نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 8 از 1150 نخستنخست 123456789101112131415161718581085081008 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی- سوالات، اخبار و تجربیات شما

نقل قول نوشته اصلی توسط shervin_agh67 نمایش پست ها
    خدمتتون عرض کردم . بنده مالزی پذیرش دارم و تا ثبت نام نکنم وزارت علوم به من نامه نمیده . من سوالات متداول رو به طور کامل مطالعه کردم و ویزا هم دارم . ولی بانک میگه اول نامه وزارت . فکر کنم مجبورم برم ثبت نام کنم و شهریه رو با ارز آزاد بدم بعدش فیش رو بیارم نامه از وزارت بگیرم . اونوقت یه سوال : من ثبت نامم اواسط شهریوره من نوبت واسه شهریور باید بگیرم یا پاییز ؟ اصلا شهریه این ترم رو به من میدن ؟
    بله میدن. بستگی یه زمان شروع ترم داره. اگه نامه اشتغال به تحصیل از ترم پاییز باشه، باید منتظر بشین تا فایل جدید برای پاییز باز شه.
    اما اگه نامه اشتغال به تحصیل از شهریور باشه برای همون شهریور می تونید نامه بگیرید.
    من فکر می کنم اینطوری باشه. باز از وزارت علوم بپرسید. اگه پرسیدین و غیر از چیزی بود که گفتم لطفا به من هم بگین.
    دوستان دیگه لطفا نظر بدن.
    از پل نامردان عبور نکن، بگذار تو را آب ببرد
    از ترس شیر ، به روباه پناه نبر ،... بگذار شیر تو را بخورد...
    پلنگی باش تیز و درنده ولی ، از کنار آهوی بی پناه به آرامی گذرکن..

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط shervin_agh67 نمایش پست ها
    خدمتتون عرض کردم . بنده مالزی پذیرش دارم و تا ثبت نام نکنم وزارت علوم به من نامه نمیده . من سوالات متداول رو به طور کامل مطالعه کردم و ویزا هم دارم . ولی بانک میگه اول نامه وزارت . فکر کنم مجبورم برم ثبت نام کنم و شهریه رو با ارز آزاد بدم بعدش فیش رو بیارم نامه از وزارت بگیرم . اونوقت یه سوال : من ثبت نامم اواسط شهریوره من نوبت واسه شهریور باید بگیرم یا پاییز ؟ اصلا شهریه این ترم رو به من میدن ؟
    دوست عزیز شما بلافاصله پس از ثبت نام، می تونید با نامه ثبت نام و ویزا برای دریافت ارز اقدام کنید و در نزدیک ترین زمان موجود برای دریافت نامه در سایت نشا(بعد از ثبت نام در دانشگاه)برای دریافت نامه اقدام کنین. برای ترم پاییز درخواست نامه می دید و با توجه به مدت تحصیل و میزان پولی که پرداختید بهتون ارز می دن. (البته تا جایی که از حد مجازشون تجاوز نکنه)
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Junior Member

پذیرش من برای ترم پاییز هست که از مرداد شروع میشه ولی نامه ارز رو 3 ماهه تابستان دادند.از اول تیر تا آخر شهریور.داخل نامه قید شده که در هر نیمسال فقط یک بار این نامه صادر میشه.
    پس اون 3 ماه دیگه ارزش چی میشه؟میتونم یک بار دیگه برای این ترم نامه 3 ماهه بگیرم یا نه؟
    برای پرداخت شهریه چطور؟شهریه 1 سالو تقسیم بر 4 میکنند ؟
    کسی تا حالا تجربه مشابهی داشته؟

Junior Member

این عبارت "مدرکی که وضعیت نظام وظیفه شما را مشخص میکند" برای ما که معافیت تحصیلی گرفتیم یعنی چی ؟
    که وضعيت نظام وظيفه شما را مشخص مي نمايد مدرکي که وضعيت نظام وظيفه شما را مشخص مي نمايد

Junior Member

با سلام
    نشا ایمیل تأیید منو فرستاده و گفته:

بنابرين شما مي توانيد از تاريخ جمعه ۹ تير تا ۵ روز کاري نسبت به دريافت نامه خود در محل انتخابي خود اقدام نماييد

قبلأ که فقط جمعه ها بود! حالا خواستم مطمئن بشم که تا 5 روز بعد از جمعه هم می تونم؟؟

سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ShahdaD نمایش پست ها
    درخواست من که برای 9 تیر بوده هنوز پاسخی بهش داده نشده و تنها ثبت شده که به اداره کارشناسی ارسال شده است با اینکه مدت زیادی هست این درخواست رو دادم آیا راهی هست برای مطلع شدن از وضعیت پرونده؟ آیا امکان داره درخواست بدون رسیدگی بمونه؟
    عجله نکن، با ایمیل جواب می دند. فقط مطمئن شو ایمیل رو به درستی وارد کردی.

من که ثبت نام کردم اولین تاریخش 31 تیرماه بود. میخواستم ببینم کسی دیگه ای میتونه این رو تائید کنه؟
    well begun is half done

نقل قول نوشته اصلی توسط nasim_t نمایش پست ها
    پذیرش من برای ترم پاییز هست که از مرداد شروع میشه ولی نامه ارز رو 3 ماهه تابستان دادند.از اول تیر تا آخر شهریور.داخل نامه قید شده که در هر نیمسال فقط یک بار این نامه صادر میشه.
    پس اون 3 ماه دیگه ارزش چی میشه؟میتونم یک بار دیگه برای این ترم نامه 3 ماهه بگیرم یا نه؟
    برای پرداخت شهریه چطور؟شهریه 1 سالو تقسیم بر 4 میکنند ؟
    کسی تا حالا تجربه مشابهی داشته؟
    فكر مي كنم بايد بهتون شش ماهه مي دادن نه سه ماهه. باز مطمئن نيستم. به نظر من از وزارت علوم بپرسيد.

نقل قول نوشته اصلی توسط ShahdaD نمایش پست ها
    درخواست من که برای 9 تیر بوده هنوز پاسخی بهش داده نشده و تنها ثبت شده که به اداره کارشناسی ارسال شده است با اینکه مدت زیادی هست این درخواست رو دادم آیا راهی هست برای مطلع شدن از وضعیت پرونده؟ آیا امکان داره درخواست بدون رسیدگی بمونه؟
    دوستان پاسخ شما رو دادند. اگه خيلي نگران هستيد با اين شماره تماس بگيريد: 82233117

نوشته اصلی توسط shibaak
    ثبت نام که کلا احتیاج به ویزا نداره. اما در مورد وقت گرفتن، وقت میتونید بگیرید ولی تائید نمیشه. چون الان دیگه مدارکتون از طریق اینترنت بررسی میشه و نامه تون صادر میشه. بعد شما میرین نامه رو میگیرین. برای همین بهتره بیخودی وقت نگیرید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Effulgence نمایش پست ها
    یکی از فایل هایی که حین ثبت نام الزامی است ویزاست،لطفا در پاسخ به دیگران بیشتر دقت کنید!!!
    موقع ثبت نام تكميل فرم بطور دقيق لازم نيست. ميشه به جاي فايلهاي اجباري عكس خالي نيز آپلود كرد. نامه درخواست بانك هست كه مهمه و بايد بطور كامل تكميل بشه و ويزا حتما آپلود بشه. چون نامه بانك هست كه بررسي ميشه نه فرم ثبت نام.