نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 835 از 1150 نخستنخست ... 335735785825826827828829830831832833834835836837838839840841842843844845885935 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,341 تا 8,350 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

نقل قول نوشته اصلی توسط flamenco28 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،

میتونم بپرسم چه مدت بعد از ثبت نام شما، تاییدیه کارشناسش آمد؟ من مهرماه ثبت نام کردم ولی هنوز نوشته منتظر نظر کارشناس مربوطه باشید!

ممنون.
    سلام،
    تقریبا دوماه طول کشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک دانشگاه مریلند کالج پارک

ممنون میشم دوستان عزیزی که اخیرا ارز دانشجویی گرفتن بفرماین که تعهدی که می گیرن دقیقا چی هست؟ آیا تنها یه برگست که امضا می کنی که شما تعهد کار داری واسه وزارت علوم یا باید سند ملکی یا بانکی گرو بذاری؟ بحث یه 40 میلیونی بود واسه دکترا!
    یا اینکه می گن فقط تعهد می دی مابالتفاوت پول را بعدا بدی؟ در ضمن آیا قید زمانی داره که کی باید این کاری کنی یعنی به محض تمام شدن تحصیلت یا ...؟
    ممنون می شم اگه یکی از دوستان به من پاسخ بده. واقعا گیج شدم

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط zghasemi نمایش پست ها
    ممنون میشم دوستان عزیزی که اخیرا ارز دانشجویی گرفتن بفرماین که تعهدی که می گیرن دقیقا چی هست؟ آیا تنها یه برگست که امضا می کنی که شما تعهد کار داری واسه وزارت علوم یا باید سند ملکی یا بانکی گرو بذاری؟ بحث یه 40 میلیونی بود واسه دکترا!
    یا اینکه می گن فقط تعهد می دی مابالتفاوت پول را بعدا بدی؟ در ضمن آیا قید زمانی داره که کی باید این کاری کنی یعنی به محض تمام شدن تحصیلت یا ...؟
    ممنون می شم اگه یکی از دوستان به من پاسخ بده. واقعا گیج شدم
    دقیقا یه برگه است که امضا میکنید {متنش دقیق یادم نیست}
    فعلا نیازی به سند ملکی و گرو بانکی گذاشتن برای دریافت نامه معرفی به بانک نیست
    سابکلاس 574
    لاج و دریافت شماره پرونده: 17 ژانویه|درخواست مدیکال،رزومه،پروپوزال: 18 ژانویه|درخواست خلاصه تز لیسانس و فوق:21 ژانویه|انجام مدیکال: 22 ژانویه|ارسال مدیکال از تهران به امان: 7 فوریه|گرنت ویزا: 10 ژوئن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering, MBA

با سلام
    من در دانشگاه هیوستن پذیرفته شده ام و من هفته دیگه 18 دسامبر میرم ترکیه برای pick up و احتمالا 20 دسامبر ویزامو میگیرم. همچنین برای 30 دسامبر بلیط هواپیمای تهیه کرده ام.
    اگه من 20 دسامبر در سایت نشا اقدام کنم، تا 29 دسامبر بهم ارز میدن یا باید قبلش تهیه کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering, MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط modal66 نمایش پست ها
    سلام به همه،

آقا امروز من نامه معرفی یه بانک رو رفتم از پست گرفتم. منتهی من ترم اولم هست، و طبیعتا گواهی اشتغال به تحصین ندارم ولی نامه I-20 هست. حالا باید چه مدارکی ببرم بانک؟؟؟ کد.م شعبه رو پیشنهاد میکنید که رله باشه و زیاد گیر نده .... آقا خیلی منتطرما )) ممنون

کی اقدام کردی؟
    چقدر طول میکشه به من نامه بدن؟

سلام

آیا برای دریافت نامه هر سری باید 30 هزار تومان به حساب امور دانشجویان خارج از کشور واریز شود؟ یا یکبار و برای نامه اولیه کفایت میکند و در دفعات آینده نیاز نیست.

