نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 899 از 1150 نخستنخست ... 399799849889890891892893894895896897898899900901902903904905906907908909949999 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,981 تا 8,990 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

Member fgh1372 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Dentistry,Debrecen

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

سلام دوستان
    اطلاع دارید قضیه ی این تعهد خدمت که بعد از برگشتن باید انجام داد چجوریه و اگر برنگردیم جریمه ش چیه ( برای وزارت بهداشت )

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط laplap65 نمایش پست ها
    سلام ،فرصت بررسی من برای فردا بود ولی تو سایت زده نامه اشتغال به تحصیل شما واضح نمیباشد و نوبت بررسی رو انداخته یکدماه بعد ،من واقعا عجله دا م ،ایا میتونم حضوری برم پیگیر بشم؟؟؟یا تلفنی؟؟؟
    Don't think so
    سابکلاس 574
    لاج و دریافت شماره پرونده: 17 ژانویه|درخواست مدیکال،رزومه،پروپوزال: 18 ژانویه|درخواست خلاصه تز لیسانس و فوق:21 ژانویه|انجام مدیکال: 22 ژانویه|ارسال مدیکال از تهران به امان: 7 فوریه|گرنت ویزا: 10 ژوئن

نقل قول نوشته اصلی توسط Armin65 نمایش پست ها
    Don't think so
    چه بد، تاریخ برریجسی من ۲۴ یعنی امروز بود ولی دیروز نامه اشتغال فرستادم میگن ناواضح بوده و رد شده درخواست شما،ایا ۵ شنبه ها هم باز هستن؟؟؟؟

Moderator
    mehrdad_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science UAlbany

به نظرتون الان ارز واسه ترمی که گذشت رو میدن؟ توی سایت که نوبت میده واسه بهمن.

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_m نمایش پست ها
    منم دقیقا همین سوال رو دارم به اضافه اینکه من الان تو سایت تاک ثبت نام کردم. بهم کد رهگیری هم داد. ولی نوشته با اصل مدارک که گذرنامه کارت ملی، مدرک تحصیلی قبلی و نامه اشتغال به تحصیل هست الان برم نمایندگی اتاوا تو وزارت خارجه. من خودم کانادا هستم. چجوری این مدارک رو بردارم برم نمایندگی؟؟؟؟ میشه کپی اینا رو فرستاد براشون؟ من الان گیج شدم که چکار کنم؟!

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_m نمایش پست ها
    ملاک ارزیابی ارز دانشجوییِ هزینه زندگی ترم تحصیلی دانشگاه نیست. سیستم توزیع ارز دانشجویی هزینه زندگی بصورت مقاطع 6 ماهه اول و دوم بر اساس تقویم شمسی است. یعنی در حال حاضر که داخل سایت نوشته: "حداکثر تاريخ صدور نامه ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ می باشد" ، معرفی نامه های مربوط به 6 ماهه دوم سال 94 در حال بررسی و تایید است. پس اگر برای این مقطع 6 ماهه میتونید گواهی اشتغال به تحصیل آپلود کنید و مدارک لازم ارائه کنید، کد رهگیری خواهید گرفت.
    چند مورد از دوستان رو دیدم که همینجا نوشتن و پرسیدن که اگه ارز نوبت های قبل رو همون زمان درخواست نداده باشید، سوخت میشه و نمیشه دیگه درخواست داد; بعبارتی درخواستی که برای بهمن ثبت میکنید برای ارز 6 ماهه دوم 94 هست.
    موفق باشید
    سابکلاس 574
    لاج و دریافت شماره پرونده: 17 ژانویه|درخواست مدیکال،رزومه،پروپوزال: 18 ژانویه|درخواست خلاصه تز لیسانس و فوق:21 ژانویه|انجام مدیکال: 22 ژانویه|ارسال مدیکال از تهران به امان: 7 فوریه|گرنت ویزا: 10 ژوئن

