نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 884 از 1150 نخستنخست ... 384784834874875876877878879880881882883884885886887888889890891892893894934984 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,831 تا 8,840 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

Senior Member mokhteh آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

نقل قول نوشته اصلی توسط rmojtaba نمایش پست ها
    سلام

من هفته پیش از طرف برادرم ارز دانشجویی مربوط به کمک هزینه زندگی رو دریافت کردم (6000 تا برای 6ماه اول سال 1394)، البته دفعه اولش نبود.
    جسارتا برادرتون فاند هم داشتن؟ مرسی
    تاریخ این ایام را هر کس که خواهد خواند، جز این سخن از ما نخواهد راند:
    این نسل سردرگم، بر توسن اندیشه هاشان لنگ
    ، فرسنگ در فرسنگ، جز سوی ترکستان نمی رانند؛
    تاریخ پیش از خویش را باری نمی خوانند.

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط mokhteh نمایش پست ها
    جسارتا برادرتون فاند هم داشتن؟ مرسی
    آره، از کانادا.
    ضمنا در این دوره اخیر بهش ارز کمک هزینه تحصیلی تعلق نگرفت، در واقع وزارت علوم نامه معرفی به بانک رو صادر نکرد ولی گویا به دوستاش داده بودن. دلیلشو نمیدونم چون فرصت نشد پیگیری کنم.
    Power Tends to Corrupt, and Absolute Power Corrupts Absolutely
    (
    Sir John Dalberg)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Aalto University

سلام خدمت همه دوستان

من تو تاریخ 15.04.94 از طریق سامانه نشا درخواست ارز دانشجویی داده بودم و تو صفحه "لیست درخواست" تو بخش "وضعیت درخواست" نوشته بود منتظر نظر کارشناس باشید. امروز رفتم چک کردم دیدم هنوز همون وضعیته ولی برام تاریخ مراجعه نوشتن 27 مهر ماه!!!! یه ستون دیگه هم هست که نوشته "ویرایش و رفع نقض" که خالیه و هیچی توش ننوشته. این یعنی چی؟ یعنی من باید در تاریخ 27 مهرماه برم بانک یا نه هنوز کارشناس محترم!!! نظرش رو ابلاغ نفرموده؟ اگه باید منتظر نظر کارشناس باشم پس کی اعلام می کنه نظرشو؟ الآن دیگه 2 ماه نیم گذشته!!!
    یه سوال دیگه اینکه تو همون صفحه لیست درخواست نوشته "در روز مراجعه براي دریافت نامه بانک و یا سایر خدمات به همراه داشتن اصل گواهی اشتغال به تحصیل تایید شده نمایندگی ایران در کشور محل تحصیل الزامیست" این یعنی چی؟ یعنی من یه گواهی اشتغال دیگه هم بگیرم و ببرم سفارت تایید کنم و بفرستم ایران؟ آخه این که خیلی مسخره است. من تو گواهی اشتغالم نوشته شده که Fall 2015 و Spring 2016 دانشجوی اینجاست و سفارت هم تاییدش کرد. پس دیگه این مسخره بازی ها چیه؟ پس دیگه برا چی سامانه تشکیل دادن؟

Senior Member mokhteh آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rmojtaba نمایش پست ها
    آره، از کانادا.
    ضمنا در این دوره اخیر بهش ارز کمک هزینه تحصیلی تعلق نگرفت، در واقع وزارت علوم نامه معرفی به بانک رو صادر نکرد ولی گویا به دوستاش داده بودن. دلیلشو نمیدونم چون فرصت نشد پیگیری کنم.
    مگه به کسایی که فاند دارن ارز کمک هزینه تحصیلی هم میدن؟
    تاریخ این ایام را هر کس که خواهد خواند، جز این سخن از ما نخواهد راند:
    این نسل سردرگم، بر توسن اندیشه هاشان لنگ
    ، فرسنگ در فرسنگ، جز سوی ترکستان نمی رانند؛
    تاریخ پیش از خویش را باری نمی خوانند.

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط mokhteh نمایش پست ها
    مگه به کسایی که فاند دارن ارز کمک هزینه تحصیلی هم میدن؟
    راستش مطمئن نیستم ولی فکر کنم اگه لیست هزینه های پرداختی به دانشگاه رو داشته باشید بهتون تعلق میگیره ولی اگه خود دانشگاه (یا استادتون) این هزینه ها رو پرداخت کنه و به شما اون لیست رو ندن، نه.

