نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 876 از 1150 نخستنخست ... 376776826866867868869870871872873874875876877878879880881882883884885886926976 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,751 تا 8,760 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

Junior Member a1b2 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

نقل قول نوشته اصلی توسط Armin65 نمایش پست ها
    من فک میکنم دوستانی که تا الان ارز دریافت کرده اند، "هزینه شخصی" رو انتخاب کردن
    خیلی ممنون. آخه I20 هم باید تو سایت آپلود بشه. مسئولش متوجه میشه متقاضی از دانشگاه فاند گرفته! دوستانی که فاند داشتن و ارز دانشجویی گرفتن این چی انتخاب کردن؟ ممنون

Senior Member

دوستان روند گرفتن ارز چقدر طول میکشه؟ایا ممکنه برای من که یکماه بیشتر وقت ندارم ارز فوری بدن؟بخوام حضوری سر بزنم کجا باید برم؟

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastarann نمایش پست ها
    دوستان روند گرفتن ارز چقدر طول میکشه؟ایا ممکنه برای من که یکماه بیشتر وقت ندارم ارز فوری بدن؟بخوام حضوری سر بزنم کجا باید برم؟
    سلام.

برای تعجیل در دریافت نامه معرفی به بانک باید به سازمان امور دانشجویان مراجعه و با آقای پاداشی یا کارشناسان زیردستشون صحبت کنید (نمیدونم تا چه حد ممکنه به درخواستتنون ترتیب اثر بدن).

بعد از تحویل دادن اون نامه و سایر مدارک لازم به بانک، حداقل 10 روز طول میکشه تا ارز رو به شما بدن.
    Power Tends to Corrupt, and Absolute Power Corrupts Absolutely
    (
    Sir John Dalberg)

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rmojtaba نمایش پست ها
    سلام.

برای تعجیل در دریافت نامه معرفی به بانک باید به سازمان امور دانشجویان مراجعه و با آقای پاداشی یا کارشناسان زیردستشون صحبت کنید (نمیدونم تا چه حد ممکنه به درخواستتنون ترتیب اثر بدن).

بعد از تحویل دادن اون نامه و سایر مدارک لازم به بانک، حداقل 10 روز طول میکشه تا ارز رو به شما بدن.

یعنی من انلاین اول اقدام کنم از طریق سایت نشا بعد برم پیش ایشون بگم زودتر کارم رو انجام بدن؟یا همینطور برم؟چون من هنوز اصلا سایت نشا مدارکم رو ندادم ویزام تازه دستم اومده.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

یعنی من انلاین اول اقدام کنم از طریق سایت نشا بعد برم پیش ایشون بگم زودتر کارم رو انجام بدن؟یا همینطور برم؟چون من هنوز اصلا سایت نشا مدارکم رو ندادم ویزام تازه دستم اومده.

سلام
    یعنی از قبل خروج میخواین ارز بگیرین؟
    با توجه به تغییر قوانین دادن ارز دانشجویی یکی لطفا کامل مراحل رو توضیح بده و بگه کی و چکاری باید انجام بدیم و اینکه اصلا قبل خروج ارزی میدن یا نه؟
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

همینطوری که نه، فکر کردم کارهای اولیه ش رو انجام دادید. اول باید توی سامانه ثبت نام کنید و مدارک لازم رو آپلود کنید. بعدش حضورا مراجعه کنید ببینید کارتون رو زودتر انجام میدن یا نه.
    (
    Sir John Dalberg)

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpashaei نمایش پست ها

سلام
    یعنی از قبل خروج میخواین ارز بگیرین؟
    با توجه به تغییر قوانین دادن ارز دانشجویی یکی لطفا کامل مراحل رو توضیح بده و بگه کی و چکاری باید انجام بدیم و اینکه اصلا قبل خروج ارزی میدن یا نه؟
    سلام.

تا چند وقت پیش اینجوری بود که قبل از خروج هم میشد درخواست ارز دانشجویی داد، منتها باید ویزای تحصیلی و مدرکی دال بر پذیرش ارائه بدید. ضمنا اینجوری حداکثر 1000 دلار بهتون تعلق میگیره.
    (
    Sir John Dalberg)

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط a1b2 نمایش پست ها
    خیلی ممنون. آخه I20 هم باید تو سایت آپلود بشه. مسئولش متوجه میشه متقاضی از دانشگاه فاند گرفته! دوستانی که فاند داشتن و ارز دانشجویی گرفتن این چی انتخاب کردن؟ ممنون

بله
    داخل I20 و یا مدارک اشتغال به تحصیل دانشگاه ها معمولا میزنن میزان دقیق فاند رو. با این وجود، این امر (برای خودم و دوستان) تا الان باعث تایید نشدن درخواستشون نشده.
    سابکلاس 574
    لاج و دریافت شماره پرونده: 17 ژانویه|درخواست مدیکال،رزومه،پروپوزال: 18 ژانویه|درخواست خلاصه تز لیسانس و فوق:21 ژانویه|انجام مدیکال: 22 ژانویه|ارسال مدیکال از تهران به امان: 7 فوریه|گرنت ویزا: 10 ژوئن

Junior Member a1b2 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Armin65 نمایش پست ها
    بله
    داخل I20 و یا مدارک اشتغال به تحصیل دانشگاه ها معمولا میزنن میزان دقیق فاند رو. با این وجود، این امر (برای خودم و دوستان) تا الان باعث تایید نشدن درخواستشون نشده.
    پس شما با وجود اینکه فاند داشتید هزینه شخصی انتخاب کردید و ارز دانشجویی هم گرفتید، درست عرض می کنم؟ ممنونم

Junior Member

سلام دوستان
    چندتا سوال دارم ممنون میشم کمک کنید.
    خواهرم از پاییز پارسال در کانادا دانشجویه. پارسال قبل از رفتنش اقدام کرد وتوسایت نشا ثبت نام کرد.درخواستشو رد کردن و گفتن باید حتما بری اونجا و گواهی اشتغال به تحصیل بدی بعد اقدام کنی.چندماه پیش مجددا اقدام کرد.حال با توجه به اینکه واسه ترم زمستان اقدام کرده وترم هم گذشته چند سوال پیش میاد:
    1- آیا باید گواهی اشتغال به تحصیل زمستان رو تائید بگیره یا گواهی اشتغال به تحصیل ترم بهار که هم اکنون درحال گذروندنه هم لازمه ؟
    2- آیا با همان گواهی اشتغال به تحصیل زمستان ارز رو واسه یه ترم سه ماهه میگیره یا 6 ماهه؟
    3- آیا مدرک ادمیشن دانشگاه یا مدرک دیگه ای هم لازمه جهت تائید به وزارت علوم بدیم یا گواهی اشتغال به تحصیل کافیه؟
    ممنون