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط shibaak نمایش پست ها
    منم دقیقا همین سوال رو دارم به اضافه اینکه من الان تو سایت تاک ثبت نام کردم. بهم کد رهگیری هم داد. ولی نوشته با اصل مدارک که گذرنامه کارت ملی، مدرک تحصیلی قبلی و نامه اشتغال به تحصیل هست الان برم نمایندگی اتاوا تو وزارت خارجه. من خودم کانادا هستم. چجوری این مدارک رو بردارم برم نمایندگی؟؟؟؟ میشه کپی اینا رو فرستاد براشون؟ من الان گیج شدم که چکار کنم؟!
    در مورد کانادا نمیدونم
    ما در استرالیا این کد رهگیری تاک رو با اصل مدارگ دانشگاه میفرستیم به سفارت ایران و یه مهر و امضای تایید میکنن که مدرک معتبره.اون نامه رو بعد میشه آپلود کرد تو سیستم نشا و درخواست ارز داد.
    بعد اصل مدرک دانشگاه رو (بدون پاسپورت) میفرستیم ایران، کسی که وکالت داره میبره ساختمان 9 غربی وزارت خارجه (حسن آباد-سردر باغ ملی) برای تاییدِ تاییدیه سفارت ایران! (که رایگان تایید میکنن). اون نامه رو بعد باید داد به بانک تا بهمراه کد رهگیری که نشا میده، بشه ارز گرفت ازشون.
    سابکلاس 574

نقل قول نوشته اصلی توسط Armin65 نمایش پست ها
    در مورد کانادا نمیدونم
    ما در استرالیا این کد رهگیری تاک رو با اصل مدارگ دانشگاه میفرستیم به سفارت ایران و یه مهر و امضای تایید میکنن که مدرک معتبره.اون نامه رو بعد میشه آپلود کرد تو سیستم نشا و درخواست ارز داد.
    بعد اصل مدرک دانشگاه رو (بدون پاسپورت) میفرستیم ایران، کسی که وکالت داره میبره ساختمان 9 غربی وزارت خارجه (حسن آباد-سردر باغ ملی) برای تاییدِ تاییدیه سفارت ایران! (که رایگان تایید میکنن). اون نامه رو بعد باید داد به بانک تا بهمراه کد رهگیری که نشا میده، بشه ارز گرفت ازشون.
    ممنون از توضیحاتتون، من تاریخ مراجعه با بانکم ۸م هستش، سوالم اینه همون ۸ که برم با مدارک کامل همون روز ارز رو میدن یا بعدش تازه نوبت میدن، می خوام ببینم اون روز باید پولش رو داشته باشم همراهم ، و اینکه از کجا میشه فهمید دقیقا چقدر ارز میدن تا پولش را اماده داشته باشم

Junior Member

دوستان من شنیدم برای ارز مقرری اصلا نیازی به تایید گواهی اشتغال به تحصیل نیست. مهر و امضای دانشگاه کفایت میکنه.(حداقل برای دانشجوهای کانادا) برای شهریه هنوز قانون سال ۹۴ نیومده ولی اون تایید می خواسته تا حالا

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط laplap65 نمایش پست ها
    ممنون از توضیحاتتون، من تاریخ مراجعه با بانکم ۸م هستش، سوالم اینه همون ۸ که برم با مدارک کامل همون روز ارز رو میدن یا بعدش تازه نوبت میدن، می خوام ببینم اون روز باید پولش رو داشته باشم همراهم ، و اینکه از کجا میشه فهمید دقیقا چقدر ارز میدن تا پولش را اماده داشته باشم
    بله، اون روز اگه همه مدارک کامل باشه، پرونده رو تشکیل میده، ازتون میخاد تو حسابتون پولو بریزید تا برداشت کنه ریال رو (بهمراه کارمزد)
    بعد از برداشت از حساب، 2 هفته طول میکشه تا ارز آماده بشه و بتونید از بانک بگیرید
    معادل 6000 دلار امریکا
    بصورت تقریبی:
    نرخ روز سایت بانک مرکزی +15 تومان (بدلیل اختلاف خرید و فروش ارز) + کارمزد (بانک سامان 0.022 کل مبلغ ریالی رو از من گرفت)
    سابکلاس 574