نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 897 از 1150 نخستنخست ... 397797847887888889890891892893894895896897898899900901902903904905906907947997 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,961 تا 8,970 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

نقل قول نوشته اصلی توسط mahoor7 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال فوری داشتم و ممنون میشم اگه لطفا راهنمایی کنید
    من پارسال قبل ار اینکه برم کانادا، برای ارز اقدام کرده بودم که درخواستم رد شده بود و کارشناس گفته بود که مهر خروج نداری ... الان بعد از یک سال و نیم برای سفر اومدم و می خوام تو این فرصت محدودی که هستم اقدام کنم ولی وقتی وارد درخواست قبلی می شم در قسمت اصلاح و ویرایش جایی نیست که من نامه گواهی اشتغال به تحصیل و آخرین مهر خروج و ورود رو بذارم یعنی باید دوباره از اول درخواست بدم و هزینه رو پرداخت کنم؟
    ضمنا من برای سال گذشته و سال جاری دارم اقدام میکنم (2014-2015 و 2015-2016) آیا ممکنه موافقت نشه؟!
    بسیار ممنونم
    سلام. دوباره باید درخواست بدین. البته امیدوارم که نامه اشتغال به تحصیل با مهر دانشگاه و مهر تایید سفارت ایران رو اسکن کرده و داشته باشید. دوباره تشکیل پرونده بدین و پول پرداخت کنید. احتمالا دفعه قبل پولی نپرداخته بودین مثل خودم
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

Junior Member

سلام به همگی
    من برای سال 2015-2016 اقدام کردم و تو سامانه نشا و تاک ثبت نام کردم ... حالا میخوام بدونم آیا اگه برای سال 2014-2015 ( که گواهی اشتغال به تحصیل مربوطه رو گرفتم) هم اقدام کنم ممکنه ارز بگیرم؟ یا قطعی درخواستم رد میشه؟!
    با سپاس فراوان

سلام
    من ترم اول در کانادا تمام کردم:لطفا راهنمایی کنید
    -ترم یک را به می دهند کمک هزینه را؟
    -در کانادا باید کجا تاییدیه اشتغال به تحصیل بگیریم
    -من ارشد دارم ولی دوباره ارشد شروع کردم ،کمک هزینه می دهند؟
    -من ویزای اقامت دارم ولی برنامه فقط تحصیل دارم.شامل ما می شود؟
    ممنون

یک سوال دیگه:
    برای ترم زمستان تا کی وقت برای درخواست هست؟

Junior Member

سلام این تو نشا اضافه شده.
    "فرم درخواست شهریه معوقه سال 93 "
    یعنی شهریه میدن?

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Aerospace Engineering-Embry Riddle Aeronautical University (ERAU)

با سلام و عرض ادب

می‌خواستم سوالی بپرسم و قبل از اقدام برای دریافت ارز دانشجویی اطمینان حاصل کنم

فرم تهدنامه برای ارز دنشجویی نامفهوم می‌باشد به علت جمله بندی های غلط و تاریخ های مکرر اشتباه و گیج کننده. آیا پر کردن این فرم اجباری می‌باشد؟ آیا من برای دریافت ارز دانشجویی باید پس از اتمام دورهٔ فوق لیسانس، به ایران برگشت و تا ۶سال کار کنم؟ رشته من مهندسی هوافضا در مقطع فوق لیسانس میباشد و متاسفانه در ایران برای من کاری وجود ندارد. لذا، اگر من در آمریکا استخدام شوم و در آنجا حقوق بگیرم و به ایران برنگردم چه اتفاقی‌ خواهد افتاد؟

با تشکر از پاسخگویی

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

Smile پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

نقل قول نوشته اصلی توسط Mhd_mrt نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب

می‌خواستم سوالی بپرسم و قبل از اقدام برای دریافت ارز دانشجویی اطمینان حاصل کنم

فرم تهدنامه برای ارز دنشجویی نامفهوم می‌باشد به علت جمله بندی های غلط و تاریخ های مکرر اشتباه و گیج کننده. آیا پر کردن این فرم اجباری می‌باشد؟ آیا من برای دریافت ارز دانشجویی باید پس از اتمام دورهٔ فوق لیسانس، به ایران برگشت و تا ۶سال کار کنم؟ رشته من مهندسی هوافضا در مقطع فوق لیسانس میباشد و متاسفانه در ایران برای من کاری وجود ندارد. لذا، اگر من در آمریکا استخدام شوم و در آنجا حقوق بگیرم و به ایران برنگردم چه اتفاقی‌ خواهد افتاد؟

با تشکر از پاسخگویی
    فرم رو پرینت و امضا کرده دوباره اسکن و آپلود کنید و تمام. کار به شما باید بدن تا کار کنید ولی به نظرتون اینا میتونن کار بدن؟خب بدن مام میایم کار می کنیم در ضمن برای مدتی باید کار کنید که براش ارز دریافت کردین
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

Junior Member

با سلام،

در مورد مدارکی که باید توی سایت نشا آپلود کنیم،چند تا سوال داشتم:

1-من برای پاییز آینده پذیرش از آلمان دارم ولی هنوز ویزا نگرفتم. و قراره که یک پول deposit قبل از اینکه ویزام بیاد تا چند وقت دیگه به حساب دانشگاه بریزم. (اینم بگم که دانشگاه ویزام رو تضمین کرده و گفته که اگر به هر دلیلی ویزام مشکل داشت، پولم رو پس میده). حالا سوالم اینه که بدون آپلود ویزا میشه ارز دانشجویی گرفت؟

2-سوال دیگه اینکه دانشگاه باید نامه پذیرش رو به صورت مهر کرده برام پست کنه؟ چون الان فقط فایل pdf پذیرش رو دارم.

ممنون از صبر و حوصله ی دوستان )

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue_Heart نمایش پست ها
    سلام، ببخشید یک سوال دارم. من میخوام از کانادا برای دریافت ارز اقدام کنم و سوالم اینه که باید نامه اشتغال به تحصیلی که از دانشگاه میگیرم حتما توسط وزارت امور خارجه در ایران (ستاد اتاوا) تایید بشه و بعد در سایت نشا آپلود شه؟ بخاطر نداشتن سفارت در کانادا، ایرادی نیست اگر نامه رو که فقط به تایید دانشگاه رسیده در سایت نشا آپلود کنم و وقت بگیرم؟ در نهایت هم خانوادم در ایران برای گرفتن ارز، نامه اشتغال به تحصیل رو در ستاد اتاوا تایید کنن.
    یعنی تا حالا کسی از کانادا ارز نگرفته که جواب بده؟!

Junior Member

با سلام
    من مایل به دریافت ارز دانشجویی و شهریه از کانادا هستم. با توجه به نبود سفارت و کنسولگری, لطفا شرایط و روش اقدام برای ارز دانشجویی ماهیانه و شهریه را توضیح دهید. آیا گواهی اشتغال به تحصیل رسمی از دانشگاه که مبلغ پرداختی شهریه نیز در آن ذکر شده است جهت آپلود کافی است یا این گواهی بایستی به تایید سازمانی دیگر نیز برسد ؟ اگر بله, لطفا مراحل مورد نیاز را توضیح دهید.