نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 828 از 1150 نخستنخست ... 328728778818819820821822823824825826827828829830831832833834835836837838878928 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,271 تا 8,280 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

Member
    رشته و دانشگاه
    9212

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

سلام دوستان... یک سوال اظطراری داشتم ممنون میشم دوستان باتجربه یا مطلع راهنملیی بفرمایند: من در تاریخ 16 مهر (8 Oct ) برای نامه بانک ارز بانکی با کلیه مدارک موجود بعد از تلاش چندین باره به دلیل خطای سیستم، درخواستم رو به ثبت رسوندم و تاریخ تحویل رو هم 8 آذر زده بود که امروز با درخواست من مخالفت شد به دلایل نامعلوم زیر:

دلیل رد درخواست شما :
    د ر ضمن کا ر ت جد ید هو شمند ر ا با ید آ پلو د نما ئید . کا ر ت ا ر سا لی ا عتبا ر ند ا ر د . .
    گواهي اشتغال به تحصيل تاييد نمايندگي ايران در كشور محل تحصيل را ندارد

1. آیا کسی میدونه منظورشون از کارت جدید هوشمند کارت پایان خدمت هست یا کارت ملی؟ چون من کارت پایان خدمت رو اوایل مرداد ماه درخواست تعویض دادم که هنوز جدیدش به آدرسمون نرسیده!!!....کارت ملی هم پایان اعتبارش 90 بود! ولی برای تمدیدش اقدامی نکردم.
    2. چون من شهرستان هستم کسی میدونه چطور میشه با مسولشو تماس گرفت؟
    3. دوستانی که ساکن تهران هستن در صورت بروز مشکل مشابه به کدوم آدرس یا شخصی مراجعه میکنند یا با چه شماره ای تماس میگیرن؟

ویرایش توسط MJahan : November 16th, 2014 در ساعت 04:37 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arman665 نمایش پست ها
    نامه وزارت علوم منظورتون کدوم نامه هست؟ همونی که از پست گرفتم؟ خب آخه تو اون که نوشته فقط 1 ماه تعلق میگیره؟ بعد سوال بعدیم اینه که این گواهی اشتغال به تحصیلی که من الان فرستادم ایران زده تا 4 سال اعتبار داره ولی خود سفارت مهر زده روش که فقط 1 ماه تعلق میگیره! الان باید دوباره این پروسه گواهی اشتغال به تحصیل رو مجدد طی کنم؟
    به من هم نامه یک ماهه دادند و دلیلشم وقتی ازشون پرسیده شد گفتند چون که گواهی اشتغال به بحصیل مورد تایید سفارت رو آپلود نکرده بودی که دلیلشم این بود که من قبل شروع ترم اقدام کرده بودم و نداشتم. گفتند که مجدد باید اپلای کنی و اون نامه رو هم آپ کنی تا 6 ماهه صادر بشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aliparisa نمایش پست ها
    سلام/
    من هنوز ویزام تو پاس نخورده (پاس ریکوئست شدم واسه کانادا.) 4 هفته دیگه پروازمه. می خواستم بدونم شرایط گرفتن فوری ارز چیه و چند روزه میدن؟
    مرسی
    ارز حداقل 3 هفته طول میکشه و یکی از مدارکی هم که میخواد تصویر ویزا تو پاس هست.
    ولی در صورت صدور نامه شما میبایست نامه رو از پست ببرید بانک که کار یه روز هست و خودتون یا نمایندتون هم باید به امور دانشجویی مراجعه کنه تا فرم تعهد رو پر کنه و اون قبض چند هزار تومنی رو پرداخت کنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed1812003 نمایش پست ها
    سلام
    اینجا مثه اینکه بیشتر در مورد ارز مربوط به مقرری (1000 دلار در ماه) داره بحث میشه. کسی تونسته ارز شهریه هم بگیره؟ ارز شهریه رو مستقما به حساب دانشگاه میریزن؟ ممنون میشم اگه روالشو توضیح بدید.
    ارز برای شهریه واسه Spring 2014 برای برخی به دانشگاه حواله شد. تابستون رو نمیدونم ولی برای Fall 2014 اینکارو نکردند. خانواده من ازشون پرسیدند و گفتن که داره باز این طرح بررسی میشه و در صورتی که مجددا تایید بشه از Spring 2015 خواهد بود. فعلا فقط ارز برای زندگی تعلق میگیره.

