نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 861 از 1150 نخستنخست ... 361761811851852853854855856857858859860861862863864865866867868869870871911961 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,601 تا 8,610 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

نقل قول نوشته اصلی توسط rmojtaba نمایش پست ها
    جهت اطلاع دوستان واجد شرایط ارز دانشجویی، خصوصا افرادی که در سامانه نشا درخواست کمک هزینه شهریه ثبت کرده بودن:

امروز که به سازمان امور دانشجویان مراجعه کردم متوجه شدم قضیه واریز شهریه به حساب دانشگاهها فعلا منتفی شده و فعلا طبق روندی که سابقا هم برقرار بود، برای دریاقت ارز کمک هزینه شهریه مربوط به نیمه اول سال 1393 نامه معرفی به بانکهای داخل کشور صادر میشه (مثل همون نامه معرفی به بانک برای دریافت ارز کمک هزینه زندگی).

دوستانی که قبلا درخواست ارز کمک هزینه شهریه مربوط به نیمه اول سال 1393 داده بودن (یا یکی از افراد خونواده شون) در صورتی که درخواستشون در سامانه نشا نقص مدرک نداشته میتونن به سازمان امور دانشجویان مراجعه کنند و نامه شون رو بگیرن.
    دوستان کسی میدونه ارز شهریه رو به این منوال واسه نیمه دوم سال 93 هم میشه گرفت یا نه؟ واسه نیمسال دوم هم نامه معرفی به بانک میدن؟

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط Sunshine03 نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه ارز شهریه رو به این منوال واسه نیمه دوم سال 93 هم میشه گرفت یا نه؟ واسه نیمسال دوم هم نامه معرفی به بانک میدن؟
    والا رسما چیزی اعلام نشده، ولی به نظر من شما درخواست رو توی سامانه ثبت کتید. اگه برای نیمسال دوم هم نامه معرفی به بانک دادن که چه بهتر.
    Power Tends to Corrupt, and Absolute Power Corrupts Absolutely
    (
    Sir John Dalberg)

Junior Member

والا رسما چیزی اعلام نشده، ولی به نظر من شما درخواست رو توی سامانه ثبت کتید. اگه برای نیمسال دوم هم نامه معرفی به بانک دادن که چه بهتر.
    ممنون فقط اینکه منظورتون از درخواست روی نشا، درخواست ارز مقرری هست؟ آخه واسه ارز شهریه شماره حساب دانشگاه میخواد، واسه ترم قبل (نیمه ی اول سال 93) هم من درخواستی که رو نشا داده بودم واسه هزینه ی زندگی بود (درخواستی واسه ارز شهریه رو سامانه نداده بودم) که بعد از اینکه فهمیدم میشه ارز شهریه رو هم گرفت خانواده م رفتن اداره اعزام و همونجا نامه ی معرفی به بانک واسه ارز رو دادن بهشون. حالا واسه نیمسال فعلی (نیمه ی دوم سال 93) درخواست ارز مقرریم تایید شده و ارزش رو گرفتم، اما نمیدونم واسه شهریه چیکار باید کرد، مثل سری قبل با مراجعه به سازمان نامه میدن؟ چون خانواده م شهرستانن و رفت و آمد سخته، میخوام بدونم اگه نامه ی معرفی به بانک واسه شهریه رو میدن خانواده م برن
    بازم ممنون از توجهتون

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط Sunshine03 نمایش پست ها
    ممنون فقط اینکه منظورتون از درخواست روی نشا، درخواست ارز مقرری هست؟ آخه واسه ارز شهریه شماره حساب دانشگاه میخواد، واسه ترم قبل (نیمه ی اول سال 93) هم من درخواستی که رو نشا داده بودم واسه هزینه ی زندگی بود (درخواستی واسه ارز شهریه رو سامانه نداده بودم) که بعد از اینکه فهمیدم میشه ارز شهریه رو هم گرفت خانواده م رفتن اداره اعزام و همونجا نامه ی معرفی به بانک واسه ارز رو دادن بهشون. حالا واسه نیمسال فعلی (نیمه ی دوم سال 93) درخواست ارز مقرریم تایید شده و ارزش رو گرفتم، اما نمیدونم واسه شهریه چیکار باید کرد، مثل سری قبل با مراجعه به سازمان نامه میدن؟ چون خانواده م شهرستانن و رفت و آمد سخته، میخوام بدونم اگه نامه ی معرفی به بانک واسه شهریه رو میدن خانواده م برن
    بازم ممنون از توجهتون
    خیر، منظورم همون ارز شهریه بود. جالبه به شما بدون ثبت نام برای ارز شهریه، نامه معرفی به بانکش رو دادن.
    روند معمول، ثبت درخواست برای ارز شهریه و ارز مقرری هست. به نظر من هر طوری شده برای ارز شهریه درخواست ثبت کنین و اگه طول کشید، اونوقت خانواده پیگیری کنن تا احتمال موفقیت در مراجعه حضوری بالا بره.
    (
    Sir John Dalberg)

