نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 797 از 1150 نخستنخست ... 297697747787788789790791792793794795796797798799800801802803804805806807847897 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,961 تا 7,970 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

دوستان ،اگه واسه ارز دانشجویی توی سایت نشا ثبت نام کنیم ، به نظرتون توی مرحله ی آزاد کردن مدرک از طریق گذاشتن مدرک در اداره کار ، مشکلی پیش میاد ؟
    مثلا دانشگاه با وزارت علوم چک کنه و بفهمه که من خارج از کشور در حال تحصیل هستم ؟؟
    ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارین ، در اختیار ما هم بذارین

دوستان وقتی تاریخ مطلوب فقط انتخاب کنید هست یعنی عملا دیگه تا نیمه دوم سال هزینه زندگی به کسی تعلق نمیگیره، درسته؟
    بعد این مورد :
    "براي دریافت نامه معرفي بانک جهت دریافت ارز دانشجویی ارسال تصویر آخرین مدرک گواهي اشتغال به تحصیل که به تایید نمایندگی ایران در کشور محل تحصیل رسیده باشد، الزامی است."

یعنی باید بریم اونجا و گواهی اشتغال به تحصیل بگیریم و به تایید سفارت ایران در کشور مذکور برسونیم بعد اقدام کنیم برای ارز؟ یا برای ما که اول کاریم همون پذیرش کافیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alhtaheri نمایش پست ها
    سلام دوستان، 1سوال: من توی I-20 اومده که فول اسکالرشیپم واسه سال اول اقلن، بازم ارز بهم میدن واسه هزینه زندگی آیا؟! یا اصن نرم دنبالش؟!
    آره، میشه . اول باید گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه بگیری.

نقل قول نوشته اصلی توسط appy نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه واسه fall 2014 ، اگه بخوایم ارز بگیریم راهی وجود داره یا نه ؟
    مرسی
    بهترین راه اینکه بری اونور ثبت نام کنی و نامه اشتغال به تحصیل داشته باشی،

نقل قول نوشته اصلی توسط arman665 نمایش پست ها
    دوستان وقتی تاریخ مطلوب فقط انتخاب کنید هست یعنی عملا دیگه تا نیمه دوم سال هزینه زندگی به کسی تعلق نمیگیره، درسته؟
    بعد این مورد :
    "براي دریافت نامه معرفي بانک جهت دریافت ارز دانشجویی ارسال تصویر آخرین مدرک گواهي اشتغال به تحصیل که به تایید نمایندگی ایران در کشور محل تحصیل رسیده باشد، الزامی است."

یعنی باید بریم اونجا و گواهی اشتغال به تحصیل بگیریم و به تایید سفارت ایران در کشور مذکور برسونیم بعد اقدام کنیم برای ارز؟ یا برای ما که اول کاریم همون پذیرش کافیه؟
    اگر هم با نامه پذیرش دانشگاه بخوای ارز بگیری که مشکله و نمیشه، باید یه مبلغی را در بانک وثیقه بذاری که آخرش هم به قیمت آزاد دلار برات در میاد
    بروید دانشگاه ثبت نام کنید، نامه بگیرید ، به تایید وزارت خارجه برسونید و برای خانواده یا وکیلتون پست کنید.
    ویرایش توسط Alaki81 : August 1st, 2014 در ساعت 05:02 PM دلیل: کامل

نقل قول نوشته اصلی توسط mrb نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوستان محترم
    من هنوز از سال گذشته ارزی دریافت نکردم چون دوبار درخواست من ردّ شده. به نظرتون آیا می‌تونم ارز کل سال را بعد از اصلاح مدارک بگیرم یا نه؟ متاسفانه برای درخواست ارز قسمت تاریخ انتخابی برای من فعال نیست و نمیتونم درخواست بدم، کسی‌ میتونه کمکم کنه که باید چیکار کنم.
    با تشکر
    تا جایی که من اطلاع دارم ، ترمهای گذشته را نمیشه ارز دریافت کرد.

Junior Member

سلام،

دوستانی که جدیداً ارز گرفتن، آیا دریافت ارز دانشجویی تعهدی هم داره؟ آیا میشه بدون نامه وزارت علوم مستقیما به بانک رفت و ارز دریافت کرد؟ (برای دانشجویانی که هنوز دانشگاه ثبت نام نکردن- Fall 2014)

نقل قول نوشته اصلی توسط hani2013 نمایش پست ها
    سلام،

دوستانی که جدیداً ارز گرفتن، آیا دریافت ارز دانشجویی تعهدی هم داره؟ آیا میشه بدون نامه وزارت علوم مستقیما به بانک رفت و ارز دریافت کرد؟ (برای دانشجویانی که هنوز دانشگاه ثبت نام نکردن- Fall 2014)
    دوست گرامی اگر سوالات متداول را نگاه نمی کنید، لا اقل یک صفحه قبل را نگاه بکنید تا جوابتون را بگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط HadiNahal نمایش پست ها
    دوستان دو تا سوال دارم:
    1- مقدار ارزی که میدن، برای کشورهای مختلف که هزینه زندگی خیلی متفاوته،فرق می کنه؟ من از دانشگاه لیست هزینه گرفتم ؛ ماهی 2000 یورو. (البته سفارت ایران تایید نکرد این نامه رو و نمی تونم بذارم رو نشا)
    2- من برای ارز ترم پاییز گذشته، یک ماه پیش اقدام کردم، جواب اومده که باید 25 مرداد برم پست؛ از طرف دیگه هم نامه ترم بهار رو میخوام آپلود کنم، ولی نشا ارور میده که باید صبر کنم تا 25 مرداد. حالا اگه من مثلا 26 مرداد نامه برای ترم بهار تقاضا بدم، یه موقع گیر ندن که دیره؟ با توجه به اینکه در مورد اشتغال بتحصیل پاییز اینو نوشته: نامه معرفي به بانک براي بازه زماني ۱۳۹۱/۱۰/۱ تا ۱۳۹۲/۰۴/۱
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ich_Liebe_Dich نمایش پست ها
    چه کشوریه که ماهی 2000 یورو خرج زندگیشه؟؟!
    سوئیس.

اینم لیست هزینه هایی که تو پیام اولم گفتم:
    http://cms.unige.ch/dase/buis/budget/?idbudget=1

کسی از دوستان جوابی برای دو تا سوال بالا داره؟

Junior Member

دوستان کسی میدونه محل دریافت نامه رو بعد از ثبت درخواست میشه تغییر داد یا نه؟ تلفن؟ ایمیل؟ یه روز از درخواست گذشته