نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 849 از 1150 نخستنخست ... 349749799839840841842843844845846847848849850851852853854855856857858859899949 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,481 تا 8,490 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

Banned

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

نقل قول نوشته اصلی توسط new_helix نمایش پست ها
    آقا یاد سوالای زیست کنکور افتادم
    یکمی توضیح میدیش باید فارغ از میزان تحصیل باشه؟ خب مگر به تعدا ماههای تحصیلی نباید ارز بدن؟ ماههای تحصیلی هم حالا بسته به شروع کورس و ماه شروعش تقریبا در تمام دنیا ثابت 9-10 ماه هستند و تابستونم که یا واحد داریم یا نداریم. بحثش جدا میشه.
    ممنونم
    دوست عزیز تا چند ماه پیش منوال اینطوری بود (حداقل دو تا از دوستام که آمریکا بودن) یعنی به عینه میدونم شما اشتغال به تحصیلت از حدود august زده میشه تا december. یعنی 4 ماه. اون زمون نه تنها شهریه ترم رو میدادن بلکه به ازای 6 ماه هم شما پوی میگرفتید ارز مقرری. یعنی ارز مقرری به تحصیل ربطی نداشت (فقط کافی بود اشتغال به تحصیل داشته باشید) چون اگر اینطور نبود قاعدتا اون زمون هم نباید واسه شما 12 ماه رو میدادن بلکه باید 4 ماه واسه پاییز و 4 ماه واسه ترم بهار به میزان تحصیل رو میدادن که اینطوری نبود. دوست من هم هر سال دو بار گواهی اشتغال میفرستاد و ارزش رو میگرفت. ابتدای ماه مهر نامه رو میگرفت واسه 6 ماه اول و ابتدای حدودا اردیبهشت نامه رو میگرفت واسه 6 ماه دوم.
    ولی چیزی که دوستمون مجتبی میگه یکم فرق میکنه.
    بخوام نتیجه بگیرم: اینا دست به هر کاری میزنن که یا اصلا ارز ندن یا اگر هم بدن به بهانه 4 ماه و 3 ماه و این قبیل بازی ها مردم رو خسته کنن. نکته مهم ارز (واسه خیلی ها) همون ارز شهریه بود که منتفی شد.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط khalas نمایش پست ها
    دوست عزیز تا چند ماه پیش منوال اینطوری بود (حداقل دو تا از دوستام که آمریکا بودن) یعنی به عینه میدونم شما اشتغال به تحصیلت از حدود august زده میشه تا december. یعنی 4 ماه. اون زمون نه تنها شهریه ترم رو میدادن بلکه به ازای 6 ماه هم شما پوی میگرفتید ارز مقرری. یعنی ارز مقرری به تحصیل ربطی نداشت (فقط کافی بود اشتغال به تحصیل داشته باشید) چون اگر اینطور نبود قاعدتا اون زمون هم نباید واسه شما 12 ماه رو میدادن بلکه باید 4 ماه واسه پاییز و 4 ماه واسه ترم بهار به میزان تحصیل رو میدادن که اینطوری نبود. دوست من هم هر سال دو بار گواهی اشتغال میفرستاد و ارزش رو میگرفت. ابتدای ماه مهر نامه رو میگرفت واسه 6 ماه اول و ابتدای حدودا اردیبهشت نامه رو میگرفت واسه 6 ماه دوم.
    ولی چیزی که دوستمون مجتبی میگه یکم فرق میکنه.
    بخوام نتیجه بگیرم: اینا دست به هر کاری میزنن که یا اصلا ارز ندن یا اگر هم بدن به بهانه 4 ماه و 3 ماه و این قبیل بازی ها مردم رو خسته کنن. نکته مهم ارز (واسه خیلی ها) همون ارز شهریه بود که منتفی شد.
    ممنون دوست عزیز
    ارز شهریه منتفی شد یعنی رسما؟ یا همین بازیهای به حساب میریزیم و این حرفا منظورتونه؟؟

Banned

ممنون دوست عزیز
    ارز شهریه منتفی شد یعنی رسما؟ یا همین بازیهای به حساب میریزیم و این حرفا منظورتونه؟؟
    بله ارز شهریه منتفی شده با کمک دوستان 6!!
    عملااین انتقال پول از اول هم غیرممکن بود یعنی تابلو بود برنامه چیه!

پ.ن: نمیدونم چقدر وقت گذاشتن فک کردن که چه بهانه ای پیدا کنیم این 9000 تا رو ندیم
    ویرایش توسط khalas : January 3rd, 2015 در ساعت 08:39 PM

Banned

بله ارز شهریه منتفی شده با کمک دوستان 6!!
    عملااین انتقال پول از اول هم غیرممکن بود یعنی تابلو بود برنامه چیه!

