نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 893 از 1150 نخستنخست ... 393793843883884885886887888889890891892893894895896897898899900901902903943993 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,921 تا 8,930 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

Banned

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdizad88 نمایش پست ها
    به هر حال شما زیر همین چیز سوری رو امضا می کنید یعنی قبول کردید و اگر روزی بخوان می تونن یقه شما رو بگیرن!
    چیزی که محضری نباشه اصلا قانونی نیست. این کار رو کردن تا خیلی ها ارز نگیرن

Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط noxne1 نمایش پست ها
    با توجه به اطلاعات بنده امکان دریافت ارز دانشجویی برای شرکت در کنفرانس وجود ندارد. از بانک های داخلی هم فعلا ارسال حواله غیر فعال می باشد. می توانید از دوستانی که کارت اعتباری دارن کمک بگیرید.
    دوستی ندارم که این کار رو انجام بده .دیروز با یک موسسه صحبت میکردم احساس کردم الکی قیمتو بالا برده یعنی به جای 200 یورو من باید حدود 290 یورو پرداخت کنم 90 یورو پول اضافی.حواله بانکی است

سلام، ببخشید یک سوال دارم. من میخوام از کانادا برای دریافت ارز اقدام کنم و سوالم اینه که باید نامه اشتغال به تحصیلی که از دانشگاه میگیرم حتما توسط وزارت امور خارجه در ایران (ستاد اتاوا) تایید بشه و بعد در سایت نشا آپلود شه؟ بخاطر نداشتن سفارت در کانادا، ایرادی نیست اگر نامه رو که فقط به تایید دانشگاه رسیده در سایت نشا آپلود کنم و وقت بگیرم؟ در نهایت هم خانوادم در ایران برای گرفتن ارز، نامه اشتغال به تحصیل رو در ستاد اتاوا تایید کنن.

Junior Member

سلام. من در سامانه نشا ثبت نام کردم و چند هفته دیگه به من وقت دادن که در آن زمان مدارکم را بررسی میکنند. دقیقا من در همان زمان بلیط دارم. آیا کسی تجربه مراجعه به اداره بورس داشته است ؟ آیا روند پرونده من را تسریع میکنند؟

دوستان برای گواهی اشتغال به تحصیل که برای دفتر واشنگتن میفرستیم٬ حتما باید نامه فیزیکی مهر و امضا دار باشه؟ دانشگاه ما یه سیستم آنلاین داره برای صدور این چیزا٬ ولی من شک دارم واشنگتن برگه پرینت شده رو قبول کنه. لطفا راهنمایی کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Aalto University

سلام دوستان
    من دیروز یه ایمیل از وزارت علوم دریافت کردم مبنی بر اینکه کارشناسشون درخواستم رو برای دریافت ارز برای هزینه اقامت تایید کرده و گفتن با کدرهگیری و اصل گواهی اشتغال تایید شده توسط سفارت پاشو بیا بانک تجارت یا بانک سامان پولت رو بگیر. ولی هیچ جا اشاره ای نشده که قراره چقدر بهم ارز بدن. من متاهل هستم، ولی هیچ جای فرآیند درخواست ارز ازم سوال نشد که متاهلی یا نه!!!؟ فقط موقعی که داشتم تو سیستم پرونده درست می کردم گزینه متاهل رو انتخاب کردم. حالا می خوام بدونم چقدر بهم ارز می دن؟ در ضمن من تو اروپا درس می خونم، کسی می دونه اینا ارز رو به دلار می دن یا یورو هم قبول می کنن؟

