نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 850 از 1150 نخستنخست ... 350750800840841842843844845846847848849850851852853854855856857858859860900950 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,491 تا 8,500 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

Banned

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRAN120 نمایش پست ها
    این جمله آخرم دوباره طلایی بود ولی متاسفانه برای بچه های مهندسی صدق میکنه!کلا دانشجوی شاخه پزشکی اسم فاند بیاره با آر پی جی میوفتن دنبالشنه دیگه اگه نرخش اینی باشه که گفتین ارزش نداره حتی برم دنبالش و این همه استرس اینکه چقد میشه و بم چند ماه میدن و ..........!
    ممنون

من در ریز رشته های پزشکی نیستم ولی لطفا چند صفحه قبل رو نگا بندازید یه لینکی گذاشته بودن انگار وزارت بهداشت کوتاه اومده تا شهریه رو بده. دقت کنید این شایعه نیست و لینکش در صفحه قبل یکی از دوستان گذاشته بود، البته اونجا هم ظاهرا بندهاش زیاد بود!
    در ضمن من هیچوقت نگفتم نرین دنبال ارز!
    ویرایش توسط khalas : January 4th, 2015 در ساعت 08:22 PM

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRAN120 نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه نرخ ارز دانشجویی برای سال آینده تغییر میکنه یا نه؟!یعنی کلا نرخش 2450 هست یا اینم داستان داره؟!آخه اینجوری که داره پیش میره ادم میمونه چی بگه والا!
    نرخ ارز که همینطوریش برای سال آینده قیمت رسمیشو نوبخت گفت فکر کنم 2900 هست پس ارز دانشجویی هم بالا هست دیگه طبیعتا.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط khalas نمایش پست ها
    ممنون

من در ریز رشته های پزشکی نیستن ولی لطفا چند صفحه قبل رو نگا بندازید یه لینکی گذاشته بودن انگار وزارت بهداشت کوتاه اومده تا شهریه رو بده. دقت کنید این شایعه نیست و لینکش در صفحه قبل یکی از دوستان گذاشته بود.
    در ضمن من هیچوقت نگفتم نرین دنبال ارز!
    برادر khalas اینجا یه نکته خیییییلی ظریف :/ داره وزارت بهداشت و چنان پلتیکی پیاده کرده که خدا میدونه
    قضیه از چه قراره برای ارز شهریه وزارت بهداشت
    کلا وزارت بهداشت یه سری دانشگاه که با شهریه دانشجو پذیرش میکردن رو از زیر لیست تایید خارج کرد یعنی مدارکشون رو حتی تحویل نمیگیره که بخواد امتحان شرکت کنند فارغ التحصیلانشون . و طبیعتا ارزی هم نمیده . این دانشگاهها اکثرا دانشگاههای بودن که شهریه داشتن چیزی حدود 6-8 هزار دلار در سال و .....
    از اون طرف یه سری دانشگاه توی لیست گذاشته که اساسا شهریه ای ندارند که دانشجو بخواد شهریه براشون پرداخت کنه مثلا چند صد یورو در ترم و یه سری دانشگاه خفن شهریه بگیر مثل امریکا و انگلستان و استرالیا رو گذاشته توی لیست که طبیعتا 99% کسانی که پول پرداخت چنان شهریه چند صد هزار دلاری /یورویی رو دارند خیلی تفاوتی براشون نمیکنه 2900 با 3500 و دنبالش نمیرن منطقا.
    حالا وزارت بهداشت راحتتر ارز شهریه میده ولی در واقع غیر از یکی دو جا جایی نیست که با شهریه بخواد پذیرش کنه و اون یکی دو جا هم یک پسوند مشروط بسته به دمشون + شرایط نه چندان دلخواه و ... خودشون که حتی برای همه متقاضیانشون هم ارز بده بازم تقریبا اپسیلون بودجه ارزیشو میده.
    به نظرم مسئولان اداره ارزشیابی رو بفرستند واسه گفتگوها
    ویرایش توسط Apdentist : January 5th, 2015 در ساعت 01:56 AM

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - Islamic Azad University

سلام،

من نمیتونم درخواستم رو از طریق سایت نشا ثبت کنم. این خطاها رو به میده. در صورتی که من هم تاریخ گواهی اشتغال به تحصیل رو وارد میکنم هم شهر محل سکونت. ممنون میشم اگه کسی از دوستان راهنماییم کنن. با فایرفاکس، اکسپلورر و کروم امتحان کردم ولی نتیجه فرقی نکرده...