البته شاید دلیل اینکه نامه ارز کمک هزینه تحصیلی نیمه اول امسال رو به ما ندادن همین بوده... و اینکه شاید دوستانی که این نامه رو گرفتن فول فاند نبودن...
    Power Tends to Corrupt, and Absolute Power Corrupts Absolutely
    (
    Sir John Dalberg)

سلام دوستان
    من از چندماه پیش درخواست ارزدانشجویی دادم برای سال گذشته ام. ولی الان دوبار هست که بدون دلیل درخواستم رد شده!
    بار اول به دلیل نداشتن ریز نمرات ،در حالیکه اصلا جز مدارک نبود. و با این حال ریزنمرات را فرستادم. و الان هم باز ریزنمرات ترم دوم رو خواستند. در حالیکه درخواست من برای شش ماه اول بوده و الان ریز نمرات شش ماه دومم آماده نیست.
    آیا اطلاع دارید که چطور میتونم پیگیری کنم؟
    آیا جایی هست که خانواده ام حضورا برای پیگیری بروند؟
    با سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط homayun.it نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان

من تو تاریخ 15.04.94 از طریق سامانه نشا درخواست ارز دانشجویی داده بودم و تو صفحه "لیست درخواست" تو بخش "وضعیت درخواست" نوشته بود منتظر نظر کارشناس باشید. امروز رفتم چک کردم دیدم هنوز همون وضعیته ولی برام تاریخ مراجعه نوشتن 27 مهر ماه!!!! یه ستون دیگه هم هست که نوشته "ویرایش و رفع نقض" که خالیه و هیچی توش ننوشته. این یعنی چی؟ یعنی من باید در تاریخ 27 مهرماه برم بانک یا نه هنوز کارشناس محترم!!! نظرش رو ابلاغ نفرموده؟ اگه باید منتظر نظر کارشناس باشم پس کی اعلام می کنه نظرشو؟ الآن دیگه 2 ماه نیم گذشته!!!
    یه سوال دیگه اینکه تو همون صفحه لیست درخواست نوشته "در روز مراجعه براي دریافت نامه بانک و یا سایر خدمات به همراه داشتن اصل گواهی اشتغال به تحصیل تایید شده نمایندگی ایران در کشور محل تحصیل الزامیست" این یعنی چی؟ یعنی من یه گواهی اشتغال دیگه هم بگیرم و ببرم سفارت تایید کنم و بفرستم ایران؟ آخه این که خیلی مسخره است. من تو گواهی اشتغالم نوشته شده که Fall 2015 و Spring 2016 دانشجوی اینجاست و سفارت هم تاییدش کرد. پس دیگه این مسخره بازی ها چیه؟ پس دیگه برا چی سامانه تشکیل دادن؟
    1 اگر نظر کارشناسی تایید شده باشه بهتون پیغام میده که تایید شده.
    2. گواهی اشتغال به تحصیل که دانشگاه داده را باید سفارت ایران در کشور محل تحصیل تایید کنه. ایناکه خوببه! گواهی اشتغال به تحصیل من به زبان فرانسوی بود و خب سفارت تایید کرده بود و به فارسی مهر و امضا کرده بود که این مورد تایید سفارت ایران هست. بعد رئیس بانک گیر داد که ما نمیفهمیم این به فرانسوی چی نوشته! در حالیکه سفارت مهر و امضا کرده بود و تایید کرده بود! و ما رو مجبور کرد که کلی هزینه ترجمه بدیم و گواهی رو ترجمه کنیم! یعنی بانک، تایید و مهر سفارت رو قبول نداشت! خیلی خنده دار بود!

نقل قول نوشته اصلی توسط Armin65 نمایش پست ها
    همونطور که سئوالات متداول گفته، خیر، امکانش نیست
    فکر میکنم بشه دریافت کرد . من سال گذشته، برای دو ترم گذشته رو دریافت کردم و مشکلی نبود. کما اینکه الان برای دریافت سال دوم مشکل پیدا کردم و مدام ازم ریز نمرات میخواهند در حالیکه جز مدارک نبوده! و قاعدتا ریزنمرات بعد از گذشت ترم به دست میآید.

Junior Member

سلام دوستان
    من از طرف دانشگاه نامه مبني بر هزينه شهريه دانشگاه گرفتم و در دفتر حفظ منافع ايران در امريكا تاييد كردم حالا كه نامه ي وزارت علوم را گرفتم بردم بانك بهم ميگن فقط ماهي ١٠٠٠ تا رو بت ميديم و ارز براي هزينه دانشگاه بت نمي دهيم كسي با اين مشكل قبلا مواجه شده
    لطفا راهنمايي بفرماييد

Junior Member

سلام دوستان اگر در تاریخ مشخص شده به موسسه مراجعه نکنیم و دو روز بگذره مشکلی پیش میاد؟