منتظر نظر دوستان مطلع هستم
    موفق باشید

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط homayun.it نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دیروز یه ایمیل از وزارت علوم دریافت کردم مبنی بر اینکه کارشناسشون درخواستم رو برای دریافت ارز برای هزینه اقامت تایید کرده و گفتن با کدرهگیری و اصل گواهی اشتغال تایید شده توسط سفارت پاشو بیا بانک تجارت یا بانک سامان پولت رو بگیر. ولی هیچ جا اشاره ای نشده که قراره چقدر بهم ارز بدن. من متاهل هستم، ولی هیچ جای فرآیند درخواست ارز ازم سوال نشد که متاهلی یا نه!!!؟ فقط موقعی که داشتم تو سیستم پرونده درست می کردم گزینه متاهل رو انتخاب کردم. حالا می خوام بدونم چقدر بهم ارز می دن؟ در ضمن من تو اروپا درس می خونم، کسی می دونه اینا ارز رو به دلار می دن یا یورو هم قبول می کنن؟

منتظر نظر دوستان مطلع هستم
    موفق باشید
    Your application has been successful. Thus your family can also benefit this.l
    Then, once you submit your documents in the bank, the number would be confirmed. Stipend: for main applicant, $1000 per month and $500 per children/spouse (for 6 month)l
    You cannot ask for your desired currency, it depends on Central Bank availability, but the amount would be the same as mentioned above after conversion.
    سابکلاس 574
    لاج و دریافت شماره پرونده: 17 ژانویه|درخواست مدیکال،رزومه،پروپوزال: 18 ژانویه|درخواست خلاصه تز لیسانس و فوق:21 ژانویه|انجام مدیکال: 22 ژانویه|ارسال مدیکال از تهران به امان: 7 فوریه|گرنت ویزا: 10 ژوئن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Aalto University

با سلام

دوستان کسی اطلاع داره که برای دریافت ارز حتما باید به شعب ارزی بانک تجارت یا سامان در مرکز استان رفت یا می شه از هر شهری تو استان هم ارز رو دریافت کرد؟ و اینکه صرف ارائه گواهی اشتغال به تحصیل تایید شده توسط سفارت و شماره پرونده در روز مراجعه به بانک کفایت می کنه یا باید مدارک دیگه ای هم ارئه داد؟ مثلا من دیدم بعضی دوستان گفتن شناسنامه و صفحه مهرهای خروج پاسپورت و از این چیزها ارائه دادن، از اونجایی که من خودم ایران نیستم کپی این مدارک رو از پدرم قبول می کنن؟

با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط homayun.it نمایش پست ها
    با سلام

دوستان کسی اطلاع داره که برای دریافت ارز حتما باید به شعب ارزی بانک تجارت یا سامان در مرکز استان رفت یا می شه از هر شهری تو استان هم ارز رو دریافت کرد؟ و اینکه صرف ارائه گواهی اشتغال به تحصیل تایید شده توسط سفارت و شماره پرونده در روز مراجعه به بانک کفایت می کنه یا باید مدارک دیگه ای هم ارئه داد؟ مثلا من دیدم بعضی دوستان گفتن شناسنامه و صفحه مهرهای خروج پاسپورت و از این چیزها ارائه دادن، از اونجایی که من خودم ایران نیستم کپی این مدارک رو از پدرم قبول می کنن؟

با تشکر
    سلام

از هر شعبه ارزی بانک تجارت یا هر شعبه بانک سامان در سراسر کشور میتونید برای دریافت ارز اقدام کنید.
    آره، برای تشکیل پرونده ازتون کپی ویزا و کارت ملی و شناسنامه رو میخوان، ولی به اصل اینها نیازی نیست. اما پدرتون باید اصل کارت ملی خودشون رو همراه داشته یاشن.
    Power Tends to Corrupt, and Absolute Power Corrupts Absolutely
    (
    Sir John Dalberg)

نقل قول نوشته اصلی توسط PIMI8100 نمایش پست ها
    چیزی که محضری نباشه اصلا قانونی نیست. این کار رو کردن تا خیلی ها ارز نگیرن

این فرم تعهد را فقط امضا کنیم کافیه؟ یا باید وثیقه بذاریم. من چون ایران نیستم اینو میپرسم. خانوادم باید جایی تعهد بدن یا سند بذارن؟