شماره حساب رو هم اگر دارید شیر (!) کنید

مرسی

سلام
    دانشجوی ترم 1 کانادا و نامه معرفی به بانک موجوداست. حالاکه اصل نامه ثبت نام دانشگاه را خانواده به وزارت خارجه برده اند ایراد جدیدی گرفته اند که در سایت اتاوا ثبت نام کنید؟ و بعد گرفتن کدرهگیری به آنجا مراجعه کردند. و اینکار انجام شدو ولی باز هم قبول نکردند و گفتند تایید دیگری میخواهند ؟ من معنی این قصیه را متوجه نمیشوم؟کسی به تازگی برای تایید ثبت نام به وزارت خارجه مراجعه کرده است یا خیر؟ و این قضیه جدید چیست؟

بعد بارگزاری تمام مدارک یک کدرهگیری دریافت شده است و این متن ایمیل. مفهومش را متوجه نمیشوم؟ این یعنی چی؟ امور کنسولی کجاست؟ درصورتی که تاکنون در کنسولی تشکیل پرونده نداده اید، لطفا برای رویت اصل مدارک بارگذاری شده به همراه اصل مدارک زیر و کد رهگیری فوق به کنسولی مراجعه نمایید.

1_کارت ملی، 2_گذرنامه، 3_آخرین مدرک تحصیلی، 4_گواهی اشتغال به تحصیل

با تشکر
    سامانه تایید اسناد کنسولی (تاک)

و با مراجعه به وزارت خارجه تایید کنسولی گویا درخواست شده است؟ اصلا کنسولی چیه؟ این بامبول جدیدشونه که ارز ندهند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دانشجویی که ایران نیست گذرنامش چطور ایران باشه؟

یعنی کسی تابحال با این مورد امور کنسولی برنخورده بوده؟
    ویرایش توسط darklord : January 5th, 2015 در ساعت 04:30 PM دلیل: ادغام 5 پست متوالی

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sara1234567 نمایش پست ها
    یعنی کسی تابحال با این مورد امور کنسولی برنخورده بوده؟
    خیلی ساده
    شما وکیلتون مدارک رو میبره وزارت خارجه واسه تایید. وزارت خارجه هر شهر شعبه داره و البته نداشته باشه هم باید برید نزدیکترین جا بگیرید. پاس هم لازم نیست.
    بامبول جدید قدیم نداره که این مملکت روی بامبول بنا نهاده شده دیگه!

نقل قول نوشته اصلی توسط iustlondon نمایش پست ها
    سلام

آیا برای دریافت نامه هر سری باید 30 هزار تومان به حساب امور دانشجویان خارج از کشور واریز شود؟ یا یکبار و برای نامه اولیه کفایت میکند و در دفعات آینده نیاز نیست.

شماره حساب رو هم اگر دارید شیر (!) کنید

مرسی
    پاسخ: بله هر سری باید پرداخت شود. در ضمن

بنا بر دستورالعمل ابلاغ شده به این اداره، متقاضيان محترم بايستي مبلغ 30 هزار تومان به شماره حساب 2172019006002 – بانك ملي ايران شعبه فردوسي بنام سازمان امور دانشجويان(کد 137 ، واريز و هنگام مراجعه براي دريافت نامه به همراه داشته باشد.

سلام والا مدارک را برای تایید برده خود وزارت خارجه و بعد گفتند این ماه آذر گویا برای تایید باید در سایت کنسولی ثبت نام کرد و بعد مراجعه کرد این ثبت نام هم انجام شده و با کد رهگیری و با اصل گواهی اشتغال رفته برای تایید ولی باز هم قبول نکردند و نمی دانسته چی میخواهند برای تایید؟ گفتند این کد رهگیری کافی نیست؟ماجرا چیه؟
    کسی این ماه آذر رفته تایید بگیره بگه قصه این سایت کنسولی چیه؟ و بعد آپدیت مدارک و دریافت یک کدرهگیری اینها چی میخواستند دیگه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط khalas نمایش پست ها
    خیلی ساده
    شما وکیلتون مدارک رو میبره وزارت خارجه واسه تایید. وزارت خارجه هر شهر شعبه داره و البته نداشته باشه هم باید برید نزدیکترین جا بگیرید. پاس هم لازم نیست.
    بامبول جدید قدیم نداره که این مملکت روی بامبول بنا نهاده شده دیگه!