ApplyAbroad Veteran
    rikavache آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Université de Sherbrooke, Civil Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط MJahan نمایش پست ها
    سلام دوستان... یک سوال اظطراری داشتم ممنون میشم دوستان باتجربه یا مطلع راهنملیی بفرمایند: من در تاریخ 16 مهر (8 Oct ) برای نامه بانک ارز بانکی با کلیه مدارک موجود بعد از تلاش چندین باره به دلیل خطای سیستم، درخواستم رو به ثبت رسوندم و تاریخ تحویل رو هم 8 آذر زده بود که امروز با درخواست من مخالفت شد به دلایل نامعلوم زیر:

دلیل رد درخواست شما :
    د ر ضمن کا ر ت جد ید هو شمند ر ا با ید آ پلو د نما ئید . کا ر ت ا ر سا لی ا عتبا ر ند ا ر د . .
    گواهي اشتغال به تحصيل تاييد نمايندگي ايران در كشور محل تحصيل را ندارد

1. آیا کسی میدونه منظورشون از کارت جدید هوشمند کارت پایان خدمت هست یا کارت ملی؟ چون من کارت پایان خدمت رو اوایل مرداد ماه درخواست تعویض دادم که هنوز جدیدش به آدرسمون نرسیده!!!....کارت ملی هم پایان اعتبارش 90 بود! ولی برای تمدیدش اقدامی نکردم.
    2. چون من شهرستان هستم کسی میدونه چطور میشه با مسولشو تماس گرفت؟
    3. دوستانی که ساکن تهران هستن در صورت بروز مشکل مشابه به کدوم آدرس یا شخصی مراجعه میکنند یا با چه شماره ای تماس میگیرن؟

منظورش کارت پایان خدمت هست
    فکر نمی کنم با تماس مشکلی حل بشه، باید مدارک رو دوباره آپلود کنید

Member
    رشته و دانشگاه
    9212

نقل قول نوشته اصلی توسط rikavache نمایش پست ها
    منظورش کارت پایان خدمت هست
    فکر نمی کنم با تماس مشکلی حل بشه، باید مدارک رو دوباره آپلود کنید
    سلام، ممنون از راهنماییتون... آخه کارت پایان خدمت که اعتبار نداره! به همین خاطر شبهه برانگیزه و حتما باید باهاشون صحبت کنم. لطف میکنید اگه شماره تماسی یا آدرسی از مسولین مربوطه نشا دارین بفرمایید.

بعدش هم من اسکن کارت پایان خدمت قبلی رو براشون upload کرده بودم و برای کارت پایان خدمت جدید هم حدودا 4 ماه پیش اقدام کرده بودم که هنوز به دستم نرسیده! الان فکر نمیکنید اگه برگه ثبت نام دانشگاه که به تایید سفارت ایران رسیده رو براشون upload کنم کافی باشه؟ چون اونی که upload کردم به تایید سفارت نرسیده بود که تو سایتشون هم برای هزینه روزانه، تایید سفارت رو نخواسته بود. بعدش هم من تاریخ تحویل نامم 8 آذر بود. الان که دیگه اون تاریخ اعتبار نداره ..درسته؟

سلام. الان توی سایت نشا تنها تاریخی که میشه نامه رو گرفت ۱۱ بهمنه. آیا کسی راهی بلده که نامه رو بشه زودتر گرفت؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University Of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrzad8968 نمایش پست ها
    سلام. الان توی سایت نشا تنها تاریخی که میشه نامه رو گرفت ۱۱ بهمنه. آیا کسی راهی بلده که نامه رو بشه زودتر گرفت؟
    سلام

بله ، اگر تهران هستید میتونید برید امور دانشجویان توی میدون فردوسی ، یک فرم تسریع پر کنید تحویل بدین میافتید جلوتر کلی ... من به جای 20 دی تونستم برای 8 آذر بگیرم.

موفق باشید

Junior Member

میبایست قبل از اقدام برای ارز اینکار رو کنیم؟ یا بعد از پر کردن سایت نشا هم میشه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Inceptor نمایش پست ها
    سلام

بله ، اگر تهران هستید میتونید برید امور دانشجویان توی میدون فردوسی ، یک فرم تسریع پر کنید تحویل بدین میافتید جلوتر کلی ... من به جای 20 دی تونستم برای 8 آذر بگیرم.

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shontelle نمایش پست ها
    ارز حداقل 3 هفته طول میکشه و یکی از مدارکی هم که میخواد تصویر ویزا تو پاس هست.
    ولی در صورت صدور نامه شما میبایست نامه رو از پست ببرید بانک که کار یه روز هست و خودتون یا نمایندتون هم باید به امور دانشجویی مراجعه کنه تا فرم تعهد رو پر کنه و اون قبض چند هزار تومنی رو پرداخت کنه.
    یعنی حداقل زمانش 3 هفتست؟ آخه یه آپشن فوری هم داره.