پ.ن: نمیدونم چقدر وقت گذاشتن فک کردن که چه بهانه ای پیدا کنیم این 9000 تا رو ندیم
    دوست عزیز میتونید لینکی چیزی بدید بابت مصوبه یا بخشنامش؟
    والا قبلا از حلقومشون بیرون کشیده میشد ولی وقتی بخشنامه و مصوبه باشه که.....

Banned

دوست عزیز میتونید لینکی چیزی بدید بابت مصوبه یا بخشنامش؟
    والا قبلا از حلقومشون بیرون کشیده میشد ولی وقتی بخشنامه و مصوبه باشه که.....
    دوست من:
    منظورتون از مصوبه چی هست؟ اینا میگن ما فقط مستقیم پول میریزیم به حساب دانشگاه. در حالی که خودشون هم خندشون میگیره با حرف خودشون. این کار اصلا عملی نیست. من نمیخوام توضیح زیاد بدم واسه دلایلش در یک پست کامل توضیح داده بودم که اصلا چرا عملی نیست.
    اگر تونستید مخ بانک رو بزنید شهریه رو بگیرید که زدید وگرنه relax باشید
    ویرایش توسط khalas : January 4th, 2015 در ساعت 02:35 AM

دوستان کسی میدونه نرخ ارز دانشجویی برای سال آینده تغییر میکنه یا نه؟!یعنی کلا نرخش 2450 هست یا اینم داستان داره؟!آخه اینجوری که داره پیش میره ادم میمونه چی بگه والا!

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRAN120 نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه نرخ ارز دانشجویی برای سال آینده تغییر میکنه یا نه؟!یعنی کلا نرخش 2450 هست یا اینم داستان داره؟!آخه اینجوری که داره پیش میره ادم میمونه چی بگه والا!

2450؟! همين الان فكر كنم حدود ٢٨٠٠ باشه، هرچقدر نرخ دلار بانك مركزي باشه حدود ١٠٠ تومن گرونتر ميدن به دانشجويان
    No news is good news

نقل قول نوشته اصلی توسط Ibehnoud نمایش پست ها
    2450؟! همين الان فكر كنم حدود ٢٨٠٠ باشه، هرچقدر نرخ دلار بانك مركزي باشه حدود ١٠٠ تومن گرونتر ميدن به دانشجويان
    جدی میگین؟!به من 2450 گفته بودن برای بچه های پزشکی یعنی اشتباه متوجه شدم یا الان اینجوری شده؟!این حرف یک ماه پیشه که وزارت بودم!چون بعید میدونم رشته ربطی داشته باشه

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRAN120 نمایش پست ها
    جدی میگین؟!به من 2450 گفته بودن برای بچه های پزشکی یعنی اشتباه متوجه شدم یا الان اینجوری شده؟!این حرف یک ماه پیشه که وزارت بودم!چون بعید میدونم رشته ربطی داشته باشه
    بله جدی میگن.
    با قیمت نفتی که بسته شده دلار قطعا بیشتر خواهد بود و در نتیجه ارز دانشجویی هم که نسبت مستقیمی به همه اینها داره شرایطش سخت تر خواهد شد. به توافق هم ربطی نداره چون اینا تونستن بی سر و صدا شهریه رو قطع کنن و اگر اعتراضی هم بشه این قضیه سند و رهن و ... رو رسمی میکنن تا اصلا ارزی ندن!
    کلا بهتره دوستان به امید ارز دانشجویی نرن خارج که صد البته آنچنان هم پولی نیست.
    ز گهواره تا گور، فاند بجوی

بله جدی میگن.
    با قیمت نفتی که بسته شده دلار قطعا بیشتر خواهد بود و در نتیجه ارز دانشجویی هم که نسبت مستقیمی به همه اینها داره شرایطش سخت تر خواهد شد. به توافق هم ربطی نداره چون اینا تونستن بی سر و صدا شهریه رو قطع کنن و اگر اعتراضی هم بشه این قضیه سند و رهن و ... رو رسمی میکنن تا اصلا ارزی ندن!
    کلا بهتره دوستان به امید ارز دانشجویی نرن خارج که صد البته آنچنان هم پولی نیست.
    ز گهواره تا گور، فاند بجوی
    این جمله آخرم دوباره طلایی بود ولی متاسفانه برای بچه های مهندسی صدق میکنه!کلا دانشجوی شاخه پزشکی اسم فاند بیاره با آر پی جی میوفتن دنبالشنه دیگه اگه نرخش اینی باشه که گفتین ارزش نداره حتی برم دنبالش و این همه استرس اینکه چقد میشه و بم چند ماه میدن و ..........!