایت خود قسمت مالی دانشگاه. اینها مورد قبول هست آیا؟
    به نظر من به دانشگاه بگین مهر برجسته براتون بزنن.من یکی از دوستام ایران که رفته بود نامه اشتغال به تحصیلش رو برده بود وزارت خارجه.چون مهر برجسته نداشت خیلی اذیتش کردن.به دانشگاه بگین برای سفارت و وزارت خارجه میخاین و باید مهر برجسته داشته باشه.