با سلام.
    من مرداد امسال قبل از سفر به آمریکا مدارک خودم رو توی سایت نشا آپلود کردم و درخواست ارز دانشجویی کردم ولی دیگه پی گیری نکردم نتیجه چطور شد. الان بعد از گرفتن اشتغال به تحصیل ترم اول و آپلود توی سایت و درخواست ارز دانشجویی برای ترم اول متوجه شدم با درخواست ارز دانشجویی که توی مرداد کرده بودم در تاریخ 14 شهریور موافقت کرده بودن. حالا با توجه به اینکه 6 ماه از اون تاریخ گذشته نمیدونم باید چکار کنم. میترسم نتونم پول ترم اولم رو ازشون بگیرم. اساتید منو راهنمایی کنید. ممنون

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_mech نمایش پست ها
    با سلام.
    من مرداد امسال قبل از سفر به آمریکا مدارک خودم رو توی سایت نشا آپلود کردم و درخواست ارز دانشجویی کردم ولی دیگه پی گیری نکردم نتیجه چطور شد. الان بعد از گرفتن اشتغال به تحصیل ترم اول و آپلود توی سایت و درخواست ارز دانشجویی برای ترم اول متوجه شدم با درخواست ارز دانشجویی که توی مرداد کرده بودم در تاریخ 14 شهریور موافقت کرده بودن. حالا با توجه به اینکه 6 ماه از اون تاریخ گذشته نمیدونم باید چکار کنم. میترسم نتونم پول ترم اولم رو ازشون بگیرم. اساتید منو راهنمایی کنید. ممنون
    سلام

آیا برای درخواست مرداد شما نامه معرفی به بانک هم صادر شده بوده و شما نگرفتینش؟ اگه آره تا الان باطل شده چون اعتبار نامه معرفی به بانک شش ماهه.
    توجه داشته باشید در هر سال ایرانی (مثلا همین 1393 که داره تموم میشه) تا دو نوبت نامه معرفی به بانک میشه دریافت کرد، پس برای درخواست جدید شما جای نگرانی نیست. فقط از طریق پروفایل کاربری تون در سامانه نشا پیگیری کنین ببینین درخواست مرداد ماه شما چه مدتی از تحصیل شما رو پوشش داده. چون نامه جدید رو در ادامه نامه مرداد صادر میکنند.

موفق باشید.
    (
    Sir John Dalberg)

Junior Member

با سلام.
    دوستان مشکلی برای بنده پیش اومده، ممنونم میشم راهنمایی بفرمایید.
    من ماه پیش تو سامانه نشا برای ارز مقرری ثبت نام کردم.
    اون موقع ویزام نیومده بود و تاریخ مراجعه رو 27 اردیبهشت 94 برام زده بودن.
    الان که ویزام اومده، فکر کردم میتونم مدارک رو ویرایش کنم و ویزام رو اضافه کنم، در صورتی که همچین امکانی وجود نداره.
    از طرفی دوباره هم نمیتونم ثبت نام کنم.
    شما چه راهی به نظرتون میرسه ؟
    ممنونم.

سلام

آیا برای درخواست مرداد شما نامه معرفی به بانک هم صادر شده بوده و شما نگرفتینش؟ اگه آره تا الان باطل شده چون اعتبار نامه معرفی به بانک شش ماهه.
    توجه داشته باشید در هر سال ایرانی (مثلا همین 1393 که داره تموم میشه) تا دو نوبت نامه معرفی به بانک میشه دریافت کرد، پس برای درخواست جدید شما جای نگرانی نیست. فقط از طریق پروفایل کاربری تون در سامانه نشا پیگیری کنین ببینین درخواست مرداد ماه شما چه مدتی از تحصیل شما رو پوشش داده. چون نامه جدید رو در ادامه نامه مرداد صادر میکنند.

موفق باشید.
    ممنون از پاسختون.
    من الان سایت رو چک کردم نوشته نامه معرفي به بانک براي بازه زماني ۱۳۹۳/۰۶/۱ تا ۱۳۹۳/۰۶/۳۱
    پس من ارز این بازه زمانی یک ماهه رو نمیتونم دیگه بگیرم؟

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_mech نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون.
    من الان سایت رو چک کردم نوشته نامه معرفي به بانک براي بازه زماني ۱۳۹۳/۰۶/۱ تا ۱۳۹۳/۰۶/۳۱
    پس من ارز این بازه زمانی یک ماهه رو نمیتونم دیگه بگیرم؟
    اگه خودتون یا یکی اعضای خانواده حضوری به سازمان دانشجویان مراجعه کنید و توضیح بدید براشون که نامه معرفی به بانک اون یک ماهه رو نگرفتین، ممکنه مجددا براتون صادر کنن.
    (
    Sir John Dalberg)

سلام
    من واسه ثبت نام ارز دانشجويي وزارت بهداشت اقدام كردم،واسه رواديد أقامت ،بايد هر دفعه اسكن كارت أقامت جديد بفرستيم؟
    اخه تو سايت نوشته واسه ثبت درخواست جديد فقط اسكن اخرين كواهي اشتغال به تحصيل بفرستين!
    مشكل من اينه كه عكس كارت أقامت من بي حجاب،نميدونم جيكار كنم!
    با اين وجود سفارت هامبورك وقتي از من فتو كبي كارت أقامت خواست و من هم اين فتوكبي فرستادم،ايرادي نكرفت و واسم برو نده تشكيل داد و كواهي اشتغال به تحصيل منو تاييد كرد
    اما وزارت بهداشت ميترسم
    به نظر شما جيكار كنم؟