خطاهاي زیر در ثبت درخواست شما وجود دارد
    ۱ لطفا تاريخ گواهي اشتغال به تحصيل را وارد نماييد
    ۲ لطفا شهر محل سکونت را وارد نماييد
    با سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط new_helix نمایش پست ها
    برادر khalas اینجا یه نکته خیییییلی ظریف :/ داره وزارت بهداشت و چنان پلتیکی پیاده کرده که خدا میدونه اشتون-جلیلی/ اشتون-ظریف/و...... سایر دوستانم نمیتونن پیاده کنن
    قضیه از چه قراره برای ارز شهریه وزارت بهداشت
    کلا وزارت بهداشت یه سری دانشگاه که با شهریه دانشجو پذیرش میکردن رو از زیر لیست تایید خارج کرد یعنی مدارکشون رو حتی تحویل نمیگیره که بخواد امتحان شرکت کنند فارغ التحصیلانشون . و طبیعتا ارزی هم نمیده . این دانشگاهها اکثرا دانشگاههای بودن که شهریه داشتن چیزی حدود 6-8 هزار دلار در سال و .....
    از اون طرف یه سری دانشگاه توی لیست گذاشته که اساسا شهریه ای ندارند که دانشجو بخواد شهریه براشون پرداخت کنه مثلا چند صد یورو در ترم و یه سری دانشگاه خفن شهریه بگیر مثل امریکا و انگلستان و استرالیا رو گذاشته توی لیست که طبیعتا 99% کسانی که پول پرداخت چنان شهریه چند صد هزار دلاری /یورویی رو دارند خیلی تفاوتی براشون نمیکنه 2900 با 3500 و دنبالش نمیرن منطقا.
    حالا وزارت بهداشت راحتتر ارز شهریه میده ولی در واقع غیر از یکی دو جا جایی نیست که با شهریه بخواد پذیرش کنه و اون یکی دو جا هم یک پسوند مشروط بسته به دمشون + شرایط نه چندان دلخواه و ... خودشون که حتی برای همه متقاضیانشون هم ارز بده بازم تقریبا اپسیلون بودجه ارزیشو میده.
    به نظرم مسئولان اداره ارزشیابی رو بفرستند واسه گفتگوها
    دقیقا بدبختی همینجاس!تمام دانشگاه هایی که شهریه معقول داشتن حذف شدن و تنها یجاهایی که میدونن کسی نخواهد رفت مثل بنگلادش و پاکستان(چون گرون شده از امثال) رو در لیست تایید قطعی کردن و باقی جاها هم همونطوری که دوستمون در بالا گفتن انقد شهریه ها و هزینه زندگی وحشتناک هست که ارز دانشجویی دیگه معنا نداره و کسی که بخواد بره راحت میتونه قید همچین مابه تفاوتی رو بزنه!مساله این نیست که ارز بگیریم یا نه مساله اینه واسه رشته های پزشکی کلا داستان فرق میکنه چون باید از دانشگاه تایید پذیرش گرفت که اونم دانشگاه با شهریه معقولش رو کردن ستاره سهیل!
    دوستان بر فرض محال که ارز شهریه رو بدن سالی چه مقدار براش تعیین کردن؟حداقل دونستنش بهتر از ندونسته!

ApplyAbroad Editor
    amirmousavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام. برای دریافت نامه ی بانک هنوز تعهد میگیرن؟ آخه فک کنم چند بار هی تغییر کرد، یه بار میگرفتن یه بار نمیگرفتن.
    الان وکیل دانشجو (مثلا برادر یا پدر) باید تعهد بدن که تا فلان تاریخ وثیقه میزاریم؟ یا تعهد میدن که دانشجو باید برگرده خدمت کنه؟!

Junior Member vsphere آواتار ها

درود دوستان میشه راهنمایی بفرمایین برای دریافت ارز دانشجویی و مقرری، دانشجویان تازه وارد به آمریکا به غیر از ثبت در سامانه نشا چه کاری باید انجام بدن؟

Banned

سلام. 1-سامانه ی تاک چیه مختصرا؟ 2-ترمایی که گذشته و نامه ی ارز بانکشو نگرفتیم میشه گرفت؟ 3- ترمایی که گدشته و نامه ی بانکشو گرفتیم ولی ارزشو نرفتیم بگیریمو میشه گرفت؟

Senior Member

دوستان سلام....

کسی هست که بدون امضا کردن اون برگه تعهد نامه ارزش رو گرفته باشه؟

یه عده میگن از ما خواستند اونو امضا کنیم یه عده میگن نه.

Junior Member

دوستان کسی میدونه آیا امکانش هست حواله ارز دانشجویی رو بفروشیم؟ اصلا خرید و فروش این حواله ارزی معمول هست؟
    با این شرایط که باید به یکی وکالت بدی و چقذر هم پول قبل از تحویل ارز بدی ترجیح میدم اگر امکانش باشه حواله رو بفروشم.
    لطفا راهنمایی کنید